Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


Kevadfoto:

"Nurmenukud"

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 17: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Pimeduses hiiliv siil"
Hugo Kroon
Valga Põhikool 2a
"Kirikakar"
Silvia Ottenson
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Sinililled"
Henri Teidla
Laekvere Põhikool 2
"Märtsikellukesed"
Helena Habakuk
Laekvere Põhikool 2
"Sinililled"
Karli Leppik
Audru Kool 1b
"Kas kasvuhoones on juba midagi?"
Aile Paugus
Audru Kool 1b
"Varsakabjad"
Karli Leppik
Audru Kool 1b
"Punarind"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Sabatihane"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Jäljed lumel"
Lisanna Katšanov
Risti Kool 5-9
"Metsvint"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Pardid linnas"
7. rühma õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Oravake"
Miroslav
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
""Aprillinali"????????"
Jaroslav
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Võilill"
Grete Kobelinski
Valga Põhikool 2a
"Vaskuss"
Marcus Männiste
Illuka Kool 1
"Kaks sõpra"
Marcus Männiste
Illuka Kool 1
"Imelised värvid"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Kevad kompositsiooni valmitamine"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Kevad kompositsiooni valmitamine"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
""Salapärased jäljed""
Põhja-Järva kool, 4.klass.
Põhja-Järva Kool 4
"Õues on aprill. Kuhu kadus kevad? "
Sajajalgsete rühm
Tallinna Unistuse Lasteaed "Sajajalgsed"
"Esimesed kevad lilled onleidnud!!"
Sajajalgsete rühm
Tallinna Unistuse Lasteaed "Sajajalgsed"
"Puu piilub"
Maris Kuusk
Sindi Lasteaed
"Me kolmekesi oleme!"
Irina Aigro
Sindi Lasteaed
"Õienupud vees"
Irina Aigro
Sindi Lasteaed
"Kevadekuulutaja"
Karola Liiv
Parksepa Keskkool 1
"Kivitäks lumes"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 3
"Nii palju lund!"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 3
"Konnake "
Ursula
Nõo Põhikool 2c
"Karukell"
Karola Liiv
Parksepa Keskkool 1
"Kohtusime jalutuskäigul"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 3
"Ploomipuu"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Nartsissid lumes"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Aprillihommik üllatas värske lumega."
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Kevadlilled ootavad sooja"
Kertu
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Ülased"
Evert
Rakke Kool 2
"Kogrits"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 2a
"Märkasin kevadet"
Kenneth Kallingo
Nõo Põhikool 2b
"Väike päike"
Annabel Kivak
Nõo Põhikool 2b
"Linavästrik"
Oliver Parviste
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Varsakabi vetepeeglis"
Oliver Parviste
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Paju õitsemishoos"
Andra Metsrand
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Kunstiteos kivil"
Ott
Rakke Kool 2
"Väike päike."
Harleht Marin Sutt
Kuressaare Hariduse Kool 2d
"Sirutub päikese poole."
Emili Sirkel
Kuressaare Hariduse Kool 2d
"Lootuskiired."
Emili Sirkel
Kuressaare Hariduse Kool 2d
"Sini-valged lilled"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 4-6
"Triiton"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 3
"Nurmenukk"
Elise Marii Nõgel
Valga Põhikool 2a
"Nõiakaevud"
Meeri Sikk
Nõo Põhikool 2b
"Võilill rohus"
Õpetaja koos lastega
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
"Hallrästas"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 6
"Imeilus näsiniin"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 6
"Üksik uitaja"
Iris Filippov
Ääsmäe Põhikool 6
"Konnale kapsas, varsale kabi"
Loore Palm
Parksepa Keskkool 3
"Ülased"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Võililleke"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Jänku põllul"
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c