Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


Kevadfoto:

"Paiuurvad"

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 16: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Võililled"
Mark Stepanov
Valga Põhikool 2a
"Krookused"
Ragne Liine Roos
Risti Kool 5-9
"Kui nämma!"
Sander Randmäe
Risti Kool 5-9
"Laanepüü"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Lilled"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Kevad"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Päeva lõpp"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"pajutibud"
Tormi
Nõo Põhikool 2c
"Tähtis mees"
Tormi
Nõo Põhikool 2c
"Sinililled"
Romeo Maasikamäe
Kadrina Keskkool 1c
"Paiselehed"
Joosep Aas
Kadrina Keskkool 1c
"Ülased"
Joosep Aas
Kadrina Keskkool 1c
"Paju õitseb"
Maarja
Rakke Kool 2
"Kanad kevadet nautimas"
Steven Eerik Jurjev
Tallinna Liivaku Lasteaed "Naksitrallid"
"Paiseleht"
Clara Himmist
Tallinna Liivaku Lasteaed "Hellik"
"Kes see piilub sambla seest"
Milana
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid"
"Lilleke rohus"
Joel Ragnar
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid"
"Urva lind"
Margarita
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid"
"Lepiklill"
Grete Kobelinski
Valga Põhikool 2a
"Kevadine vikerkaar"
Sebastian Soosaar
Parksepa Keskkool 3
"Punalutikas"
Sabina
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Vikerkaar"
Õpetaja Jelena
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Krookused"
Luisa Loviise
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad"
"Paiseleht"
Maksim
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Näitan end"
Deidra
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Sinlille pere"
Riisipere Lastaia Kasanid
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
"Sillade pere"
Riisipere Lastaia Kastanid
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
"Ikka need lumikellukesed"
Mari Li Rohtla
Laekvere Põhikool 2
"Üksik õis"
Mari Li Rohtla
Laekvere Põhikool 2
"Roosad sinililled"
Mari Li Rohtla
Laekvere Põhikool 2
"Harilikud katkujuured"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Vaskuss"
Meie 1.klass
Riia Eesti Põhikool 1
"Tigude kevadine kokkutulek"
Meie 1.klass
Riia Eesti Põhikool 1
"Valge-toonekurg seisab oma pesakeses"
Ken Meier
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Paju õitseb"
Ott
Rakke Kool 2
"Krookused"
Andero Pärnamets
Padise Põhikool 1-4
"Sinililled"
Renata-Liisa Siniväli
Padise Põhikool 1-4
"Tärkav sinilill"
Elver Humal
Padise Põhikool 1-4
"Märtsikellukesed"
Johannes Klimson 4.klass
Risti Kool 4
"Krookused"
Lysandra Telling
Risti Kool 4
"Krookused"
Lysandra Telling
Risti Kool 4
"Varsakabi"
Kaspar Heinmann
Kiigemetsa Kool
"Lepiklill"
Kadri Murumaa
Kiigemetsa Kool
"Karikseen"
Kaspar Heinmann
Kiigemetsa Kool
"Paiselehed Saku metsas"
Lepalindude rühm
Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"
"Lumikellukesed Saku metsas"
Lepalindude rühm
Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"
"Lepiklill Saku metsas"
Lepalindude rühm
Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"
"krookus"
Melissa Stankevitš
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"kevad"
Melissa Stankevitš
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"palju sõpru"
Melissa Stankevitš
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Krookused"
Oskar Org
Võru Kesklinna Kool 3b
"Koos on julgem"
Andra Metsrand
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Toonekurg vahipostil"
Hendrit Singh
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Väike traatuss"
Sten Ruudi
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Väike traatuss"
Sten Ruudi
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Kabjad vees"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 2a
"Ülane"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 2a
"Kaka ja kevad"
Timur Inozemtsev
Tallinna Liivaku Lasteaed "Hellik"
"Head ööd!"
Oliver Ojaäär
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Nurmenukk"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Paju õitseb"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Kevade ilu"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Talveunest päikese soojusesse."
Harleht Marin Sutt
Kuressaare Hariduse Kool 2d
"Iluleb ja peesitab."
Harleht Marin Sutt
Kuressaare Hariduse Kool 2d
"Kevad ilmutab end ka linnas."
Marta-Luisa Kask
Kuressaare Hariduse Kool 2d
""Krookused""
Žoriana Rybak
Sadala Põhikool 4
""Võililled""
Žoriana Rybak
Sadala Põhikool 4
""Nartsissid""
Žoriana Rybak
Sadala Põhikool 4
""Kevadkaruslane""
Nelli Lisanne Liidlein
Sadala Põhikool 5
"Lilleke rohus"
Mari Hedwig Reitel
Viiratsi Kool 4
"Kevade ilu"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Elav loodus"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Südamesoojus kevadises looduses"
Maris Kuusk
Sindi Lasteaed
"Priske tibu"
Maris Kuusk
Sindi Lasteaed
"Esimesed Ülased on leitud"
Irina Aigro
Sindi Lasteaed
"Lõhnav kannike"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Sinilill ja Ülased"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Sisalik"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Siniliiliad"
Meinhard Hirs
Parksepa Keskkool 1
"Suurnokk-vint"
Kadi Allevi
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Puukoristaja"
Kadi Allevi
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Suurnokk-vint nagu armas papagoi"
Kadi Allevi
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
"Kevad aias"
Grete Kobelinski
Valga Põhikool 2a
"Põnev leid"
Tormi
Nõo Põhikool 2c
"Beebi-lepatriinu"
Lisanna Ahun
Illuka Kool 1
"Sõbrake"
Marcus Männi
Illuka Kool 1
"Värvide mäng"
Lisanna Ahun
Illuka Kool 1
"Paju"
Harold Roots
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d2
"Loodus tärkab"
Karel Mathias Tiivel
Valga Põhikool 2c
"Lepiklill"
Helery Rammo
Põlva Kool 3a
"Kogrits"
Helery Rammo
Põlva Kool 3a
"Tulbid"
Daniel Tint
Põlva Kool 3a