Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


Kevadfoto:

"Paju kiisud"

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Meie metsa karu on ärganud"
Loore Palm
Parksepa Keskkool 3
"Kevadised konnad"
Sander Randmäe
Risti Kool 5-9
"Linnalind"
Mia Meribel De Oliveira
Risti Kool 5-9
"Valge-toonekurg"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Lumikellukesed"
Lysandra Telling
Risti Kool 4
"Luiged naudivad kevadist merd."
Laura Mia Sepp
Risti Kool 4
"Paiseleht"
Marat Sulimov
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Sinised lilled "
Valeria Fomina
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Mesimuumm kuldtähel"
Mathias Leesalu Padise Põhikool 1 klass
Padise Põhikool 1
"Meemeistri kevadtöö"
Karl-Robert Konks
Parksepa Keskkool 3
"mesilane oma toidulaual"
Laureen
Nõo Põhikool 2c
"Sinilill"
Triin
Nõo Põhikool 2c
"Me kolmekesi tuleme"
Oliver Parviste
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Sinine nagu kevadine taevas"
Helena Mägi
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Lumikellukesed "
Margarita Plotnikova
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Imevalgus"
Selena Suurmaa
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Sipelgad"
Maarja
Rakke Kool 2
"Mürgine ilu"
Sander Kenk
Valga Põhikool 2c
""Hüljes""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Märtsikellukesed"
Hegert Heilu
Padise Põhikool 1-4
"Märtsikellukesed"
Marlen Ving
Padise Põhikool 1-4
"Tärkavad sinililled"
Merlin Ving
Padise Põhikool 1-4
"Lepiklill"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Päikseline nartsiss"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Rõõmus paiseleht"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Kevadkogrits"
Pirita Kose Lasteaed, Sipelgad
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad"
"Roheline ämblik"
Pirita Kose Lasteaed, Sipelgad
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad"
"Rästik"
Pirita Kose Lasteaed, Sipelgad
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad"
"Esimene liblikas"
Henri Teidla
Laekvere Põhikool 2
"Varsakabjad"
Ott
Rakke Kool 2
"Näsiniin"
Evert
Rakke Kool 2
"Võtan päikest"
Timo Berg-Jürgens
Metsküla Algkool 1-2
"Nastik"
Grete Kobelinski
Valga Põhikool 2a
"Lumeroos"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
"Ülane"
Delisa Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 2a
"Näsiniin"
Kaspar Heinmann
Kiigemetsa Kool
"Sinilill"
Reio Kumm
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"paiseleht"
Renno Kumm
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Olen tegutsemas"
Dione-Lisee
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Metsvint"
Grupp
Konguta Kool 2
"Näsiniin"
Grupp
Konguta Kool 2
"Sinilill"
Grupp
Konguta Kool 2
""Kollane kuldtäht""
Karl, 6.a
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill"
""Varjus tuule eest""
Karl, 6.a
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill"
""Ämblikmees""
Karl, 6.a
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill"
"Ruttu peitu"
Ragnar
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Talveunest ärganud "
Tarvi
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
" ILUS ROHUKONN"
Ene Palloson
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
""Sinavad sinililled" "
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 4-6
"Rähn"
Christofer Paju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Killuke päikest"
Zelda Laas
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Paiseleht päevitab"
Sten-Egert Õun
Kiigemetsa Kool
"Sisalik"
Renno Kumm
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Sini lilled"
Mario Männi
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3
"Sinililled"
Mario Männi
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3
"Toonegurg"
Sebastian Vahermets
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3
"Rohukonnad sulistavad"
Marten Liivoja
Kiigemetsa Kool
" Kevade hõngu"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Keda me kevadeti kohtame"
Yulia
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Õhtu järve ääres"
Sebastian Soosaar
Parksepa Keskkool 3
"Esimesed tulbid"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Roosad sinililled"
Võru Kesklinna Kool 3.b
Võru Kesklinna Kool 3b
"Paju õitseb"
Ene Palloson
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
""Krookused kivi alt piilumas""
Loore Ottenson
Sadala Põhikool 4
""Sinikellukesed""
Žoriana Rybak
Sadala Põhikool 4
""Tulbid""
Luna Duvin
Sadala Põhikool 5
""Toonekurg""
Oliver Kuuskmann
Sadala Põhikool 5
""Sinililled""
Loore Ottenson
Sadala Põhikool 4
"Sarapuu õied"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Väikesed päikesed"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 3
"Esimene"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 3
"Esimesed sinililled"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Näsiniin"
Tormi
Nõo Põhikool 2c
"Esimene võilill"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
"Linavästrik"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
""Lilleline meri""
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
""Mesilane""
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Kevadine üllataja"
õpetaja Anne-Ly
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
"Imeline taevas"
õpetaja Anne-Ly
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
"Vitamiinid"
õpetaja Anne-Ly
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
"Varakevad"
Anni Kuningas
Nõo Põhikool 2b
"Krookused õitsevad"
Hugo Siruli
Nõo Põhikool 2b
"Kaks sõpra"
Holger Peips
Viiratsi Kool 4
"Teo kevad"
Hedwig Reitel
Viiratsi Kool 4
"Veel raagus..."
Hedwig Reitel
Viiratsi Kool 4
"Valguse poole"
Annabel Kivak
Nõo Põhikool 2b
"Seemnest kasvab väike puu. Pärn"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Sipelgas"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Krookus"
Sitsi Lasteaed rühm "Piibeleht"
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Perekond paiseleht"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 5c
"Kured"
Iris Filippov
Ääsmäe Põhikool 6
"Kahekesi koos"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 6
"Sinililled koos"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 6
"Sinilillekesed"
Nelli Krjackova
Valga Põhikool 2c