Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


Kevadfoto:

""Lumikellukesed""

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kevadele vastu"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 3
"Lumikellukesed"
Lisanna Katšanov
Risti Kool 5-9
"Kuldnokk"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Koerliblikas"
Steven Kormoš
Kadrina Keskkool 1c
"Kevad käes!"
Roland Laanemaa
Kadrina Keskkool 1c
"Kevad"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Selle aasta esimesed..."
Pille Riin Paalits
Risti Kool 4
"Varsti läheb roheliseks."
Harald Luik
Risti Kool 4
" Sipelgapesa"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
"Märtsikelluke minu maal"
Tobias Kingsepp
Tallinna Liivaku Lasteaed "Hellik"
"Konnad"
Clara Himmist
Tallinna Liivaku Lasteaed "Hellik"
"Koerliblikas"
Clara Himmist
Tallinna Liivaku Lasteaed "Hellik"
"Esimene sinilill"
Piret Nurmeotsa
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Kevadtervitus"
Renno Kumm
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Sinilill õitseb"
Sandra Aasa
Palivere Põhikool 3
"Pehme tibu"
Reio Kumm
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Kelluke vaatab"
Renno Kumm
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Pesa sai mul mõnus"
Riko Kruuse
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Karikseened"
Maarja
Rakke Kool 2
"Väike lepatriinu on ärganud"
Selena Suurmaa
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Tulbid ärkavad"
Kertu Kimmel
Kõrveküla Põhikool 1d
"Sarapuu õitseb"
Maarika Trofimov
Rakvere Vabaduse Kool 4b
"Kevadised kaunitarid"
Säde Heidi Serv
Osula Põhikool 4
"Üksik sinitaja"
Kurtna Kooli Mesimummud
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud"
"Uus disain"
Triven
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid"
"Lumikellukesed"
Henri Luht
Hargla Kool 13
"Putukas teel"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 2a
"Konn"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 2a
"Sinililled"
Võru Kesklinna Kool
Võru Kesklinna Kool 3b
"Värvilised krookused"
Võru Kesklinna Kool
Võru Kesklinna Kool 3b
"Krookused"
Katarina Akbirova
Valga Põhikool 2a
"Arusisalik"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
"Esimene äike ööl vastu 1. aprilli"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 3
"Meie õuel."
Kertu
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Imelised õied."
Kertu
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
"Karikseen"
Valentina Sulimova
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Öökull"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Sipelgas"
Aleks Taar
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Kevad käes"
Amanda
Rakke Kool 2
"Imelised luiged"
Amanda
Rakke Kool 2
"Päike paitab"
Mirell Malleus
Võru Kesklinna Kool 3b
"Sarapuu"
Veera Radionova
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed"
"Krookused"
Jaan Daniel Mäe
Risti Kool 5-9
"Päiksekesed"
Taissia Zapletnjuk
Illuka Kool 1
"Jänese pabulad"
Marcus Männiste
Illuka Kool 1
"Lill ja tigu"
Marcus Männiste
Illuka Kool 1
"Paiseleht"
Jaroslav
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Rohukonn"
Jaroslav
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Linnud meie lasteaia kohal"
Zanna Šmõkova
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Unine konnake"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Ilus roheline "
Žanna Šmõkova
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Kuldne, kui päike"
Aili Klein
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
"Pajutibud"
Veronika+ ema 5a.
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
"Nahkjooksik"
Jaroslav
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
"Märgake meid!"
Stefan Jõõger
Parksepa Keskkool 3
"Toonekurg kevadilma nautimas"
Miron Bušujev
Mäetaguse Põhikool 2
"Kevadised pajud"
Kristella Tõnurist
Mäetaguse Põhikool 2
"Kevadised krookused"
Lenna Lung
Mäetaguse Põhikool 2
"Uhke kurk"
Kadi Kuivits
Valga Põhikool 3d
""
Jarmo
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
""Esimene""
Nora Lea Sutter
Rapla Vesiroosi Kool 2a
"Mesilane juba tegutseb"
Maris Kuusk
Sindi Lasteaed
"Väikesed päikesed"
Irina Aigro
Sindi Lasteaed
"Üksik sinilill"
Sten-Egert Õun
Kiigemetsa Kool
"Toomingapung rohetab"
Kaspar Heinmann
Kiigemetsa Kool
"Lumised puuseened"
Marten Liivoja
Kiigemetsa Kool
"Kiilulutikas (Acanthosoma haemorrhoidale)"
Sitsi LA, rühm Piibeleht
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Punarind"
Sitsi La, rühm Piibeleht
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Pungad"
Sitsi La, rühm Piibeleht
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
"Esimene sinililleke"
Nelli Krjackova
Valga Põhikool 2c
"Kevadine jõgi"
Karl Kustav Kotselainen
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Oleme tagasi!"
Alex Kuuse 4.v Pärnu vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"KToonekurg"
Steven Kormoš
Kadrina Keskkool 1c
"Kus ma olen?"
Karl Kustav Kotselainen 5.v Pärnu Vanalinna Põhiko
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
"Päevitamas"
Estelle Tõnnov
Viiratsi Kool 4
"Lumikellukesed"
Mehis Reitel
Viiratsi Kool 4
""Kevad leitud""
Laupa 3.klass
Laupa Põhikool 3
"Üllatus"
Ragnar
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
"Lambapere"
Mehis Reitel
Viiratsi Kool 4
"Tere kevad!"
Kenely
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
"Lendavad koju"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Künnivares"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Kimalane krookuse peal"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
"Roosa sinilill."
Edwin
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
"Urvad"
Emilya
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
"Sinililled"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 2a
"lilleke lumes"
Laureen
Nõo Põhikool 2c
"Paiseleht"
Loore
Nõo Põhikool 2c
"Paiseleht"
Damir
Toila Gümnaasium 2b
"Aias"
Damir
Toila Gümnaasium 2b
"Krookused"
Damir
Toila Gümnaasium 2b
""Tärkav rabarbar""
Elli Sool Pärnu Kuninga Tn Põhikool II s
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2
"Kohtumine"
Karli Leppik
Audru Kool 1b
""Sõbralikult koos""
Karli Leppik
Audru Kool 1b
"Kurg jõudis koju"
Oskar Hugo Toomepuu
Ääsmäe Põhikool 6
"Ma näen sind"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 6
"Imeline krookus"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 6