Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tamsalu Gümnaasium 2 Varsakabi 25. märts 2024 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 2a Varsakabi 31. märts 2024 Rapla
Lümanda Põhikool 1 Varsakabi 1. aprill 2024 Saare
Väätsa Põhikool 2 Varsakabi 3. aprill 2024 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Varsakabi 7. aprill 2024 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Varsakabi 8. aprill 2024 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Varsakabi 8. aprill 2024 Pärnu
Risti Põhikool 3 Varsakabi 8. aprill 2024 Lääne
Loksa Gümnaasium 2-4 Varsakabi 9. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Varsakabi 9. aprill 2024 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Varsakabi 9. aprill 2024 Tartu
Valga Põhikool 2c Varsakabi 9. aprill 2024 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Varsakabi 10. aprill 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2a Varsakabi 10. aprill 2024 Valga
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Varsakabi 12. aprill 2024 Viljandi
Nõva Kool 2-6 Varsakabi 12. aprill 2024 Lääne
Lümanda Põhikool 4 Varsakabi 12. aprill 2024 Saare
Lohkva Lasteaed "Pokud" Varsakabi 13. aprill 2024 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Varsakabi 13. aprill 2024 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Varsakabi 13. aprill 2024 Pärnu
Varbla Kool 13 Varsakabi 14. aprill 2024 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7bd Varsakabi 14. aprill 2024 Rapla
Kuldre Kool 5-6 Varsakabi 14. aprill 2024 Võru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Varsakabi 14. aprill 2024 Jõgeva
Haanja Kool 23 Varsakabi 14. aprill 2024 Võru
Tõrva Gümnaasium 2a Varsakabi 14. aprill 2024 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Varsakabi 14. aprill 2024 Rapla
Kose Gümnaasium 3b Varsakabi 14. aprill 2024 Harju
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Varsakabi 15. aprill 2024 Pärnu
Rakke Kool 2 Varsakabi 15. aprill 2024 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Varsakabi 15. aprill 2024 Tartu
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Varsakabi 15. aprill 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Varsakabi 15. aprill 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Varsakabi 16. aprill 2024 Järva
Rakvere Vabaduse Kool 4b Varsakabi 16. aprill 2024 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Varsakabi 16. aprill 2024 Pärnu
Virtsu Kool 3-4 Varsakabi 17. aprill 2024 Pärnu
Kose Gümnaasium 1c Varsakabi 17. aprill 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Varsakabi 17. aprill 2024 Jõgeva
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Varsakabi 17. aprill 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Varsakabi 18. aprill 2024 Pärnu
Sindi Lasteaed Varsakabi 18. aprill 2024 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Varsakabi 19. aprill 2024 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde