Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Lasteaed Valge-toonekurg 3. märts 2024 Viljandi
Kuressaare Hariduse Kool 2d Valge-toonekurg 11. märts 2024 Saare
Viluste Põhikool 1 Valge-toonekurg 11. märts 2024 Põlva
Tartu Loodusmaja 5 Valge-toonekurg 12. märts 2024 Tartu
Puhja Kool 1 Valge-toonekurg 12. märts 2024 Tartu
Koigi Kool 3 Valge-toonekurg 13. märts 2024 Järva
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 13. märts 2024 Võru
Kõo Lasteaed "Tähed" Valge-toonekurg 13. märts 2024 Viljandi
Nõo Põhikool 1c Valge-toonekurg 13. märts 2024 Tartu
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Valge-toonekurg 14. märts 2024 Järva
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Valge-toonekurg 14. märts 2024 Saare
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Valge-toonekurg 15. märts 2024 Põlva
Osula Põhikool Valge-toonekurg 15. märts 2024 Võru
Abja Gümnaasium 1-3 Valge-toonekurg 15. märts 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Valge-toonekurg 15. märts 2024 Viljandi
Loksa Gümnaasium 2-4 Valge-toonekurg 15. märts 2024 Harju
Tõrva Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 15. märts 2024 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Valge-toonekurg 16. märts 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Valge-toonekurg 16. märts 2024 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 1b Valge-toonekurg 16. märts 2024 Rapla
Vääna-Jõesuu Kool 3 Valge-toonekurg 16. märts 2024 Harju
Võru Kesklinna Kool 3b Valge-toonekurg 16. märts 2024 Võru
Tamsalu Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 16. märts 2024 Lääne-Viru
Põlva Kool 3a Valge-toonekurg 16. märts 2024 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 17. märts 2024 Jõgeva
Rapla Vesiroosi Kool 2a Valge-toonekurg 17. märts 2024 Rapla
Nõo Põhikool 2c Valge-toonekurg 17. märts 2024 Tartu
Palivere Põhikool 3 Valge-toonekurg 17. märts 2024 Lääne
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Valge-toonekurg 17. märts 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2c Valge-toonekurg 18. märts 2024 Valga
Kadrina Keskkool 2a Valge-toonekurg 18. märts 2024 Lääne-Viru
Riisipere Lasteaed "Tõrud" Valge-toonekurg 19. märts 2024 Harju
Puhja Kool 3 Valge-toonekurg 19. märts 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Valge-toonekurg 20. märts 2024 Võru
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Valge-toonekurg 20. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Valge-toonekurg 20. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 3d Valge-toonekurg 21. märts 2024 Valga
Kose Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 21. märts 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Valge-toonekurg 21. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Valge-toonekurg 22. märts 2024 Ida-Viru
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Valge-toonekurg 22. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Valge-toonekurg 22. märts 2024 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Valge-toonekurg 23. märts 2024 Harju
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Valge-toonekurg 23. märts 2024 Valga
Valga Põhikool 2a Valge-toonekurg 23. märts 2024 Valga
Risti Põhikool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2024 Lääne
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Valge-toonekurg 23. märts 2024 Viljandi
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Valge-toonekurg 24. märts 2024 Harju
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 24. märts 2024 Võru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Valge-toonekurg 24. märts 2024 Harju
Virtsu Kool 3-4 Valge-toonekurg 24. märts 2024 Pärnu
Audru Kool 1b Valge-toonekurg 24. märts 2024 Pärnu
Nurme Kool 6 Valge-toonekurg 24. märts 2024 Järva
Krootuse Põhikool 4 Valge-toonekurg 24. märts 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 24. märts 2024 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 24. märts 2024 Viljandi
Väätsa Põhikool 3 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Valge-toonekurg 25. märts 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 25. märts 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2024 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 25. märts 2024 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 25. märts 2024 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Valge-toonekurg 26. märts 2024 Jõgeva
Tõrva Kool, Riidaja LA Valge-toonekurg 26. märts 2024 Valga
Suure-Jaani Kool 4b Valge-toonekurg 26. märts 2024 Viljandi
Põlva Kool 1c Valge-toonekurg 26. märts 2024 Põlva
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Valge-toonekurg 26. märts 2024 Võru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Põlva
Alavere Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Põlva
Põhja-Järva Kool Valge-toonekurg 27. märts 2024 Järva
Laekvere Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Tartu
Haanja Kool 23 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Võru
Hargla Kool 13 Valge-toonekurg 27. märts 2024 Valga
Kohila Gümnaasium 7bd Valge-toonekurg 27. märts 2024 Rapla
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Tartu
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Järva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Jõgeva
Lohkva Lasteaed "Pokud" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Tartu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Jõgeva
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Valge-toonekurg 27. märts 2024 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Valge-toonekurg 27. märts 2024 Jõgeva
Savikoja Valge-toonekurg 28. märts 2024 Tartu
Osula Põhikool 4 Valge-toonekurg 28. märts 2024 Võru
Türi Põhikool 2b Valge-toonekurg 28. märts 2024 Järva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Valge-toonekurg 28. märts 2024 Viljandi
Rakvere Vabaduse Kool 4b Valge-toonekurg 28. märts 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 28. märts 2024 Harju
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Valge-toonekurg 28. märts 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Valge-toonekurg 28. märts 2024 Lääne-Viru
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Valge-toonekurg 28. märts 2024 Harju
Kõrveküla Põhikool 1d Valge-toonekurg 28. märts 2024 Tartu
Orava Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 29. märts 2024 Võru
Kose Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 29. märts 2024 Harju
Sindi Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2024 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2024 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 29. märts 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2024 Tartu
Valjala Põhikool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2024 Saare
Risti Põhikool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2024 Lääne
Haljala Lasteaed "Sipsik" Valge-toonekurg 29. märts 2024 Lääne-Viru
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Valge-toonekurg 29. märts 2024 Harju
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Valge-toonekurg 30. märts 2024 Tartu
Vasta Kool 3 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 5 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Valge-toonekurg 30. märts 2024 Rapla
Põhja-Järva Kool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Järva
Rakvere Vabaduse Kool 5c Valge-toonekurg 30. märts 2024 Lääne-Viru
Põhja-Järva Kool 4 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Valge-toonekurg 30. märts 2024 Harju
Rakke Kool 5 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Valge-toonekurg 30. märts 2024 Harju
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Võru
Väätsa Põhikool 1 Valge-toonekurg 30. märts 2024 Järva
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Valge-toonekurg 30. märts 2024 Harju
Valga Priimetsa Kool Valge-toonekurg 30. märts 2024 Valga
Ruhnu Põhikool 2-9 Valge-toonekurg 31. märts 2024 Saare
Rakvere Vabaduse Kool 4d Valge-toonekurg 31. märts 2024 Lääne-Viru
Tallinna Tondi Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2024 Harju
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 31. märts 2024 Pärnu
Tartu Hiie Kool 2b Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Pärnu
Tartu Pärli Kool 6a Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Tartu
Risti Kool 4 Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Harju
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Harju
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Tartu
Risti Põhikool 3 Valge-toonekurg 1. aprill 2024 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 2. aprill 2024 Lääne-Viru
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Valge-toonekurg 2. aprill 2024 Tartu
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Valge-toonekurg 2. aprill 2024 Pärnu
Sadala Põhikool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2024 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Valge-toonekurg 6. aprill 2024 Pärnu
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Valge-toonekurg 7. aprill 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Valge-toonekurg 7. aprill 2024 Ida-Viru
Rakke Kool 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Valge-toonekurg 8. aprill 2024 Järva
Lümanda Põhikool 1 Valge-toonekurg 8. aprill 2024 Saare
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Valge-toonekurg 8. aprill 2024 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 9. aprill 2024 Pärnu
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Valge-toonekurg 11. aprill 2024 Rapla
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3 Valge-toonekurg 11. aprill 2024 Tartu
Holstre Kool Valge-toonekurg 12. aprill 2024 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1c Valge-toonekurg 13. aprill 2024 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2c Valge-toonekurg 13. aprill 2024 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 14. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde