Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valga Priimetsa Kool Suitsupääsuke 12. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2c Suitsupääsuke 14. aprill 2024 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Suitsupääsuke 15. aprill 2024 Pärnu
Kuressaare Hariduse Kool 2d Suitsupääsuke 22. aprill 2024 Saare
Viluste Põhikool 1 Suitsupääsuke 24. aprill 2024 Põlva
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Suitsupääsuke 26. aprill 2024 Harju
Võru Kesklinna Kool 3b Suitsupääsuke 26. aprill 2024 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Pärnu
Tartu Hiie Kool 2b Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Tartu
Nõva Kool 2-6 Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Pärnu
Kadrina Keskkool 2a Suitsupääsuke 27. aprill 2024 Lääne-Viru
Varbla Kool Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Viljandi
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Rapla
Laekvere Põhikool 2 Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Lääne-Viru
Põlva Kool 3a Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Võru
Lümanda Põhikool 2-3 Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Saare
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2024 Võru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Suitsupääsuke 29. aprill 2024 Saare
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Suitsupääsuke 29. aprill 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Suitsupääsuke 29. aprill 2024 Harju
Kuldre Kool 5-6 Suitsupääsuke 29. aprill 2024 Võru
Alavere Põhikool 3 Suitsupääsuke 29. aprill 2024 Harju
Varbla Kool 13 Suitsupääsuke 30. aprill 2024 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Suitsupääsuke 30. aprill 2024 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Suitsupääsuke 30. aprill 2024 Harju
Risti Põhikool 3 Suitsupääsuke 30. aprill 2024 Lääne
Haljala Lasteaed "Sipsik" Suitsupääsuke 1. mai 2024 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 1. mai 2024 Jõgeva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Suitsupääsuke 1. mai 2024 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 1. mai 2024 Lääne-Viru
Haanja Kool 23 Suitsupääsuke 1. mai 2024 Võru
Tamsalu Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 1. mai 2024 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 2 Suitsupääsuke 1. mai 2024 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Suitsupääsuke 2. mai 2024 Hiiu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Suitsupääsuke 2. mai 2024 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Suitsupääsuke 2. mai 2024 Tartu
Puhja Kool 3 Suitsupääsuke 3. mai 2024 Tartu
Põhja-Järva Kool Suitsupääsuke 3. mai 2024 Järva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Suitsupääsuke 3. mai 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 1 Suitsupääsuke 3. mai 2024 Saare
Krootuse Põhikool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2024 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Suitsupääsuke 4. mai 2024 Harju
Kõo Lasteaed "Tähed" Suitsupääsuke 5. mai 2024 Viljandi
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Suitsupääsuke 5. mai 2024 Saare
Risti Põhikool 1 Suitsupääsuke 5. mai 2024 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Suitsupääsuke 6. mai 2024 Järva
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 6. mai 2024 Harju
Rakke Kool 5 Suitsupääsuke 7. mai 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 4 Suitsupääsuke 9. mai 2024 Põlva
Alavere Põhikool 1 Suitsupääsuke 10. mai 2024 Harju
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Suitsupääsuke 10. mai 2024 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 11. mai 2024 Harju
Valga Põhikool 2a Suitsupääsuke 11. mai 2024 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 11. mai 2024 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 12. mai 2024 Saare
Palivere Põhikool 3 Suitsupääsuke 13. mai 2024 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 3a Suitsupääsuke 13. mai 2024 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Suitsupääsuke 13. mai 2024 Jõgeva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Suitsupääsuke 13. mai 2024 Saare
Ruhnu Põhikool 2-9 Suitsupääsuke 14. mai 2024 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Suitsupääsuke 14. mai 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 2 Suitsupääsuke 15. mai 2024 Järva
Kiigemetsa Kool Suitsupääsuke 16. mai 2024 Jõgeva
Tallinna Tondi Põhikool Suitsupääsuke 17. mai 2024 Harju
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Suitsupääsuke 19. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 1c Suitsupääsuke 19. mai 2024 Harju
Kõrveküla Põhikool 1c Suitsupääsuke 21. mai 2024 Tartu

Tagasi tulemuste juurde