Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Sookurg 24. veebruar 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2c Sookurg 25. veebruar 2024 Valga
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Sookurg 26. veebruar 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Sookurg 26. veebruar 2024 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a Sookurg 26. veebruar 2024 Pärnu
Parksepa Keskkool 3 Sookurg 26. veebruar 2024 Võru
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Sookurg 28. veebruar 2024 Pärnu
Põhja-Järva Kool 2 Sookurg 28. veebruar 2024 Järva
Valjala Põhikool 1 Sookurg 28. veebruar 2024 Saare
Valga Põhikool 2a Sookurg 28. veebruar 2024 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Sookurg 29. veebruar 2024 Pärnu
Õisu Lasteaed "Õisu" Sookurg 29. veebruar 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Sookurg 29. veebruar 2024 Viljandi
Lümanda Põhikool 4 Sookurg 29. veebruar 2024 Saare
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Sookurg 29. veebruar 2024 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Sookurg 1. märts 2024 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 2 Sookurg 1. märts 2024 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Sookurg 1. märts 2024 Pärnu
Osula Põhikool 4 Sookurg 1. märts 2024 Võru
Varbla Kool Sookurg 1. märts 2024 Pärnu
Tartu Loodusmaja 5 Sookurg 2. märts 2024 Tartu
Varbla Kool 13 Sookurg 2. märts 2024 Pärnu
Virtsu Kool 3-4 Sookurg 2. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 2-3 Sookurg 2. märts 2024 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Sookurg 2. märts 2024 Pärnu
Valga Põhikool 3d Sookurg 2. märts 2024 Valga
Osula Põhikool 3 Sookurg 2. märts 2024 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sookurg 2. märts 2024 Pärnu
Risti Kool 5-9 Sookurg 2. märts 2024 Harju
Orava Põhikool 1-2 Sookurg 2. märts 2024 Võru
Nõo Põhikool 1c Sookurg 3. märts 2024 Tartu
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Sookurg 3. märts 2024 Viljandi
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Sookurg 3. märts 2024 Tartu
Tõrva Kool, Riidaja LA Sookurg 3. märts 2024 Valga
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sookurg 3. märts 2024 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sookurg 3. märts 2024 Jõgeva
Abja Gümnaasium 1-3 Sookurg 3. märts 2024 Viljandi
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Sookurg 3. märts 2024 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 3b Sookurg 3. märts 2024 Viljandi
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Sookurg 3. märts 2024 Tartu
Risti Põhikool 1 Sookurg 3. märts 2024 Lääne
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Sookurg 3. märts 2024 Harju
Riisipere Lasteaed "Tõrud" Sookurg 3. märts 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sookurg 4. märts 2024 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 4. märts 2024 Saare
Palivere Põhikool 3 Sookurg 4. märts 2024 Lääne
Parksepa Keskkool 1 Sookurg 4. märts 2024 Võru
Kuldre Kool 5-6 Sookurg 4. märts 2024 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 4. märts 2024 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Sookurg 4. märts 2024 Saare
Türi Põhikool 2b Sookurg 4. märts 2024 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 4. märts 2024 Pärnu
Ruila Põhikool 3 Sookurg 5. märts 2024 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Sookurg 5. märts 2024 Viljandi
Pihtla Kool 1-4 2 Sookurg 5. märts 2024 Saare
Kõo Lasteaed "Tähed" Sookurg 5. märts 2024 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 5a Sookurg 5. märts 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Sookurg 6. märts 2024 Järva
Emmaste Põhikool 2 Sookurg 6. märts 2024 Hiiu
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Sookurg 6. märts 2024 Järva
Ääsmäe Põhikool (LA) "3.a" Sookurg 6. märts 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sookurg 6. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 2 Sookurg 6. märts 2024 Põlva
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Sookurg 6. märts 2024 Harju
Ruhnu Põhikool 2-9 Sookurg 7. märts 2024 Saare
Puhja Kool 1 Sookurg 7. märts 2024 Tartu
Vasta Kool 3 Sookurg 7. märts 2024 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sookurg 8. märts 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Sookurg 8. märts 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Sookurg 9. märts 2024 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sookurg 9. märts 2024 Hiiu
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Sookurg 9. märts 2024 Tartu
Konguta Kool 2 Sookurg 10. märts 2024 Tartu
Rapla Vesiroosi Kool 2a Sookurg 10. märts 2024 Rapla
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 10. märts 2024 Saare
Kose Gümnaasium 2c Sookurg 10. märts 2024 Harju
Kolga-Jaani Kool Sookurg 10. märts 2024 Viljandi
Risti Põhikool 3 Sookurg 10. märts 2024 Lääne
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Sookurg 10. märts 2024 Pärnu
Savikoja Sookurg 11. märts 2024 Tartu
Alavere Põhikool 3 Sookurg 11. märts 2024 Harju
Hargla Kool 13 Sookurg 11. märts 2024 Valga
Põhja-Järva Kool Sookurg 12. märts 2024 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Sookurg 12. märts 2024 Tartu
Põlva Kool 3a Sookurg 12. märts 2024 Põlva
Laekvere Põhikool 2 Sookurg 12. märts 2024 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Sookurg 12. märts 2024 Ida-Viru
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Sookurg 12. märts 2024 Harju
Põhja-Järva Kool 4 Sookurg 12. märts 2024 Järva
Puhja Kool 3 Sookurg 12. märts 2024 Tartu
Põlva Kool 1c Sookurg 13. märts 2024 Põlva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Sookurg 14. märts 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Sookurg 14. märts 2024 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2a Sookurg 14. märts 2024 Valga
Audru Kool 1b Sookurg 14. märts 2024 Pärnu
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Sookurg 14. märts 2024 Ida-Viru
Haanja Kool 1 Sookurg 15. märts 2024 Võru
Nõva Kool 2-6 Sookurg 15. märts 2024 Lääne
Audru Kool 2a Sookurg 15. märts 2024 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sookurg 15. märts 2024 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3 Sookurg 15. märts 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Sookurg 15. märts 2024 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Sookurg 15. märts 2024 Harju
Haanja Kool 23 Sookurg 15. märts 2024 Võru
Väätsa Põhikool 3 Sookurg 16. märts 2024 Järva
Suure-Jaani Kool 4b Sookurg 16. märts 2024 Viljandi
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Sookurg 16. märts 2024 Tartu
Muraste Looduskool Sookurg 16. märts 2024 Harju
Sindi Lasteaed Sookurg 16. märts 2024 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Sookurg 16. märts 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sookurg 16. märts 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Sookurg 16. märts 2024 Tartu
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Sookurg 16. märts 2024 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Sookurg 16. märts 2024 Harju
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 17. märts 2024 Võru
Rapla Vesiroosi Kool 1b Sookurg 17. märts 2024 Rapla
Kose Gümnaasium 1c Sookurg 17. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 1 Sookurg 17. märts 2024 Harju
Nurme Kool 6 Sookurg 17. märts 2024 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Sookurg 17. märts 2024 Järva
Kuressaare Hariduse Kool 2d Sookurg 17. märts 2024 Saare
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 18. märts 2024 Võru
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3 Sookurg 18. märts 2024 Tartu
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sookurg 18. märts 2024 Rapla
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Sookurg 18. märts 2024 Võru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Sookurg 19. märts 2024 Saare
Loksa Gümnaasium 2-4 Sookurg 19. märts 2024 Harju
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Sookurg 19. märts 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Sookurg 19. märts 2024 Põlva
Osula Põhikool Sookurg 20. märts 2024 Võru
Andu-Papi Seltsi loodusring (LA) "rühm 2" Sookurg 20. märts 2024 Pärnu
Tilsi Põhikool 3 Sookurg 20. märts 2024 Põlva
Sadala Põhikool 5 Sookurg 21. märts 2024 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Sookurg 21. märts 2024 Lääne-Viru
Toila Gümnaasium 2b Sookurg 21. märts 2024 Ida-Viru
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud" Sookurg 21. märts 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 4 Sookurg 22. märts 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 2a Sookurg 22. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Sookurg 22. märts 2024 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Sookurg 23. märts 2024 Jõgeva
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Sookurg 23. märts 2024 Tartu
Kiviõli I Keskkool 1b Sookurg 24. märts 2024 Ida-Viru
Rakke Kool 5 Sookurg 24. märts 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Sookurg 24. märts 2024 Harju
Rakke Kool 2 Sookurg 24. märts 2024 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Sookurg 25. märts 2024 Jõgeva
Tartu Pärli Kool 6a Sookurg 25. märts 2024 Tartu
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Sookurg 25. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4b Sookurg 25. märts 2024 Lääne-Viru
Varstu Lasteaed "Liitrühm" Sookurg 25. märts 2024 Võru
Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud" Sookurg 25. märts 2024 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7bd Sookurg 26. märts 2024 Rapla
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Sookurg 26. märts 2024 Järva
Kõrveküla Põhikool 1d Sookurg 26. märts 2024 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Sookurg 27. märts 2024 Harju
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Sookurg 28. märts 2024 Valga
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Sookurg 29. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4d Sookurg 29. märts 2024 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Sookurg 29. märts 2024 Harju
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Sookurg 29. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Sookurg 29. märts 2024 Ida-Viru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Sookurg 30. märts 2024 Lääne-Viru
Põlva Kool 4b Sookurg 31. märts 2024 Põlva
Kõrveküla Põhikool 1c Sookurg 31. märts 2024 Tartu
Viluste Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2024 Põlva
Kiigemetsa Kool Sookurg 2. aprill 2024 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sookurg 6. aprill 2024 Pärnu
Tallinna Tondi Põhikool Sookurg 6. aprill 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 5c Sookurg 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sookurg 7. aprill 2024 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sookurg 11. aprill 2024 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde