Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Sinilill 12. märts 2024 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sinilill 15. märts 2024 Hiiu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Sinilill 16. märts 2024 Pärnu
Viluste Põhikool 1 Sinilill 17. märts 2024 Põlva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Sinilill 17. märts 2024 Harju
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Sinilill 18. märts 2024 Saare
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sinilill 19. märts 2024 Harju
Võru Kesklinna Kool 3b Sinilill 20. märts 2024 Võru
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Sinilill 21. märts 2024 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sinilill 21. märts 2024 Tartu
Väätsa Põhikool 3 Sinilill 22. märts 2024 Järva
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Sinilill 22. märts 2024 Tartu
Loksa Gümnaasium 2-4 Sinilill 23. märts 2024 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3b Sinilill 23. märts 2024 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Sinilill 23. märts 2024 Võru
Kadrina Keskkool 1c Sinilill 23. märts 2024 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Sinilill 23. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 2-3 Sinilill 23. märts 2024 Saare
Alavere Põhikool 3 Sinilill 24. märts 2024 Harju
Kiviõli I Keskkool 1b Sinilill 24. märts 2024 Ida-Viru
Valga Põhikool 2a Sinilill 24. märts 2024 Valga
Varbla Kool 13 Sinilill 24. märts 2024 Pärnu
Haanja Kool 23 Sinilill 24. märts 2024 Võru
Põlva Kool 3a Sinilill 24. märts 2024 Põlva
Kõrveküla Põhikool 1c Sinilill 24. märts 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Sinilill 24. märts 2024 Põlva
Suure-Jaani Kool 4b Sinilill 25. märts 2024 Viljandi
Tõrva Kool, Riidaja LA Sinilill 25. märts 2024 Valga
Kuressaare Hariduse Kool 2d Sinilill 25. märts 2024 Saare
Kolga-Jaani Kool Sinilill 25. märts 2024 Viljandi
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Sinilill 25. märts 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Sinilill 25. märts 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Sinilill 25. märts 2024 Järva
Tõrvandi Kool 1b Sinilill 26. märts 2024 Tartumaa
Osula Põhikool 4 Sinilill 26. märts 2024 Võru
Põhja-Järva Kool 2 Sinilill 26. märts 2024 Järva
Virtsu Kool 3-4 Sinilill 26. märts 2024 Pärnu
Kehra Gümnaasium 5a Sinilill 26. märts 2024 Harju
Kuldre Kool 5-6 Sinilill 26. märts 2024 Võru
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Sinilill 26. märts 2024 Valga
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Sinilill 26. märts 2024 Põlva
Väätsa Põhikool 2 Sinilill 26. märts 2024 Järva
Valga Põhikool 3d Sinilill 26. märts 2024 Valga
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Sinilill 26. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Sinilill 27. märts 2024 Ida-Viru
Valga Põhikool 2c Sinilill 27. märts 2024 Valga
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Sinilill 27. märts 2024 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 27. märts 2024 Saare
Tarvastu Lasteaed Sinilill 27. märts 2024 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 2 Sinilill 28. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Sinilill 28. märts 2024 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sinilill 28. märts 2024 Harju
Sindi Lasteaed Sinilill 28. märts 2024 Pärnu
Risti Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2024 Lääne
Nõo Põhikool 1c Sinilill 28. märts 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Sinilill 28. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Sinilill 28. märts 2024 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Sinilill 28. märts 2024 Rapla
Muraste Looduskool Sinilill 28. märts 2024 Harju
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Sinilill 28. märts 2024 Tartu
Risti Kool 4 Sinilill 29. märts 2024 Harju
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Sinilill 29. märts 2024 Tartu
Türi Põhikool 2b Sinilill 29. märts 2024 Järva
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Sinilill 29. märts 2024 Saare
Valjala Põhikool 1 Sinilill 29. märts 2024 Saare
Puhja Kool 1 Sinilill 29. märts 2024 Tartu
Puhja Kool 3 Sinilill 29. märts 2024 Tartu
Palivere Põhikool 3 Sinilill 29. märts 2024 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sinilill 29. märts 2024 Jõgeva
Haljala Lasteaed "Sipsik" Sinilill 30. märts 2024 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 4 Sinilill 30. märts 2024 Jõgeva
Orava Põhikool 1-2 Sinilill 30. märts 2024 Võru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sinilill 30. märts 2024 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Sinilill 30. märts 2024 Harju
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Sinilill 30. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Sinilill 30. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Sinilill 30. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Sinilill 30. märts 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Sinilill 30. märts 2024 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 3a Sinilill 30. märts 2024 Lääne-Viru
Laekvere Põhikool 2 Sinilill 30. märts 2024 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sinilill 30. märts 2024 Pärnu
Põlva Kool 4b Sinilill 30. märts 2024 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 30. märts 2024 Võru
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Sinilill 30. märts 2024 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1d Sinilill 30. märts 2024 Tartu
Nõva Kool 2-6 Sinilill 30. märts 2024 Lääne
Emmaste Põhikool 2 Sinilill 30. märts 2024 Hiiu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Sinilill 30. märts 2024 Jõgeva
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Sinilill 31. märts 2024 Tartu
Haanja Kool 1 Sinilill 31. märts 2024 Võru
Kõo Lasteaed "Tähed" Sinilill 31. märts 2024 Viljandi
Savikoja Sinilill 31. märts 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sinilill 31. märts 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Sinilill 31. märts 2024 Harju
Konguta Kool 2 Sinilill 31. märts 2024 Tartu
Põhja-Järva Kool 4 Sinilill 31. märts 2024 Järva
Riisipere Lasteaed "Tõrud" Sinilill 31. märts 2024 Harju
Osula Põhikool 3 Sinilill 31. märts 2024 Võru
Hargla Kool 13 Sinilill 31. märts 2024 Valga
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Sinilill 31. märts 2024 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2a Sinilill 31. märts 2024 Valga
Alavere Põhikool 2 Sinilill 31. märts 2024 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sinilill 31. märts 2024 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Sinilill 31. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sinilill 1. aprill 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 1 Sinilill 1. aprill 2024 Saare
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Sinilill 1. aprill 2024 Harju
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Sinilill 1. aprill 2024 Tartu
Sadala Põhikool 5 Sinilill 1. aprill 2024 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 1. aprill 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sinilill 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2024 Lääne
Valga Priimetsa Kool Sinilill 1. aprill 2024 Valga
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Sinilill 1. aprill 2024 Põlva
Koigi Kool 3 Sinilill 1. aprill 2024 Järva
Tartu Pärli Kool 6a Sinilill 1. aprill 2024 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2024 Põlva
Nurme Kool 6 Sinilill 1. aprill 2024 Järva
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Sinilill 1. aprill 2024 Harju
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Sinilill 1. aprill 2024 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Sinilill 2. aprill 2024 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Sinilill 2. aprill 2024 Tartu
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Sinilill 2. aprill 2024 Järva
Kiigemetsa Kool Sinilill 2. aprill 2024 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 2. aprill 2024 Võru
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Sinilill 2. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 4 Sinilill 2. aprill 2024 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Sinilill 2. aprill 2024 Pärnu
Merivälja Lasteaed "Korallid" Sinilill 2. aprill 2024 Harju
Osula Põhikool 2 Sinilill 3. aprill 2024 Võru
Kadrina Keskkool 2a Sinilill 6. aprill 2024 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 1b Sinilill 7. aprill 2024 Rapla
Kohila Gümnaasium 7bd Sinilill 7. aprill 2024 Rapla
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Sinilill 7. aprill 2024 Ida-Viru
Tallinna Tondi Põhikool Sinilill 7. aprill 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Sinilill 7. aprill 2024 Ida-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Sinilill 7. aprill 2024 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Sinilill 7. aprill 2024 Viljandi
Põhja-Järva Kool Sinilill 8. aprill 2024 Järva
Rakvere Vabaduse Kool 4b Sinilill 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Sinilill 8. aprill 2024 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sinilill 8. aprill 2024 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 1a Sinilill 8. aprill 2024 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Sinilill 8. aprill 2024 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Sinilill 8. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2c Sinilill 8. aprill 2024 Harju
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Sinilill 8. aprill 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Sinilill 8. aprill 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Sinilill 8. aprill 2024 Tartu
Holstre Kool Sinilill 8. aprill 2024 Viljandi
Pirita Majandusgümnaasium 4b Sinilill 9. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 3b Sinilill 9. aprill 2024 Harju
Viiratsi Kool 4 Sinilill 9. aprill 2024 Viljandi
Kose Gümnaasium 1c Sinilill 10. aprill 2024 Harju
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Sinilill 10. aprill 2024 Jõgeva
Harku Lasteaed "Pääsuke" Sinilill 11. aprill 2024 Harju
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3 Sinilill 11. aprill 2024 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sinilill 11. aprill 2024 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sinilill 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2c Sinilill 12. aprill 2024 Harju
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Sinilill 13. aprill 2024 Jõgeva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Sinilill 13. aprill 2024 Harju
Alavere Põhikool 1 Sinilill 14. aprill 2024 Harju
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Sinilill 15. aprill 2024 Viljandi
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Sinilill 15. aprill 2024 Pärnu
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid" Sinilill 15. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde