Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Lasteaed Sarapuu 3. märts 2024 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sarapuu 5. märts 2024 Hiiu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Sarapuu 5. märts 2024 Saare
Virtsu Kool 3-4 Sarapuu 5. märts 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Sarapuu 5. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Sarapuu 7. märts 2024 Saare
Tõrva Gümnaasium 2a Sarapuu 7. märts 2024 Valga
Nõva Kool 2-6 Sarapuu 8. märts 2024 Lääne
Lümanda Põhikool 2-3 Sarapuu 8. märts 2024 Saare
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sarapuu 9. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 1 Sarapuu 10. märts 2024 Saare
Emmaste Põhikool 2 Sarapuu 11. märts 2024 Hiiu
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Sarapuu 11. märts 2024 Tartu
Tõrva Kool, Riidaja LA Sarapuu 12. märts 2024 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Sarapuu 12. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 2a Sarapuu 14. märts 2024 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Sarapuu 14. märts 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Sarapuu 15. märts 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Sarapuu 16. märts 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Sarapuu 16. märts 2024 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Sarapuu 16. märts 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Sarapuu 16. märts 2024 Pärnu
Kolga-Jaani Kool Sarapuu 16. märts 2024 Viljandi
Valga Põhikool 2c Sarapuu 17. märts 2024 Valga
Kuressaare Nooruse Kool 2c Sarapuu 17. märts 2024 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Sarapuu 17. märts 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Sarapuu 17. märts 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 3 Sarapuu 17. märts 2024 Harju
Kõo Lasteaed "Tähed" Sarapuu 17. märts 2024 Viljandi
Risti Põhikool 1 Sarapuu 17. märts 2024 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3b Sarapuu 17. märts 2024 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Sarapuu 17. märts 2024 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3 Sarapuu 17. märts 2024 Harju
Põlva Kool 3a Sarapuu 17. märts 2024 Põlva
Rakvere Vabaduse Kool 5c Sarapuu 18. märts 2024 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 18. märts 2024 Saare
Ruhnu Põhikool 2-9 Sarapuu 18. märts 2024 Saare
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Sarapuu 18. märts 2024 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Sarapuu 20. märts 2024 Saare
Merivälja Lasteaed "Korallid" Sarapuu 20. märts 2024 Harju
Risti Põhikool 3 Sarapuu 20. märts 2024 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Sarapuu 20. märts 2024 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Sarapuu 20. märts 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Sarapuu 21. märts 2024 Harju
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Sarapuu 21. märts 2024 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Sarapuu 21. märts 2024 Rapla
Riia Eesti Põhikool 1 Sarapuu 21. märts 2024 Välismaa
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sarapuu 21. märts 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Sarapuu 21. märts 2024 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Sarapuu 21. märts 2024 Järva
Krootuse Põhikool 2 Sarapuu 21. märts 2024 Põlva
Palivere Põhikool 3 Sarapuu 22. märts 2024 Lääne
Viluste Põhikool 1 Sarapuu 22. märts 2024 Põlva
Tartu Pärli Kool 6a Sarapuu 22. märts 2024 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 22. märts 2024 Tartu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Sarapuu 22. märts 2024 Viljandi
Põlva Kool 4b Sarapuu 23. märts 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Sarapuu 23. märts 2024 Põlva
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Sarapuu 23. märts 2024 Tartu
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Sarapuu 23. märts 2024 Harju
Kohila Gümnaasium 7bd Sarapuu 23. märts 2024 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Sarapuu 23. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 2 Sarapuu 23. märts 2024 Harju
Võru Kesklinna Kool 3b Sarapuu 24. märts 2024 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 2c Sarapuu 24. märts 2024 Harju
Valga Priimetsa Kool Sarapuu 24. märts 2024 Valga
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Sarapuu 24. märts 2024 Võru
Audru Kool 2a Sarapuu 24. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Sarapuu 24. märts 2024 Põlva
Kuressaare Hariduse Kool 2d Sarapuu 24. märts 2024 Saare
Nurme Kool 6 Sarapuu 24. märts 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sarapuu 24. märts 2024 Lääne-Viru
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Sarapuu 25. märts 2024 Valga
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Sarapuu 25. märts 2024 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Sarapuu 25. märts 2024 Võru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Sarapuu 25. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sarapuu 25. märts 2024 Lääne-Viru
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Sarapuu 25. märts 2024 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Sarapuu 25. märts 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 2a Sarapuu 25. märts 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Sarapuu 25. märts 2024 Lääne-Viru
Holstre Kool Sarapuu 25. märts 2024 Viljandi
Suure-Jaani Kool 4b Sarapuu 25. märts 2024 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Sarapuu 26. märts 2024 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sarapuu 26. märts 2024 Pärnu
Väätsa Põhikool 2 Sarapuu 26. märts 2024 Järva
Puhja Kool 1 Sarapuu 26. märts 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sarapuu 27. märts 2024 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid" Sarapuu 27. märts 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Sarapuu 27. märts 2024 Järva
Vasta Kool 3 Sarapuu 27. märts 2024 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Sarapuu 27. märts 2024 Pärnu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Sarapuu 27. märts 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Sarapuu 28. märts 2024 Jõgeva
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Sarapuu 28. märts 2024 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sarapuu 29. märts 2024 Harju
Kose Gümnaasium 1c Sarapuu 29. märts 2024 Harju
Tallinna Tondi Põhikool Sarapuu 29. märts 2024 Harju
Haanja Kool 1 Sarapuu 29. märts 2024 Võru
Kose Gümnaasium 3b Sarapuu 29. märts 2024 Harju
Rakke Kool 5 Sarapuu 29. märts 2024 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Sarapuu 29. märts 2024 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sarapuu 30. märts 2024 Pärnu
Rakvere Vabaduse Kool 4b Sarapuu 30. märts 2024 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Sarapuu 30. märts 2024 Pärnu
Kadrina Keskkool 2a Sarapuu 30. märts 2024 Lääne-Viru
Kuldre Kool 5-6 Sarapuu 31. märts 2024 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Sarapuu 31. märts 2024 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 1c Sarapuu 31. märts 2024 Tartu
Savikoja Sarapuu 31. märts 2024 Tartu
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Sarapuu 31. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Sarapuu 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Osula Põhikool Sarapuu 1. aprill 2024 Võru
Haanja Kool 23 Sarapuu 1. aprill 2024 Võru
Koigi Kool 3 Sarapuu 1. aprill 2024 Järva
Valga Põhikool 3d Sarapuu 2. aprill 2024 Valga
Tõrvandi Kool Sarapuu 2. aprill 2024 Tartumaa
Nõo Põhikool 1c Sarapuu 3. aprill 2024 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Sarapuu 9. aprill 2024 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sarapuu 9. aprill 2024 Rapla
Laekvere Põhikool 2 Sarapuu 9. aprill 2024 Lääne-Viru
Tallinna Kunstigümnaasium 1-3 Sarapuu 10. aprill 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sarapuu 11. aprill 2024 Jõgeva
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Sarapuu 13. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde