Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Lasteaed Rohukonn 23. märts 2024 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1c Rohukonn 27. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Rohukonn 28. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 2c Rohukonn 28. märts 2024 Valga
Tõrva Kool, Riidaja LA Rohukonn 30. märts 2024 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Rohukonn 30. märts 2024 Harju
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Rohukonn 30. märts 2024 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Rohukonn 30. märts 2024 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Rohukonn 31. märts 2024 Rapla
Muraste Looduskool Rohukonn 1. aprill 2024 Harju
Viluste Põhikool 1 Rohukonn 1. aprill 2024 Põlva
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Rohukonn 1. aprill 2024 Ida-Viru
Risti Põhikool 1 Rohukonn 1. aprill 2024 Lääne
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Rohukonn 1. aprill 2024 Põlva
Väätsa Põhikool 3 Rohukonn 1. aprill 2024 Järva
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed" Rohukonn 2. aprill 2024 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Rohukonn 2. aprill 2024 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Rohukonn 2. aprill 2024 Jõgeva
Kuldre Kool 5-6 Rohukonn 2. aprill 2024 Võru
Väätsa Põhikool 2 Rohukonn 4. aprill 2024 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Rohukonn 5. aprill 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Rohukonn 5. aprill 2024 Harju
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Rohukonn 5. aprill 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Rohukonn 5. aprill 2024 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Rohukonn 6. aprill 2024 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Rohukonn 7. aprill 2024 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Rohukonn 9. aprill 2024 Tartu
Türi Põhikool 2b Rohukonn 9. aprill 2024 Järva
Kuressaare Hariduse Kool 2d Rohukonn 9. aprill 2024 Saare
Haanja Kool 23 Rohukonn 9. aprill 2024 Võru
Laekvere Põhikool 2 Rohukonn 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Kiigemetsa Kool Rohukonn 10. aprill 2024 Jõgeva
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Rohukonn 10. aprill 2024 Järva
Krootuse Põhikool 2 Rohukonn 11. aprill 2024 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 2c Rohukonn 13. aprill 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Rohukonn 14. aprill 2024 Jõgeva
Nõo Põhikool 1c Rohukonn 14. aprill 2024 Tartu
Konguta Kool 2 Rohukonn 15. aprill 2024 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Rohukonn 16. aprill 2024 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3b Rohukonn 19. aprill 2024 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde