Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Pajud 17. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Pajud 26. märts 2024 Ida-Viru
Puhja Kool 1 Pajud 26. märts 2024 Tartu
Väätsa Põhikool 2 Pajud 26. märts 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Pajud 30. märts 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 3 Pajud 31. märts 2024 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Pajud 31. märts 2024 Jõgeva
Puhja Kool 3 Pajud 31. märts 2024 Tartu
Tõrva Kool, Riidaja LA Pajud 31. märts 2024 Valga
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Pajud 1. aprill 2024 Jõgeva
Valga Priimetsa Kool Pajud 1. aprill 2024 Valga
Tõrva Gümnaasium 2a Pajud 1. aprill 2024 Valga
Viluste Põhikool 1 Pajud 1. aprill 2024 Põlva
Kiviõli I Keskkool 1b Pajud 1. aprill 2024 Ida-Viru
Muraste Looduskool Pajud 1. aprill 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Pajud 1. aprill 2024 Tartu
Kohila Gümnaasium 7bd Pajud 2. aprill 2024 Rapla
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Pajud 2. aprill 2024 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 2. aprill 2024 Tartu
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Pajud 2. aprill 2024 Tartu
Konguta Kool 2 Pajud 2. aprill 2024 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Pajud 2. aprill 2024 Võru
Tõrvandi Kool Pajud 2. aprill 2024 Tartumaa
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Pajud 2. aprill 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Pajud 2. aprill 2024 Võru
Tamsalu Gümnaasium 3a Pajud 2. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2a Pajud 2. aprill 2024 Valga
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Pajud 4. aprill 2024 Tartu
Osula Põhikool 3 Pajud 4. aprill 2024 Võru
Valga Põhikool 2c Pajud 4. aprill 2024 Valga
Ruhnu Põhikool 2-9 Pajud 4. aprill 2024 Saare
Loksa Gümnaasium 2-4 Pajud 5. aprill 2024 Harju
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased" Pajud 5. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 2a Pajud 5. aprill 2024 Lääne-Viru
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Pajud 5. aprill 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Pajud 5. aprill 2024 Pärnu
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Pajud 6. aprill 2024 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Pajud 6. aprill 2024 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Pajud 6. aprill 2024 Pärnu
Põlva Kool 3a Pajud 6. aprill 2024 Põlva
Kõo Lasteaed "Tähed" Pajud 6. aprill 2024 Viljandi
Lümanda Põhikool 4 Pajud 7. aprill 2024 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Pajud 7. aprill 2024 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Pajud 7. aprill 2024 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Pajud 7. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Pajud 8. aprill 2024 Pärnu
Holstre Kool Pajud 8. aprill 2024 Viljandi
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Pajud 8. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Pajud 8. aprill 2024 Pärnu
Tilsi Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2024 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 4b Pajud 8. aprill 2024 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Pajud 8. aprill 2024 Hiiu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Pajud 8. aprill 2024 Harju
Sindi Lasteaed Pajud 8. aprill 2024 Pärnu
Virtsu Kool 3-4 Pajud 8. aprill 2024 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2024 Pärnu
Kose Gümnaasium 3b Pajud 8. aprill 2024 Harju
Risti Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2024 Lääne
Emmaste Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2024 Hiiu
Palivere Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2024 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Pajud 8. aprill 2024 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Pajud 9. aprill 2024 Tartu
Kiigemetsa Kool Pajud 9. aprill 2024 Jõgeva
Lümanda Põhikool 2-3 Pajud 9. aprill 2024 Saare
Laekvere Põhikool 2 Pajud 9. aprill 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Pajud 9. aprill 2024 Harju
Lohkva Lasteaed "Pokud" Pajud 9. aprill 2024 Tartu
Tallinna Kunstigümnaasium 1-3 Pajud 10. aprill 2024 Harju
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Pajud 10. aprill 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Pajud 10. aprill 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Pajud 10. aprill 2024 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Pajud 10. aprill 2024 Harju
Nõo Põhikool 1c Pajud 10. aprill 2024 Tartu
Risti Kool 4 Pajud 11. aprill 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Pajud 11. aprill 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Pajud 11. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Pajud 11. aprill 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1c Pajud 11. aprill 2024 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Pajud 11. aprill 2024 Rapla
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Pajud 11. aprill 2024 Järva
Harku Lasteaed "Pääsuke" Pajud 11. aprill 2024 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 1b Pajud 12. aprill 2024 Rapla
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Pajud 12. aprill 2024 Harju
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Pajud 12. aprill 2024 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 2c Pajud 12. aprill 2024 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Pajud 13. aprill 2024 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Pajud 13. aprill 2024 Harju
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Pajud 13. aprill 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4b Pajud 13. aprill 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Pajud 14. aprill 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Pajud 14. aprill 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Pajud 14. aprill 2024 Harju
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Pajud 14. aprill 2024 Harju
Rakke Kool 2 Pajud 15. aprill 2024 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde