Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Põldlõoke 3. veebruar 2024 Pärnu
Kolga-Jaani Kool Põldlõoke 25. veebruar 2024 Viljandi
Kõo Lasteaed "Tähed" Põldlõoke 25. veebruar 2024 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Põldlõoke 25. veebruar 2024 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Põldlõoke 25. veebruar 2024 Pärnu
Halliste Põhikool 2 Põldlõoke 25. veebruar 2024 Viljandi
Vasta Kool 3 Põldlõoke 25. veebruar 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 2 Põldlõoke 25. veebruar 2024 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Põldlõoke 26. veebruar 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Põldlõoke 27. veebruar 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Põldlõoke 27. veebruar 2024 Põlva
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Põldlõoke 28. veebruar 2024 Saare
Sindi Lasteaed Põldlõoke 28. veebruar 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Põldlõoke 29. veebruar 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Põldlõoke 1. märts 2024 Harju
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Põldlõoke 1. märts 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Põldlõoke 2. märts 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Põldlõoke 2. märts 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 2. märts 2024 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Põldlõoke 3. märts 2024 Harju
Tartu Loodusmaja 5 Põldlõoke 3. märts 2024 Tartu
Põhja-Järva Kool Põldlõoke 3. märts 2024 Järva
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Põldlõoke 3. märts 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Põldlõoke 3. märts 2024 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Põldlõoke 3. märts 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Põldlõoke 3. märts 2024 Võru
Kohila Gümnaasium 7bd Põldlõoke 3. märts 2024 Rapla
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Põldlõoke 3. märts 2024 Tartu
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Põldlõoke 3. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Põldlõoke 3. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Põldlõoke 3. märts 2024 Lääne-Viru
Tõrva Kool, Riidaja LA Põldlõoke 3. märts 2024 Valga
Orava Põhikool 1-2 Põldlõoke 3. märts 2024 Võru
Valga Põhikool 2c Põldlõoke 3. märts 2024 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Põldlõoke 4. märts 2024 Hiiu
Risti Põhikool 3 Põldlõoke 4. märts 2024 Lääne
Nõva Kool 2-6 Põldlõoke 4. märts 2024 Lääne
Ääsmäe Põhikool 6 Põldlõoke 4. märts 2024 Harju
Palivere Põhikool 3 Põldlõoke 4. märts 2024 Lääne
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Põldlõoke 5. märts 2024 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Põldlõoke 5. märts 2024 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Põldlõoke 5. märts 2024 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Põldlõoke 5. märts 2024 Harju
Toila Gümnaasium 2b Põldlõoke 6. märts 2024 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 2a Põldlõoke 6. märts 2024 Valga
Õisu Lasteaed "Õisu" Põldlõoke 6. märts 2024 Viljandi
Varbla Kool Põldlõoke 6. märts 2024 Pärnu
Tilsi Põhikool 3 Põldlõoke 6. märts 2024 Põlva
Rakke Kool 2 Põldlõoke 7. märts 2024 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2b Põldlõoke 7. märts 2024 Järva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Põldlõoke 7. märts 2024 Põlva
Laupa Põhikool 1 Põldlõoke 7. märts 2024 Järva
Varbla Kool 13 Põldlõoke 7. märts 2024 Pärnu
Risti Põhikool 1 Põldlõoke 7. märts 2024 Lääne
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Põldlõoke 8. märts 2024 Järva
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 9. märts 2024 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Põldlõoke 9. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 2a Põldlõoke 9. märts 2024 Valga
Osula Põhikool 4 Põldlõoke 10. märts 2024 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Põldlõoke 10. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Põldlõoke 10. märts 2024 Lääne-Viru
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Põldlõoke 10. märts 2024 Pärnu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Põldlõoke 10. märts 2024 Jõgeva
Põlva Kool 4b Põldlõoke 11. märts 2024 Põlva
Nõo Põhikool 1c Põldlõoke 11. märts 2024 Tartu
Laekvere Põhikool 2 Põldlõoke 11. märts 2024 Lääne-Viru
Lehtse Kool (LA) "Vanem rühm" Põldlõoke 11. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Põldlõoke 11. märts 2024 Lääne-Viru
Savikoja Põldlõoke 11. märts 2024 Tartu
Virtsu Kool 3-4 Põldlõoke 12. märts 2024 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 4 Põldlõoke 12. märts 2024 Saare
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Põldlõoke 12. märts 2024 Rapla
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Põldlõoke 12. märts 2024 Pärnu
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Põldlõoke 12. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Põldlõoke 13. märts 2024 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Põldlõoke 13. märts 2024 Pärnu
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Põldlõoke 15. märts 2024 Tartu
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Põldlõoke 15. märts 2024 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3b Põldlõoke 15. märts 2024 Viljandi
Nurme Kool 6 Põldlõoke 16. märts 2024 Järva
Lümanda Põhikool 2-3 Põldlõoke 16. märts 2024 Saare
Kadrina Keskkool 2a Põldlõoke 16. märts 2024 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Põldlõoke 16. märts 2024 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Põldlõoke 16. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 2c Põldlõoke 16. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Põldlõoke 17. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4d Põldlõoke 17. märts 2024 Lääne-Viru
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Põldlõoke 17. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Põldlõoke 17. märts 2024 Tartu
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Põldlõoke 18. märts 2024 Harju
Emmaste Põhikool 2 Põldlõoke 18. märts 2024 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 19. märts 2024 Tartu
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3 Põldlõoke 20. märts 2024 Tartu
Suure-Jaani Kool 4b Põldlõoke 20. märts 2024 Viljandi
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Põldlõoke 20. märts 2024 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Põldlõoke 20. märts 2024 Jõgeva
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 21. märts 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Põldlõoke 21. märts 2024 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 21. märts 2024 Võru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Põldlõoke 21. märts 2024 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Põldlõoke 21. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Põldlõoke 23. märts 2024 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Põldlõoke 23. märts 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Põldlõoke 23. märts 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Põldlõoke 24. märts 2024 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Põldlõoke 24. märts 2024 Järva
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 24. märts 2024 Saare
Kose Gümnaasium 1c Põldlõoke 26. märts 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Põldlõoke 26. märts 2024 Jõgeva
Puhja Kool 3 Põldlõoke 28. märts 2024 Tartu
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Põldlõoke 28. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 2a Põldlõoke 30. märts 2024 Harju
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Põldlõoke 30. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 5c Põldlõoke 30. märts 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Põldlõoke 30. märts 2024 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Põldlõoke 30. märts 2024 Võru
Põlva Kool 3a Põldlõoke 31. märts 2024 Põlva
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Põldlõoke 1. aprill 2024 Järva
Tõrvandi Kool Põldlõoke 2. aprill 2024 Tartumaa
Väätsa Põhikool 2 Põldlõoke 4. aprill 2024 Järva
Puhja Kool 1 Põldlõoke 8. aprill 2024 Tartu

Tagasi tulemuste juurde