Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tõrva Gümnaasium 2a Nurmenukk 9. aprill 2024 Valga
Abja Gümnaasium 1-3 Nurmenukk 9. aprill 2024 Viljandi
Suure-Jaani Kool 3b Nurmenukk 10. aprill 2024 Viljandi
Haljala Lasteaed "Sipsik" Nurmenukk 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool Nurmenukk 11. aprill 2024 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Nurmenukk 11. aprill 2024 Pärnu
Väätsa Põhikool 3 Nurmenukk 11. aprill 2024 Järva
Holstre Kool Nurmenukk 12. aprill 2024 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Nurmenukk 12. aprill 2024 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Nurmenukk 14. aprill 2024 Võru
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Nurmenukk 15. aprill 2024 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed "Tähed" Nurmenukk 15. aprill 2024 Viljandi
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Nurmenukk 15. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 1 Nurmenukk 16. aprill 2024 Saare
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Nurmenukk 16. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Nurmenukk 17. aprill 2024 Harju
Sindi Lasteaed Nurmenukk 18. aprill 2024 Pärnu
Haanja Kool 23 Nurmenukk 18. aprill 2024 Võru
Puhja Kool 3 Nurmenukk 18. aprill 2024 Tartu
Orava Põhikool 1-2 Nurmenukk 18. aprill 2024 Võru
Väätsa Põhikool 2 Nurmenukk 18. aprill 2024 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Nurmenukk 18. aprill 2024 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 3b Nurmenukk 19. aprill 2024 Viljandi
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Nurmenukk 19. aprill 2024 Tartu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Nurmenukk 19. aprill 2024 Jõgeva
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Nurmenukk 19. aprill 2024 Pärnu
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Nurmenukk 19. aprill 2024 Harju
Valga Põhikool 2c Nurmenukk 20. aprill 2024 Valga
Haanja Kool 1 Nurmenukk 20. aprill 2024 Võru
Lümanda Põhikool 4 Nurmenukk 21. aprill 2024 Saare
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Nurmenukk 21. aprill 2024 Harju
Võru Kesklinna Kool 3b Nurmenukk 21. aprill 2024 Võru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Nurmenukk 22. aprill 2024 Jõgeva
Osula Põhikool Nurmenukk 22. aprill 2024 Võru
Risti Põhikool 1 Nurmenukk 22. aprill 2024 Lääne
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Nurmenukk 23. aprill 2024 Saare
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Nurmenukk 23. aprill 2024 Põlva
Emmaste Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2024 Hiiu
Virtsu Kool 3-4 Nurmenukk 25. aprill 2024 Pärnu
Kose Gümnaasium 3b Nurmenukk 25. aprill 2024 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Nurmenukk 25. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Nurmenukk 26. aprill 2024 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Nurmenukk 26. aprill 2024 Ida-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Nurmenukk 26. aprill 2024 Harju
Varbla Kool 13 Nurmenukk 26. aprill 2024 Pärnu
Tartu Pärli Kool 6a Nurmenukk 26. aprill 2024 Tartu
Puhja Kool 1 Nurmenukk 26. aprill 2024 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 26. aprill 2024 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Nurmenukk 27. aprill 2024 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Nurmenukk 27. aprill 2024 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Nurmenukk 27. aprill 2024 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Nurmenukk 27. aprill 2024 Rapla
Valga Põhikool 3d Nurmenukk 27. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2a Nurmenukk 27. aprill 2024 Valga
Risti Põhikool 3 Nurmenukk 27. aprill 2024 Lääne
Viluste Põhikool 1 Nurmenukk 27. aprill 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 2c Nurmenukk 27. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Nurmenukk 27. aprill 2024 Pärnu
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Nurmenukk 28. aprill 2024 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Nurmenukk 28. aprill 2024 Hiiu
Rakvere Vabaduse Kool 4b Nurmenukk 28. aprill 2024 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Nurmenukk 28. aprill 2024 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Nurmenukk 28. aprill 2024 Harju
Hargla Kool 13 Nurmenukk 28. aprill 2024 Valga
Alavere Põhikool 3 Nurmenukk 28. aprill 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Nurmenukk 28. aprill 2024 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7bd Nurmenukk 28. aprill 2024 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Nurmenukk 28. aprill 2024 Ida-Viru
Metsküla Algkool 4-6 Nurmenukk 29. aprill 2024 Pärnu
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Nurmenukk 29. aprill 2024 Järva
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Nurmenukk 29. aprill 2024 Harju
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Nurmenukk 29. aprill 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Nurmenukk 29. aprill 2024 Võru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Nurmenukk 29. aprill 2024 Viljandi
Laekvere Põhikool 2 Nurmenukk 29. aprill 2024 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 30. aprill 2024 Võru
Krootuse Põhikool 4 Nurmenukk 30. aprill 2024 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Nurmenukk 30. aprill 2024 Pärnu
Loksa Gümnaasium 2-4 Nurmenukk 30. aprill 2024 Harju
Varbla Kool Nurmenukk 30. aprill 2024 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Nurmenukk 30. aprill 2024 Lääne-Viru
Audru Kool 1b Nurmenukk 30. aprill 2024 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 30. aprill 2024 Saare
Osula Põhikool 3 Nurmenukk 1. mai 2024 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Nurmenukk 1. mai 2024 Tartu
Rakke Kool 5 Nurmenukk 1. mai 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 1. mai 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Nurmenukk 1. mai 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Nurmenukk 1. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Nurmenukk 1. mai 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Nurmenukk 1. mai 2024 Lääne-Viru
Nõva Kool 2-6 Nurmenukk 1. mai 2024 Lääne
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Nurmenukk 1. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 1c Nurmenukk 2. mai 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Nurmenukk 2. mai 2024 Järva
Rakvere Vabaduse Kool 5c Nurmenukk 2. mai 2024 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 1a Nurmenukk 3. mai 2024 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Nurmenukk 3. mai 2024 Harju
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Nurmenukk 3. mai 2024 Järva
Tamsalu Gümnaasium 3a Nurmenukk 3. mai 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Nurmenukk 4. mai 2024 Põlva
Palivere Põhikool 3 Nurmenukk 4. mai 2024 Lääne
Kadrina Keskkool 2a Nurmenukk 5. mai 2024 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 1c Nurmenukk 5. mai 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Nurmenukk 5. mai 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4d Nurmenukk 6. mai 2024 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Nurmenukk 6. mai 2024 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Nurmenukk 6. mai 2024 Tartu
Risti Kool 5-9 Nurmenukk 6. mai 2024 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Nurmenukk 6. mai 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Nurmenukk 7. mai 2024 Harju
Rakke Kool 2 Nurmenukk 7. mai 2024 Lääne-Viru
Kiigemetsa Kool Nurmenukk 7. mai 2024 Jõgeva
Krootuse Põhikool 1 Nurmenukk 7. mai 2024 Põlva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Nurmenukk 7. mai 2024 Harju
Viiratsi Kool 4 Nurmenukk 8. mai 2024 Viljandi
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Nurmenukk 9. mai 2024 Harju
Tallinna Tondi Põhikool Nurmenukk 9. mai 2024 Harju
Ruhnu Põhikool 2-9 Nurmenukk 13. mai 2024 Saare
Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud" Nurmenukk 16. mai 2024 Lääne-Viru
Harku Lasteaed "Pääsuke" Nurmenukk 22. mai 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde