Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d2 Lumikelluke 15. veebruar 2024 Harju
Lümanda Põhikool 2-3 Lumikelluke 15. veebruar 2024 Saare
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm" Lumikelluke 19. veebruar 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Lumikelluke 20. veebruar 2024 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Lumikelluke 20. veebruar 2024 Tartu
Risti Kool 4 Lumikelluke 22. veebruar 2024 Harju
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 22. veebruar 2024 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Lumikelluke 24. veebruar 2024 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-9 Lumikelluke 25. veebruar 2024 Saare
Valga Põhikool 2c Lumikelluke 25. veebruar 2024 Valga
Orissaare Gümnaasium 4 Lumikelluke 25. veebruar 2024 Saare
Tallinna Meelespea Lasteaed "Sipsikud" Lumikelluke 25. veebruar 2024 Harju
Tõrva Kool, Riidaja LA Lumikelluke 25. veebruar 2024 Valga
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Lumikelluke 25. veebruar 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Lumikelluke 25. veebruar 2024 Põlva
Nõva Kool 2-6 Lumikelluke 26. veebruar 2024 Lääne
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 26. veebruar 2024 Võru
Alavere Põhikool 2 Lumikelluke 26. veebruar 2024 Harju
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Lumikelluke 26. veebruar 2024 Lääne-Viru
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Lumikelluke 27. veebruar 2024 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 27. veebruar 2024 Pärnu
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid" Lumikelluke 27. veebruar 2024 Harju
Valga Põhikool 3d Lumikelluke 27. veebruar 2024 Valga
Kõo Lasteaed "Tähed" Lumikelluke 27. veebruar 2024 Viljandi
Tartu Pärli Kool 6a Lumikelluke 28. veebruar 2024 Tartu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Lumikelluke 28. veebruar 2024 Saare
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Lumikelluke 28. veebruar 2024 Põlva
Muraste Looduskool Lumikelluke 28. veebruar 2024 Harju
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Lumikelluke 28. veebruar 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Lumikelluke 29. veebruar 2024 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5a Lumikelluke 29. veebruar 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Lumikelluke 29. veebruar 2024 Pärnu
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Lumikelluke 29. veebruar 2024 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Lumikelluke 29. veebruar 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Lumikelluke 29. veebruar 2024 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Lumikelluke 29. veebruar 2024 Harju
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Lumikelluke 1. märts 2024 Harju
Krootuse Põhikool 1 Lumikelluke 1. märts 2024 Põlva
Ääsmäe Põhikool 5b Lumikelluke 1. märts 2024 Harju
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2024 Võru
Abja Gümnaasium 1-3 Lumikelluke 1. märts 2024 Viljandi
Osula Põhikool Lumikelluke 1. märts 2024 Võru
Valga Põhikool 2a Lumikelluke 1. märts 2024 Valga
Puhja Kool 1 Lumikelluke 1. märts 2024 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Lumikelluke 1. märts 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Lumikelluke 1. märts 2024 Pärnu
Kuressaare Hariduse Kool 2d Lumikelluke 1. märts 2024 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Lumikelluke 1. märts 2024 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 2. märts 2024 Saare
Parksepa Keskkool 3 Lumikelluke 2. märts 2024 Võru
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Lumikelluke 2. märts 2024 Tartu
Põlva Kool 4b Lumikelluke 2. märts 2024 Põlva
Tõrva Gümnaasium 2a Lumikelluke 2. märts 2024 Valga
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 2. märts 2024 Harju
Riia Eesti Põhikool 1 Lumikelluke 2. märts 2024 Välismaa
Vääna-Jõesuu Kool 3 Lumikelluke 2. märts 2024 Harju
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Lumikelluke 2. märts 2024 Harju
Parksepa Keskkool 1 Lumikelluke 2. märts 2024 Võru
Varbla Kool 13 Lumikelluke 2. märts 2024 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Lumikelluke 2. märts 2024 Pärnu
Tarvastu Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2024 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Lumikelluke 3. märts 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Lumikelluke 3. märts 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Lumikelluke 3. märts 2024 Võru
Viljandi Paalalinna Kool 1a Lumikelluke 3. märts 2024 Viljandi
Kolga-Jaani Kool Lumikelluke 3. märts 2024 Viljandi
Emmaste Põhikool 2 Lumikelluke 3. märts 2024 Hiiu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Lumikelluke 3. märts 2024 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 3. märts 2024 Tartu
Viluste Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2024 Põlva
Haljala Kool 2b Lumikelluke 3. märts 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2024 Järva
Kehra Gümnaasium 5a Lumikelluke 4. märts 2024 Harju
Virtsu Kool 3-4 Lumikelluke 4. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Lumikelluke 4. märts 2024 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Lumikelluke 4. märts 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Lumikelluke 4. märts 2024 Ida-Viru
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Lumikelluke 4. märts 2024 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Lumikelluke 4. märts 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea" Lumikelluke 4. märts 2024 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2024 Saare
Audru Kool 1a Lumikelluke 4. märts 2024 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Lumikelluke 4. märts 2024 Hiiu
Põlva Kool 3a Lumikelluke 4. märts 2024 Põlva
Palivere Põhikool 3 Lumikelluke 4. märts 2024 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 2 Lumikelluke 4. märts 2024 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Lumikelluke 4. märts 2024 Jõgeva
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Lumikelluke 4. märts 2024 Tartu
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Lumikelluke 4. märts 2024 Harju
Laupa Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2024 Järva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Lumikelluke 4. märts 2024 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Lumikelluke 4. märts 2024 Rapla
Risti Põhikool 3 Lumikelluke 4. märts 2024 Lääne
Põhja-Järva Kool Lumikelluke 5. märts 2024 Järva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Sipelgad" Lumikelluke 5. märts 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 5. märts 2024 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lumikelluke 5. märts 2024 Harju
Puhja Kool 3 Lumikelluke 5. märts 2024 Tartu
Võru Kesklinna Kool 3b Lumikelluke 5. märts 2024 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Lumikelluke 5. märts 2024 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Lumikelluke 5. märts 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Lumikelluke 5. märts 2024 Harju
Pihtla Kool 1-4 2 Lumikelluke 5. märts 2024 Saare
Kose Gümnaasium 3b Lumikelluke 5. märts 2024 Harju
Kõrveküla Põhikool 1c Lumikelluke 5. märts 2024 Tartu
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Lumikelluke 5. märts 2024 Valga
Kose Gümnaasium 1c Lumikelluke 5. märts 2024 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Lumikelluke 5. märts 2024 Harju
Sindi Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2024 Pärnu
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Lumikelluke 6. märts 2024 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Lumikelluke 6. märts 2024 Tartu
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Lumikelluke 6. märts 2024 Harju
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Lumikelluke 6. märts 2024 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Lumikelluke 6. märts 2024 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3b Lumikelluke 6. märts 2024 Viljandi
Haanja Kool 1 Lumikelluke 7. märts 2024 Võru
Varbla Kool Lumikelluke 7. märts 2024 Pärnu
Harku Lasteaed "Pääsuke" Lumikelluke 7. märts 2024 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Lumikelluke 7. märts 2024 Põlva
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Lumikelluke 7. märts 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Lumikelluke 7. märts 2024 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Lumikelluke 7. märts 2024 Harju
Riisipere Lasteaed "Tõrud" Lumikelluke 8. märts 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Lumikelluke 8. märts 2024 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Lumikelluke 8. märts 2024 Järva
Risti Põhikool 1 Lumikelluke 8. märts 2024 Lääne
Väätsa Põhikool 2 Lumikelluke 8. märts 2024 Järva
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Lumikelluke 8. märts 2024 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Lumikelluke 8. märts 2024 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 3b Lumikelluke 8. märts 2024 Harju
Põlva Kool 1c Lumikelluke 9. märts 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 2c Lumikelluke 9. märts 2024 Harju
Väätsa Põhikool 3 Lumikelluke 9. märts 2024 Järva
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired" Lumikelluke 9. märts 2024 Viljandi
Sadala Põhikool 5 Lumikelluke 10. märts 2024 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-2 Lumikelluke 10. märts 2024 Pärnu
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Lumikelluke 10. märts 2024 Harju
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 10. märts 2024 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lumikelluke 10. märts 2024 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 10. märts 2024 Pärnu
Haanja Kool 23 Lumikelluke 10. märts 2024 Võru
Koigi Kool 3 Lumikelluke 10. märts 2024 Järva
Ääsmäe Põhikool (LA) "3.a" Lumikelluke 10. märts 2024 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Lumikelluke 10. märts 2024 Võru
Audru Kool 2b Lumikelluke 10. märts 2024 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 1b Lumikelluke 10. märts 2024 Rapla
Rapla Vesiroosi Kool 2a Lumikelluke 11. märts 2024 Rapla
Rakvere Vabaduse Kool 5c Lumikelluke 11. märts 2024 Lääne-Viru
Laekvere Põhikool 2 Lumikelluke 11. märts 2024 Lääne-Viru
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Lumikelluke 11. märts 2024 Jõgeva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Lumikelluke 11. märts 2024 Harju
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Lumikelluke 11. märts 2024 Tartu
Nurme Kool 6 Lumikelluke 11. märts 2024 Järva
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d1 Lumikelluke 11. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Lumikelluke 11. märts 2024 Harju
Paldiski lasteaed Sipsik "Lepatriinu" Lumikelluke 12. märts 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Lumikelluke 12. märts 2024 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 12. märts 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Lumikelluke 12. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud" Lumikelluke 12. märts 2024 Lääne-Viru
Savikoja Lumikelluke 12. märts 2024 Tartu
Audru Kool 1b Lumikelluke 12. märts 2024 Pärnu
Orava Põhikool 1-2 Lumikelluke 12. märts 2024 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 12. märts 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 12. märts 2024 Harju
Kohila Gümnaasium 7bd Lumikelluke 13. märts 2024 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Lumikelluke 13. märts 2024 Ida-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Lumikelluke 13. märts 2024 Lääne-Viru
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Lumikelluke 13. märts 2024 Viljandi
Pärnu Rääma Põhikool 1a Lumikelluke 13. märts 2024 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 13. märts 2024 Saare
Tallinna Tondi Põhikool Lumikelluke 14. märts 2024 Harju
Lohkva Lasteaed "Pokud" Lumikelluke 14. märts 2024 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Lumikelluke 14. märts 2024 Ida-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Lumikelluke 14. märts 2024 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lumikelluke 14. märts 2024 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Lumikelluke 14. märts 2024 Tartu
Türi Põhikool 2b Lumikelluke 14. märts 2024 Järva
Nõo Põhikool 1c Lumikelluke 14. märts 2024 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Lumikelluke 14. märts 2024 Tartu
Vasta Kool 3 Lumikelluke 14. märts 2024 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased" Lumikelluke 14. märts 2024 Harju
Suure-Jaani Kool 4b Lumikelluke 15. märts 2024 Viljandi
Audru Kool 2a Lumikelluke 15. märts 2024 Pärnu
Hargla Kool 13 Lumikelluke 15. märts 2024 Valga
Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid" Lumikelluke 15. märts 2024 Harju
Rakke Kool 5 Lumikelluke 15. märts 2024 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Lumikelluke 15. märts 2024 Tartu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Lumikelluke 15. märts 2024 Tartu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Lumikelluke 16. märts 2024 Harju
Kõrveküla Põhikool 1d Lumikelluke 16. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Lumikelluke 16. märts 2024 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 4 Lumikelluke 16. märts 2024 Põlva
Rakvere Vabaduse Kool 4d Lumikelluke 16. märts 2024 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3 Lumikelluke 17. märts 2024 Harju
Lehtse Kool (LA) "Vanem rühm" Lumikelluke 17. märts 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Lumikelluke 17. märts 2024 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Lumikelluke 17. märts 2024 Harju
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 17. märts 2024 Võru
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Lumikelluke 17. märts 2024 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Lumikelluke 18. märts 2024 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 18. märts 2024 Võru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Lumikelluke 18. märts 2024 Järva
Rakke Kool 2 Lumikelluke 19. märts 2024 Lääne-Viru
Põhja-Järva Kool 2 Lumikelluke 19. märts 2024 Järva
Metsküla Algkool 4-6 Lumikelluke 19. märts 2024 Pärnu
Loksa Gümnaasium 2-4 Lumikelluke 20. märts 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Lumikelluke 20. märts 2024 Järva
Põhja-Järva Kool 4 Lumikelluke 20. märts 2024 Järva
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht" Lumikelluke 20. märts 2024 Harju
Õisu Lasteaed "Õisu" Lumikelluke 20. märts 2024 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Lumikelluke 20. märts 2024 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 3 Lumikelluke 20. märts 2024 Põlva
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed" Lumikelluke 20. märts 2024 Tartu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Lumikelluke 20. märts 2024 Jõgeva
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud" Lumikelluke 21. märts 2024 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Lumikelluke 22. märts 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke "Sinililled" Lumikelluke 22. märts 2024 Ida-Viru
Kiviõli I Keskkool 1b Lumikelluke 22. märts 2024 Ida-Viru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Lumikelluke 23. märts 2024 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Lumikelluke 24. märts 2024 Pärnu
Kose Gümnaasium 2a Lumikelluke 25. märts 2024 Harju
Sadala Põhikool 4 Lumikelluke 25. märts 2024 Jõgeva
Holstre Kool Lumikelluke 25. märts 2024 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2b Lumikelluke 25. märts 2024 Tartu
Merivälja Lasteaed "Korallid" Lumikelluke 25. märts 2024 Harju
Tallinna Unistuse Lasteaed "Sajajalgsed" Lumikelluke 28. märts 2024 Harju
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Lumikelluke 30. märts 2024 Harju
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3 Lumikelluke 1. aprill 2024 Tartu
Tõrvandi Kool Lumikelluke 2. aprill 2024 Tartumaa
Mäetaguse Põhikool 2 Lumikelluke 2. aprill 2024 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d4 Lumikelluke 4. aprill 2024 Harju
Kuressaare Nooruse Kool 2c Lumikelluke 10. aprill 2024 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Lumikelluke 11. aprill 2024 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde