Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Linavästrik 7. märts 2024 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Linavästrik 10. märts 2024 Hiiu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Linavästrik 20. märts 2024 Ida-Viru
Põlva Kool 4b Linavästrik 22. märts 2024 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Linavästrik 25. märts 2024 Pärnu
Tarvastu Lasteaed Linavästrik 26. märts 2024 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Linavästrik 26. märts 2024 Põlva
Kõo Lasteaed "Tähed" Linavästrik 27. märts 2024 Viljandi
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Linavästrik 27. märts 2024 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 27. märts 2024 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Linavästrik 28. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 2c Linavästrik 29. märts 2024 Valga
Haanja Kool 23 Linavästrik 30. märts 2024 Võru
Tarvastu Gümnaasium 3b Linavästrik 30. märts 2024 Viljandi
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Linavästrik 30. märts 2024 Pärnu
Põhja-Järva Kool 2 Linavästrik 30. märts 2024 Järva
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3 Linavästrik 30. märts 2024 Harju
Osula Põhikool 4 Linavästrik 30. märts 2024 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Linavästrik 30. märts 2024 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Linavästrik 31. märts 2024 Rapla
Kadrina Keskkool 2a Linavästrik 31. märts 2024 Lääne-Viru
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Linavästrik 31. märts 2024 Harju
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Linavästrik 31. märts 2024 Saare
Põhja-Järva Kool Linavästrik 31. märts 2024 Järva
Krootuse Põhikool 2 Linavästrik 31. märts 2024 Põlva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Linavästrik 31. märts 2024 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Linavästrik 31. märts 2024 Harju
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 31. märts 2024 Võru
Palivere Põhikool 3 Linavästrik 31. märts 2024 Lääne
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Linavästrik 31. märts 2024 Tartu
Varbla Kool 13 Linavästrik 31. märts 2024 Pärnu
Risti Põhikool 3 Linavästrik 1. aprill 2024 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Linavästrik 1. aprill 2024 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Linavästrik 1. aprill 2024 Harju
Virtsu Kool 3-4 Linavästrik 1. aprill 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Linavästrik 1. aprill 2024 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Linavästrik 1. aprill 2024 Jõgeva
Risti Kool 5-9 Linavästrik 1. aprill 2024 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Linavästrik 2. aprill 2024 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Linavästrik 2. aprill 2024 Harju
Valga Põhikool 2a Linavästrik 2. aprill 2024 Valga
Tõrva Kool, Riidaja LA Linavästrik 2. aprill 2024 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 2. aprill 2024 Tartu
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Linavästrik 2. aprill 2024 Tartu
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Linavästrik 2. aprill 2024 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Linavästrik 3. aprill 2024 Harju
Sindi Lasteaed Linavästrik 3. aprill 2024 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid" Linavästrik 3. aprill 2024 Harju
Osula Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2024 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Linavästrik 3. aprill 2024 Jõgeva
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Linavästrik 3. aprill 2024 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 2 Linavästrik 4. aprill 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 2 Linavästrik 4. aprill 2024 Järva
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Linavästrik 5. aprill 2024 Harju
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Linavästrik 5. aprill 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Linavästrik 5. aprill 2024 Harju
Põlva Kool 3a Linavästrik 5. aprill 2024 Põlva
Kohila Gümnaasium 7bd Linavästrik 5. aprill 2024 Rapla
Nõva Kool 2-6 Linavästrik 5. aprill 2024 Lääne
Krootuse Põhikool 4 Linavästrik 5. aprill 2024 Põlva
Tallinna Tondi Põhikool Linavästrik 6. aprill 2024 Harju
Vana-Vigala Põhikool 2 Linavästrik 6. aprill 2024 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Linavästrik 6. aprill 2024 Pärnu
Emmaste Põhikool 2 Linavästrik 7. aprill 2024 Hiiu
Tartu Pärli Kool 6a Linavästrik 7. aprill 2024 Tartu
Rakke Kool 5 Linavästrik 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool Linavästrik 7. aprill 2024 Valga
Hargla Kool 13 Linavästrik 7. aprill 2024 Valga
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Linavästrik 7. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 1c Linavästrik 7. aprill 2024 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Linavästrik 8. aprill 2024 Põlva
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Linavästrik 8. aprill 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Linavästrik 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Linavästrik 8. aprill 2024 Pärnu
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Linavästrik 8. aprill 2024 Harju
Konguta Kool 2 Linavästrik 9. aprill 2024 Tartu
Risti Kool 4 Linavästrik 9. aprill 2024 Harju
Türi Põhikool 2b Linavästrik 9. aprill 2024 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Linavästrik 9. aprill 2024 Pärnu
Viiratsi Kool 4 Linavästrik 9. aprill 2024 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Linavästrik 9. aprill 2024 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Linavästrik 9. aprill 2024 Harju
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Linavästrik 9. aprill 2024 Jõgeva
Lümanda Põhikool 4 Linavästrik 9. aprill 2024 Saare
Lümanda Põhikool 2-3 Linavästrik 9. aprill 2024 Saare
Riia Eesti Põhikool 1 Linavästrik 9. aprill 2024 Välismaa
Pirita Majandusgümnaasium 2c Linavästrik 10. aprill 2024 Harju
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Linavästrik 10. aprill 2024 Tartu
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Linavästrik 10. aprill 2024 Valga
Laekvere Põhikool 2 Linavästrik 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Põhikool 3d Linavästrik 10. aprill 2024 Valga
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Linavästrik 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Linavästrik 10. aprill 2024 Järva
Valjala Põhikool 1 Linavästrik 10. aprill 2024 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Linavästrik 11. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Linavästrik 11. aprill 2024 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Linavästrik 11. aprill 2024 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Linavästrik 11. aprill 2024 Tartu
Rakke Kool 2 Linavästrik 11. aprill 2024 Lääne-Viru
Lohkva Lasteaed "Pokud" Linavästrik 11. aprill 2024 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Linavästrik 11. aprill 2024 Saare
Kiigemetsa Kool Linavästrik 11. aprill 2024 Jõgeva
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Linavästrik 12. aprill 2024 Järva
Kuressaare Hariduse Kool 2d Linavästrik 12. aprill 2024 Saare
Holstre Kool Linavästrik 12. aprill 2024 Viljandi
Haljala Lasteaed "Sipsik" Linavästrik 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Linavästrik 13. aprill 2024 Harju
Puhja Kool 1 Linavästrik 13. aprill 2024 Tartu
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Linavästrik 13. aprill 2024 Võru
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Linavästrik 14. aprill 2024 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 1a Linavästrik 14. aprill 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 1 Linavästrik 15. aprill 2024 Saare
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Linavästrik 15. aprill 2024 Viljandi
Rakvere Vabaduse Kool 4b Linavästrik 16. aprill 2024 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Linavästrik 16. aprill 2024 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Linavästrik 16. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Linavästrik 18. aprill 2024 Lääne-Viru
Savikoja Linavästrik 19. aprill 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Linavästrik 19. aprill 2024 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde