Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 2-3 Lapsuliblikas 10. märts 2024 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Lapsuliblikas 15. märts 2024 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Lapsuliblikas 17. märts 2024 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 17. märts 2024 Jõgeva
Põlva Kool 3a Lapsuliblikas 17. märts 2024 Põlva
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 22. märts 2024 Saare
Viluste Põhikool 1 Lapsuliblikas 23. märts 2024 Põlva
Põlva Kool 4b Lapsuliblikas 23. märts 2024 Põlva
Kuressaare Hariduse Kool 2d Lapsuliblikas 23. märts 2024 Saare
Metsküla Algkool 4-6 Lapsuliblikas 23. märts 2024 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 23. märts 2024 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 24. märts 2024 Viljandi
Savikoja Lapsuliblikas 24. märts 2024 Tartu
Tarvastu Lasteaed Lapsuliblikas 24. märts 2024 Viljandi
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Lapsuliblikas 24. märts 2024 Saare
Risti Põhikool 1 Lapsuliblikas 24. märts 2024 Lääne
Virtsu Kool 3-4 Lapsuliblikas 24. märts 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2a Lapsuliblikas 24. märts 2024 Valga
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Lapsuliblikas 24. märts 2024 Viljandi
Konguta Kool 2 Lapsuliblikas 24. märts 2024 Tartu
Võru Kesklinna Kool 3b Lapsuliblikas 24. märts 2024 Võru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Lapsuliblikas 24. märts 2024 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Lapsuliblikas 24. märts 2024 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Lapsuliblikas 25. märts 2024 Pärnu
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 26. märts 2024 Võru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Järva
Kõo Lasteaed "Tähed" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Viljandi
Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3 Lapsuliblikas 27. märts 2024 Lääne
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Valga
Hargla Kool 13 Lapsuliblikas 27. märts 2024 Valga
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Põlva
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Jõgeva
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Lapsuliblikas 27. märts 2024 Harju
Tõrva Kool, Riidaja LA Lapsuliblikas 27. märts 2024 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lapsuliblikas 27. märts 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Kohila Gümnaasium 7bd Lapsuliblikas 28. märts 2024 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Võru
Osula Põhikool 4 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Võru
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Tartu
Sindi Lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2024 Pärnu
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 2c Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Türi Põhikool 2b Lapsuliblikas 28. märts 2024 Järva
Nurme Kool 6 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Järva
Harku Lasteaed "Pääsuke" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Nõo Põhikool 1c Lapsuliblikas 28. märts 2024 Tartu
Risti Põhikool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Lääne
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Järva
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 5c Lapsuliblikas 28. märts 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Rapla
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Kõrveküla Põhikool 1c Lapsuliblikas 28. märts 2024 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Võru
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Lapsuliblikas 28. märts 2024 Jõgeva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Viljandi
Väätsa Põhikool 2 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Järva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Lapsuliblikas 28. märts 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Lapsuliblikas 28. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Lapsuliblikas 29. märts 2024 Põlva
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Lapsuliblikas 29. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 29. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Lääne-Viru
Tartu Pärli Kool 6a Lapsuliblikas 30. märts 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Lapsuliblikas 30. märts 2024 Pärnu
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Lapsuliblikas 30. märts 2024 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Pärnu
Nõva Kool 2-6 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Hiiu
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Lapsuliblikas 30. märts 2024 Viljandi
Puhja Kool 1 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Tartu
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Lapsuliblikas 30. märts 2024 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Lapsuliblikas 30. märts 2024 Jõgeva
Varbla Kool 13 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Lapsuliblikas 30. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 30. märts 2024 Lääne-Viru
Haanja Kool 23 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Võru
Vana-Vigala Põhikool 2 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 31. märts 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2c Lapsuliblikas 31. märts 2024 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Lapsuliblikas 31. märts 2024 Tartu
Väätsa Põhikool 3 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Lapsuliblikas 31. märts 2024 Rapla
Valga Priimetsa Kool Lapsuliblikas 31. märts 2024 Valga
Tamsalu Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Lapsuliblikas 31. märts 2024 Pärnu
Haanja Kool 1 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Võru
Kose Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 31. märts 2024 Harju
Lümanda Põhikool 4 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Saare
Kiviõli I Keskkool 1b Lapsuliblikas 31. märts 2024 Ida-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Lapsuliblikas 31. märts 2024 Järva
Riisipere Lasteaed "Tõrud" Lapsuliblikas 31. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 3d Lapsuliblikas 31. märts 2024 Valga
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Lapsuliblikas 31. märts 2024 Tartu
Põhja-Järva Kool Lapsuliblikas 31. märts 2024 Järva
Laekvere Põhikool 2 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 31. märts 2024 Tartu
Kadrina Keskkool 1c Lapsuliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 2a Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Pärnu
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud" Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Harju
Põhja-Järva Kool 2 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Järva
Pärnu Rääma Põhikool 1a Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Pärnu
Kuldre Kool 5-6 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Võru
Viiratsi Kool 4 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Viljandi
Rakke Kool 2 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Harju
Kehra Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 1 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Saare
Risti Kool 5-9 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Harju
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 1. aprill 2024 Võru
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Lapsuliblikas 2. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Lapsuliblikas 3. aprill 2024 Harju
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Lapsuliblikas 4. aprill 2024 Saare
Loksa Gümnaasium 2-4 Lapsuliblikas 4. aprill 2024 Harju
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Lapsuliblikas 5. aprill 2024 Viljandi
Holstre Kool Lapsuliblikas 8. aprill 2024 Viljandi
Kuressaare Nooruse Kool 2c Lapsuliblikas 8. aprill 2024 Saare
Emmaste Põhikool 2 Lapsuliblikas 9. aprill 2024 Hiiu
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Lapsuliblikas 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Lapsuliblikas 10. aprill 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Lapsuliblikas 10. aprill 2024 Harju
Lohkva Lasteaed "Pokud" Lapsuliblikas 10. aprill 2024 Tartu
Õisu Lasteaed "Õisu" Lapsuliblikas 12. aprill 2024 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2024 Pärnu
Kose Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 12. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde