Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Kullerkupp 28. aprill 2024 Harju
Valga Põhikool 2c Kullerkupp 2. mai 2024 Valga
Krootuse Põhikool 4 Kullerkupp 2. mai 2024 Põlva
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid" Kullerkupp 3. mai 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Kullerkupp 5. mai 2024 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Kullerkupp 6. mai 2024 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Kullerkupp 6. mai 2024 Järva
Väätsa Põhikool 2 Kullerkupp 6. mai 2024 Järva
Kuldre Kool 5-6 Kullerkupp 7. mai 2024 Võru
Võru Kesklinna Kool 3b Kullerkupp 7. mai 2024 Võru
Hargla Kool 13 Kullerkupp 8. mai 2024 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Kullerkupp 8. mai 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Kullerkupp 9. mai 2024 Pärnu
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Kullerkupp 10. mai 2024 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kullerkupp 10. mai 2024 Pärnu
Orava Põhikool 1-2 Kullerkupp 10. mai 2024 Võru
Risti Põhikool 1 Kullerkupp 10. mai 2024 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kullerkupp 10. mai 2024 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kullerkupp 10. mai 2024 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 1c Kullerkupp 12. mai 2024 Tartu
Tallinna Tondi Põhikool Kullerkupp 12. mai 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kullerkupp 12. mai 2024 Jõgeva
Palivere Põhikool 3 Kullerkupp 13. mai 2024 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Kullerkupp 13. mai 2024 Harju
Kuressaare Hariduse Kool 2d Kullerkupp 13. mai 2024 Saare
Lümanda Põhikool 1 Kullerkupp 13. mai 2024 Saare
Alavere Põhikool 1 Kullerkupp 14. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 1c Kullerkupp 14. mai 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kullerkupp 14. mai 2024 Harju
Tõrva Gümnaasium 2a Kullerkupp 15. mai 2024 Valga
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Kullerkupp 15. mai 2024 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kullerkupp 15. mai 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Kullerkupp 16. mai 2024 Harju
Valga Põhikool 2a Kullerkupp 18. mai 2024 Valga
Kose Gümnaasium 3b Kullerkupp 19. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Kullerkupp 20. mai 2024 Harju
Rakke Kool 2 Kullerkupp 20. mai 2024 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 3 Kullerkupp 20. mai 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Kullerkupp 21. mai 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Kullerkupp 21. mai 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Kullerkupp 22. mai 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde