Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Kuldnokk 25. veebruar 2024 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Kuldnokk 29. veebruar 2024 Pärnu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Kuldnokk 2. märts 2024 Saare
Tartu Loodusmaja 5 Kuldnokk 2. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 2c Kuldnokk 3. märts 2024 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Kuldnokk 4. märts 2024 Pärnu
Türi Põhikool 2b Kuldnokk 6. märts 2024 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kuldnokk 8. märts 2024 Hiiu
Tõrva Kool, Riidaja LA Kuldnokk 10. märts 2024 Valga
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Kuldnokk 10. märts 2024 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Kuldnokk 10. märts 2024 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 10. märts 2024 Võru
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Kuldnokk 11. märts 2024 Ida-Viru
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Kuldnokk 11. märts 2024 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Kuldnokk 11. märts 2024 Harju
Tõrva Gümnaasium 2a Kuldnokk 11. märts 2024 Valga
Puhja Kool 1 Kuldnokk 12. märts 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Kuldnokk 12. märts 2024 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d4 Kuldnokk 12. märts 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kuldnokk 12. märts 2024 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Kuldnokk 12. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Kuldnokk 13. märts 2024 Harju
Nõo Põhikool 1c Kuldnokk 13. märts 2024 Tartu
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 14. märts 2024 Võru
Parksepa Keskkool 3 Kuldnokk 14. märts 2024 Võru
Valga Põhikool 2a Kuldnokk 15. märts 2024 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Kuldnokk 15. märts 2024 Pärnu
Laekvere Põhikool 2 Kuldnokk 15. märts 2024 Lääne-Viru
Vääna-Jõesuu Kool 3 Kuldnokk 15. märts 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Kuldnokk 15. märts 2024 Järva
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Kuldnokk 15. märts 2024 Põlva
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Kuldnokk 16. märts 2024 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kuldnokk 17. märts 2024 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Kuldnokk 17. märts 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Kuldnokk 17. märts 2024 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-9 Kuldnokk 17. märts 2024 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3b Kuldnokk 17. märts 2024 Viljandi
Kuldre Kool 5-6 Kuldnokk 17. märts 2024 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Kuldnokk 18. märts 2024 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3 Kuldnokk 18. märts 2024 Lääne
Virtsu Kool 3-4 Kuldnokk 18. märts 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Kuldnokk 18. märts 2024 Harju
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Kuldnokk 19. märts 2024 Harju
Varbla Kool 13 Kuldnokk 19. märts 2024 Pärnu
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Kuldnokk 19. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Kuldnokk 19. märts 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2024 Põlva
Tarvastu Lasteaed Kuldnokk 19. märts 2024 Viljandi
Lümanda Põhikool 4 Kuldnokk 20. märts 2024 Saare
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Kuldnokk 20. märts 2024 Tartu
Suure-Jaani Kool 4b Kuldnokk 20. märts 2024 Viljandi
Varbla Kool Kuldnokk 20. märts 2024 Pärnu
Tallinna Kunstigümnaasium 1-3 Kuldnokk 20. märts 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Kuldnokk 20. märts 2024 Pärnu
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Kuldnokk 21. märts 2024 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kuldnokk 21. märts 2024 Pärnu
Risti Põhikool 1 Kuldnokk 21. märts 2024 Lääne
Emmaste Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2024 Hiiu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Kuldnokk 21. märts 2024 Harju
Sindi Lasteaed Kuldnokk 21. märts 2024 Pärnu
Risti Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2024 Lääne
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Kuldnokk 21. märts 2024 Põlva
Kõo Lasteaed "Tähed" Kuldnokk 21. märts 2024 Viljandi
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Kuldnokk 21. märts 2024 Viljandi
Vasta Kool 3 Kuldnokk 22. märts 2024 Lääne-Viru
Vana-Vigala Põhikool 2 Kuldnokk 22. märts 2024 Rapla
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kuldnokk 22. märts 2024 Viljandi
Põhja-Järva Kool Kuldnokk 22. märts 2024 Järva
Muraste Looduskool Kuldnokk 23. märts 2024 Harju
Savikoja Kuldnokk 23. märts 2024 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 23. märts 2024 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kuldnokk 23. märts 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kuldnokk 23. märts 2024 Pärnu
Valga Priimetsa Kool Kuldnokk 23. märts 2024 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kuldnokk 23. märts 2024 Tartu
Hargla Kool 13 Kuldnokk 23. märts 2024 Valga
Krootuse Põhikool 4 Kuldnokk 23. märts 2024 Põlva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Kuldnokk 23. märts 2024 Jõgeva
Rakke Kool 5 Kuldnokk 24. märts 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 Kuldnokk 24. märts 2024 Lääne
Põlva Kool 1c Kuldnokk 24. märts 2024 Põlva
Audru Kool 2a Kuldnokk 24. märts 2024 Pärnu
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Kuldnokk 24. märts 2024 Harju
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 24. märts 2024 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1 Kuldnokk 24. märts 2024 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kuldnokk 25. märts 2024 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2024 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 25. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Kuldnokk 25. märts 2024 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 25. märts 2024 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2024 Põlva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 25. märts 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Kuldnokk 25. märts 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Kuldnokk 25. märts 2024 Tartu
Lümanda Põhikool 2-3 Kuldnokk 25. märts 2024 Saare
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Kuldnokk 25. märts 2024 Tartu
Haanja Kool 1 Kuldnokk 26. märts 2024 Võru
Kolga-Jaani Kool Kuldnokk 26. märts 2024 Viljandi
Põlva Kool 4b Kuldnokk 26. märts 2024 Põlva
Võru Kesklinna Kool 3b Kuldnokk 26. märts 2024 Võru
Haanja Kool 23 Kuldnokk 26. märts 2024 Võru
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Kuldnokk 26. märts 2024 Tartu
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Kuldnokk 27. märts 2024 Harju
Puhja Kool 3 Kuldnokk 27. märts 2024 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Kuldnokk 27. märts 2024 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 27. märts 2024 Pärnu
Osula Põhikool 4 Kuldnokk 27. märts 2024 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kuldnokk 27. märts 2024 Pärnu
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Kuldnokk 28. märts 2024 Harju
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Kuldnokk 28. märts 2024 Järva
Rapla Vesiroosi Kool 1b Kuldnokk 28. märts 2024 Rapla
Risti Kool 4 Kuldnokk 28. märts 2024 Harju
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Kuldnokk 29. märts 2024 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kuldnokk 29. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 3d Kuldnokk 29. märts 2024 Valga
Valjala Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2024 Saare
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Kuldnokk 29. märts 2024 Viljandi
Põlva Kool 3a Kuldnokk 30. märts 2024 Põlva
Haljala Lasteaed "Sipsik" Kuldnokk 30. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Kuldnokk 30. märts 2024 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 30. märts 2024 Võru
Väätsa Põhikool 3 Kuldnokk 30. märts 2024 Järva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Kuldnokk 30. märts 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Kuldnokk 30. märts 2024 Järva
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Kuldnokk 31. märts 2024 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7bd Kuldnokk 31. märts 2024 Rapla
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Kuldnokk 31. märts 2024 Võru
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Kuldnokk 31. märts 2024 Harju
Tartu Pärli Kool 6a Kuldnokk 31. märts 2024 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 1a Kuldnokk 1. aprill 2024 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kuldnokk 1. aprill 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4b Kuldnokk 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 1. aprill 2024 Võru
Kuressaare Hariduse Kool 2d Kuldnokk 1. aprill 2024 Saare
Osula Põhikool Kuldnokk 2. aprill 2024 Võru
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Kuldnokk 2. aprill 2024 Pärnu
Loksa Gümnaasium 2-4 Kuldnokk 3. aprill 2024 Harju
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht" Kuldnokk 4. aprill 2024 Harju
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 5. aprill 2024 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Kuldnokk 5. aprill 2024 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kuldnokk 6. aprill 2024 Jõgeva
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Kuldnokk 7. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 1c Kuldnokk 8. aprill 2024 Harju
Kuressaare Nooruse Kool 2c Kuldnokk 8. aprill 2024 Saare
Kose Gümnaasium 2c Kuldnokk 9. aprill 2024 Harju
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid" Kuldnokk 10. aprill 2024 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kuldnokk 10. aprill 2024 Jõgeva
Holstre Kool Kuldnokk 12. aprill 2024 Viljandi
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3 Kuldnokk 12. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Kuldnokk 12. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde