Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valga Põhikool 2c Koerliblikas 5. märts 2024 Valga
Virtsu Kool 3-4 Koerliblikas 6. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 2-3 Koerliblikas 6. märts 2024 Saare
Nõva Kool 2-6 Koerliblikas 7. märts 2024 Lääne
Varbla Kool 13 Koerliblikas 7. märts 2024 Pärnu
Põlva Kool 3a Koerliblikas 10. märts 2024 Põlva
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Koerliblikas 15. märts 2024 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Koerliblikas 15. märts 2024 Tartu
Konguta Kool 2 Koerliblikas 17. märts 2024 Tartu
Osula Põhikool 3 Koerliblikas 17. märts 2024 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Koerliblikas 17. märts 2024 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Koerliblikas 19. märts 2024 Pärnu
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Koerliblikas 20. märts 2024 Tartu
Muhu Põhikool 5 Koerliblikas 22. märts 2024 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Koerliblikas 23. märts 2024 Pärnu
Kuressaare Hariduse Kool 2d Koerliblikas 23. märts 2024 Saare
Krootuse Põhikool 4 Koerliblikas 23. märts 2024 Põlva
Kohila Gümnaasium 7bd Koerliblikas 23. märts 2024 Rapla
Tõrva Gümnaasium 2a Koerliblikas 23. märts 2024 Valga
Koigi Kool 3 Koerliblikas 24. märts 2024 Järva
Kiviõli I Keskkool 1b Koerliblikas 24. märts 2024 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3b Koerliblikas 24. märts 2024 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Koerliblikas 24. märts 2024 Võru
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Koerliblikas 24. märts 2024 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Koerliblikas 24. märts 2024 Tartu
Haanja Kool 23 Koerliblikas 24. märts 2024 Võru
Värska Gümnaasium 2 Koerliblikas 24. märts 2024 Võru
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Koerliblikas 24. märts 2024 Tartu
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Koerliblikas 24. märts 2024 Saare
Lümanda Põhikool 1 Koerliblikas 24. märts 2024 Saare
Värska Gümnaasium 1 Koerliblikas 24. märts 2024 Võru
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Koerliblikas 24. märts 2024 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Koerliblikas 25. märts 2024 Hiiu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Koerliblikas 26. märts 2024 Ida-Viru
Tõrvandi Kool 1b Koerliblikas 26. märts 2024 Tartumaa
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Koerliblikas 27. märts 2024 Järva
Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud" Koerliblikas 27. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Koerliblikas 27. märts 2024 Lääne-Viru
Põlva Kool 1c Koerliblikas 27. märts 2024 Põlva
Laekvere Põhikool 2 Koerliblikas 27. märts 2024 Lääne-Viru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Koerliblikas 27. märts 2024 Põlva
Vasta Kool 3 Koerliblikas 27. märts 2024 Lääne-Viru
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Koerliblikas 27. märts 2024 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Koerliblikas 27. märts 2024 Jõgeva
Viluste Põhikool 1 Koerliblikas 27. märts 2024 Põlva
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Koerliblikas 27. märts 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Koerliblikas 28. märts 2024 Järva
Puhja Kool 3 Koerliblikas 28. märts 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Koerliblikas 28. märts 2024 Pärnu
Väätsa Põhikool 3 Koerliblikas 28. märts 2024 Järva
Kõo Lasteaed "Tähed" Koerliblikas 28. märts 2024 Viljandi
Nurme Kool 6 Koerliblikas 28. märts 2024 Järva
Sindi Lasteaed Koerliblikas 28. märts 2024 Pärnu
Türi Põhikool 2b Koerliblikas 28. märts 2024 Järva
Palivere Põhikool 3 Koerliblikas 28. märts 2024 Lääne
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Koerliblikas 28. märts 2024 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 2a Koerliblikas 28. märts 2024 Rapla
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Koerliblikas 28. märts 2024 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Koerliblikas 28. märts 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Koerliblikas 28. märts 2024 Võru
Hargla Kool 13 Koerliblikas 28. märts 2024 Valga
Kõrveküla Põhikool 1c Koerliblikas 28. märts 2024 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 2 Koerliblikas 28. märts 2024 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Koerliblikas 28. märts 2024 Järva
Kiigemetsa Kool Koerliblikas 28. märts 2024 Jõgeva
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Koerliblikas 28. märts 2024 Harju
Loksa Gümnaasium 2-4 Koerliblikas 28. märts 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Koerliblikas 28. märts 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Koerliblikas 28. märts 2024 Ida-Viru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Koerliblikas 28. märts 2024 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Koerliblikas 28. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Koerliblikas 28. märts 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Koerliblikas 28. märts 2024 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 2 Koerliblikas 28. märts 2024 Põlva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Koerliblikas 28. märts 2024 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Koerliblikas 28. märts 2024 Tartu
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Koerliblikas 29. märts 2024 Tartu
Osula Põhikool 2 Koerliblikas 29. märts 2024 Võru
Valjala Põhikool 1 Koerliblikas 29. märts 2024 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Koerliblikas 29. märts 2024 Järva
Valga Põhikool 3d Koerliblikas 30. märts 2024 Valga
Tartu Pärli Kool 6a Koerliblikas 30. märts 2024 Tartu
Tõrva Kool, Riidaja LA Koerliblikas 30. märts 2024 Valga
Rakke Kool 5 Koerliblikas 30. märts 2024 Lääne-Viru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Koerliblikas 30. märts 2024 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Koerliblikas 30. märts 2024 Harju
Kose Gümnaasium 3b Koerliblikas 30. märts 2024 Harju
Osula Põhikool 4 Koerliblikas 30. märts 2024 Võru
Risti Kool 4 Koerliblikas 30. märts 2024 Harju
Lümanda Põhikool 4 Koerliblikas 30. märts 2024 Saare
Tallinna Tondi Põhikool Koerliblikas 30. märts 2024 Harju
Puhja Kool 1 Koerliblikas 30. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Koerliblikas 30. märts 2024 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1c Koerliblikas 30. märts 2024 Tartu
Haanja Kool 1 Koerliblikas 30. märts 2024 Võru
Alavere Põhikool 1 Koerliblikas 30. märts 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Koerliblikas 31. märts 2024 Järva
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Koerliblikas 31. märts 2024 Tartu
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3 Koerliblikas 31. märts 2024 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Koerliblikas 31. märts 2024 Rapla
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Koerliblikas 31. märts 2024 Rapla
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Koerliblikas 31. märts 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Koerliblikas 31. märts 2024 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Koerliblikas 31. märts 2024 Jõgeva
Kose Gümnaasium 2a Koerliblikas 31. märts 2024 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Koerliblikas 31. märts 2024 Pärnu
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Koerliblikas 31. märts 2024 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 3a Koerliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Kolga-Jaani Kool Koerliblikas 31. märts 2024 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Koerliblikas 31. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 2a Koerliblikas 31. märts 2024 Valga
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Koerliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1c Koerliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Kool 3b Koerliblikas 31. märts 2024 Võru
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Koerliblikas 31. märts 2024 Viljandi
Viiratsi Kool 4 Koerliblikas 31. märts 2024 Viljandi
Kose Gümnaasium 2c Koerliblikas 31. märts 2024 Harju
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Koerliblikas 31. märts 2024 Põlva
Risti Põhikool 3 Koerliblikas 31. märts 2024 Lääne
Rakvere Vabaduse Kool 4b Koerliblikas 31. märts 2024 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Koerliblikas 31. märts 2024 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Koerliblikas 31. märts 2024 Ida-Viru
Sadala Põhikool 4 Koerliblikas 1. aprill 2024 Jõgeva
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Koerliblikas 1. aprill 2024 Tartu
Orava Põhikool 1-2 Koerliblikas 1. aprill 2024 Võru
Kose Gümnaasium 1c Koerliblikas 1. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 2a Koerliblikas 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Koerliblikas 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Koerliblikas 1. aprill 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed Koerliblikas 1. aprill 2024 Viljandi
Põhja-Järva Kool 2 Koerliblikas 1. aprill 2024 Järva
Vääna-Jõesuu Kool 3 Koerliblikas 2. aprill 2024 Harju
Riia Eesti Põhikool 1 Koerliblikas 3. aprill 2024 Välismaa
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Koerliblikas 5. aprill 2024 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Koerliblikas 8. aprill 2024 Pärnu
Holstre Kool Koerliblikas 8. aprill 2024 Viljandi
Kuressaare Nooruse Kool 2c Koerliblikas 8. aprill 2024 Saare
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Koerliblikas 9. aprill 2024 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Koerliblikas 9. aprill 2024 Järva
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Koerliblikas 11. aprill 2024 Viljandi
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased" Koerliblikas 11. aprill 2024 Harju
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Koerliblikas 15. aprill 2024 Tartu

Tagasi tulemuste juurde