Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Kiivitaja 22. veebruar 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2c Kiivitaja 23. veebruar 2024 Valga
Riisipere Lasteaed "Tõrud" Kiivitaja 24. veebruar 2024 Harju
Risti Põhikool 2 Kiivitaja 25. veebruar 2024 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a Kiivitaja 26. veebruar 2024 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kiivitaja 26. veebruar 2024 Pärnu
Kuldre Kool 5-6 Kiivitaja 27. veebruar 2024 Võru
Muraste Looduskool Kiivitaja 27. veebruar 2024 Harju
Tõrva Kool, Riidaja LA Kiivitaja 28. veebruar 2024 Valga
Kolga-Jaani Kool Kiivitaja 28. veebruar 2024 Viljandi
Valjala Põhikool 1 Kiivitaja 28. veebruar 2024 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Kiivitaja 28. veebruar 2024 Pärnu
Loksa Gümnaasium 2-4 Kiivitaja 29. veebruar 2024 Harju
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Kiivitaja 1. märts 2024 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Kiivitaja 1. märts 2024 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kiivitaja 2. märts 2024 Rapla
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Kiivitaja 2. märts 2024 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 5c Kiivitaja 2. märts 2024 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Kiivitaja 2. märts 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Kiivitaja 2. märts 2024 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Kiivitaja 3. märts 2024 Harju
Tartu Loodusmaja 5 Kiivitaja 3. märts 2024 Tartu
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid" Kiivitaja 3. märts 2024 Tartu
Palivere Põhikool 3 Kiivitaja 3. märts 2024 Lääne
Põlva Kool 4b Kiivitaja 4. märts 2024 Põlva
Risti Põhikool 3 Kiivitaja 4. märts 2024 Lääne
Lümanda Põhikool 2-3 Kiivitaja 4. märts 2024 Saare
Emmaste Põhikool 2 Kiivitaja 4. märts 2024 Hiiu
Tarvastu Lasteaed Kiivitaja 5. märts 2024 Viljandi
Krootuse Põhikool 2 Kiivitaja 5. märts 2024 Põlva
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Kiivitaja 5. märts 2024 Jõgeva
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Kiivitaja 5. märts 2024 Saare
Virtsu Kool 3-4 Kiivitaja 5. märts 2024 Pärnu
Põhja-Järva Kool Kiivitaja 5. märts 2024 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kiivitaja 5. märts 2024 Harju
Ääsmäe Põhikool 5b Kiivitaja 6. märts 2024 Harju
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Kiivitaja 6. märts 2024 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kiivitaja 7. märts 2024 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool (LA) "3.a" Kiivitaja 8. märts 2024 Harju
Konguta Kool 2 Kiivitaja 8. märts 2024 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kiivitaja 8. märts 2024 Hiiu
Varbla Kool 13 Kiivitaja 8. märts 2024 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kiivitaja 9. märts 2024 Viljandi
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Kiivitaja 9. märts 2024 Harju
Kõo Lasteaed "Tähed" Kiivitaja 9. märts 2024 Viljandi
Nõo Põhikool 1c Kiivitaja 10. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Kiivitaja 11. märts 2024 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1 Kiivitaja 11. märts 2024 Saare
Vasta Kool 3 Kiivitaja 11. märts 2024 Lääne-Viru
Savikoja Kiivitaja 12. märts 2024 Tartu
Puhja Kool 1 Kiivitaja 12. märts 2024 Tartu
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Kiivitaja 13. märts 2024 Tartu
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Kiivitaja 13. märts 2024 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kiivitaja 13. märts 2024 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2a Kiivitaja 14. märts 2024 Valga
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 14. märts 2024 Võru
Tarvastu Gümnaasium 3b Kiivitaja 14. märts 2024 Viljandi
Väätsa Põhikool 2 Kiivitaja 15. märts 2024 Järva
Alavere Põhikool 2 Kiivitaja 15. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Kiivitaja 15. märts 2024 Harju
Risti Põhikool 1 Kiivitaja 16. märts 2024 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kiivitaja 16. märts 2024 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Kiivitaja 16. märts 2024 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kiivitaja 16. märts 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Kiivitaja 16. märts 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Kiivitaja 16. märts 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2c Kiivitaja 17. märts 2024 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Kiivitaja 17. märts 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Kiivitaja 18. märts 2024 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Kiivitaja 18. märts 2024 Rapla
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Kiivitaja 18. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kiivitaja 18. märts 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kiivitaja 18. märts 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Kiivitaja 18. märts 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Kiivitaja 19. märts 2024 Pärnu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Kiivitaja 19. märts 2024 Põlva
Puhja Kool 3 Kiivitaja 19. märts 2024 Tartu
Toila Gümnaasium 2b Kiivitaja 19. märts 2024 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Kiivitaja 20. märts 2024 Järva
Alavere Põhikool 1 Kiivitaja 20. märts 2024 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 20. märts 2024 Tartu
Laekvere Põhikool 2 Kiivitaja 20. märts 2024 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 3 Kiivitaja 21. märts 2024 Põlva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Kiivitaja 21. märts 2024 Harju
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 21. märts 2024 Saare
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Kiivitaja 22. märts 2024 Tartu
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Kiivitaja 22. märts 2024 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Kiivitaja 23. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2024 Põlva
Riia Eesti Põhikool 1 Kiivitaja 23. märts 2024 Välismaa
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 23. märts 2024 Võru
Holstre Kool Kiivitaja 24. märts 2024 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Kiivitaja 25. märts 2024 Pärnu
Rakke Kool 5 Kiivitaja 25. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Kiivitaja 25. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Kiivitaja 25. märts 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Kiivitaja 27. märts 2024 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Kiivitaja 28. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kiivitaja 30. märts 2024 Lääne-Viru
Otepää Lasteaed "Lepatriinud" Kiivitaja 30. märts 2024 Valga
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Kiivitaja 30. märts 2024 Tartu
Nõva Kool 2-6 Kiivitaja 30. märts 2024 Lääne
Haanja Kool 23 Kiivitaja 30. märts 2024 Võru
Põhja-Järva Kool 2 Kiivitaja 30. märts 2024 Järva
Nurme Kool 6 Kiivitaja 30. märts 2024 Järva
Kose Gümnaasium 1c Kiivitaja 30. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 2a Kiivitaja 31. märts 2024 Valga
Haanja Kool 1 Kiivitaja 3. aprill 2024 Võru
Väätsa Põhikool 3 Kiivitaja 8. aprill 2024 Järva
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Kiivitaja 10. aprill 2024 Viljandi
Orava Põhikool 1-2 Kiivitaja 14. aprill 2024 Võru
Kuressaare Hariduse Kool 2d Kiivitaja 18. aprill 2024 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Kiivitaja 20. aprill 2024 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde