Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Kägu 20. aprill 2024 Pärnu
Põlva Kool 3a Kägu 26. aprill 2024 Põlva
Haanja Kool 23 Kägu 26. aprill 2024 Võru
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Kägu 26. aprill 2024 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3 Kägu 27. aprill 2024 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Kägu 27. aprill 2024 Põlva
Valga Põhikool 2c Kägu 27. aprill 2024 Valga
Nõva Kool 2-6 Kägu 27. aprill 2024 Lääne
Orava Põhikool 1-2 Kägu 27. aprill 2024 Võru
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Kägu 27. aprill 2024 Põlva
Haanja Kool 1 Kägu 28. aprill 2024 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kägu 28. aprill 2024 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Kägu 28. aprill 2024 Ida-Viru
Puhja Kool 3 Kägu 28. aprill 2024 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3b Kägu 28. aprill 2024 Viljandi
Risti Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2024 Lääne
Tartu Pärli Kool 6a Kägu 28. aprill 2024 Tartu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Kägu 28. aprill 2024 Saare
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Kägu 28. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Kägu 28. aprill 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Kägu 28. aprill 2024 Tartu
Valga Priimetsa Kool Kägu 28. aprill 2024 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kägu 28. aprill 2024 Jõgeva
Lohkva Lasteaed "Pokud" Kägu 28. aprill 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Kägu 28. aprill 2024 Võru
Varbla Kool Kägu 28. aprill 2024 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kägu 28. aprill 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 5c Kägu 28. aprill 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Kägu 29. aprill 2024 Harju
Loksa Gümnaasium 2-4 Kägu 29. aprill 2024 Harju
Tilsi Põhikool 3 Kägu 29. aprill 2024 Põlva
Kiigemetsa Kool Kägu 29. aprill 2024 Jõgeva
Osula Põhikool 4 Kägu 29. aprill 2024 Võru
Värska Gümnaasium 2 Kägu 29. aprill 2024 Võru
Rakke Kool 2 Kägu 29. aprill 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3 Kägu 29. aprill 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Kägu 29. aprill 2024 Harju
Kolga-Jaani Kool Kägu 30. aprill 2024 Viljandi
Varbla Kool 13 Kägu 30. aprill 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 1 Kägu 30. aprill 2024 Saare
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Kägu 30. aprill 2024 Tartu
Lümanda Põhikool 4 Kägu 1. mai 2024 Saare
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kägu 1. mai 2024 Pärnu
Rakke Kool 5 Kägu 1. mai 2024 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed "Tähed" Kägu 1. mai 2024 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Kägu 1. mai 2024 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Kägu 1. mai 2024 Pärnu
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Kägu 1. mai 2024 Harju
Tõrva Gümnaasium 2a Kägu 1. mai 2024 Valga
Viluste Põhikool 1 Kägu 1. mai 2024 Põlva
Puhja Kool 1 Kägu 1. mai 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Kägu 1. mai 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Kägu 1. mai 2024 Järva
Valga Põhikool 3d Kägu 1. mai 2024 Valga
Laekvere Põhikool 2 Kägu 1. mai 2024 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kägu 1. mai 2024 Harju
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Kägu 2. mai 2024 Saare
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Kägu 2. mai 2024 Harju
Valjala Põhikool 1 Kägu 2. mai 2024 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Kägu 3. mai 2024 Tartu
Emmaste Põhikool 2 Kägu 3. mai 2024 Hiiu
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Kägu 3. mai 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Kägu 3. mai 2024 Harju
Osula Põhikool 3 Kägu 3. mai 2024 Võru
Muraste Looduskool Kägu 3. mai 2024 Harju
Krootuse Põhikool 2 Kägu 4. mai 2024 Põlva
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Kägu 4. mai 2024 Jõgeva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Kägu 4. mai 2024 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Kägu 4. mai 2024 Võru
Kadrina Keskkool 2a Kägu 4. mai 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Kägu 4. mai 2024 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kägu 4. mai 2024 Hiiu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kägu 5. mai 2024 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Kägu 5. mai 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Kägu 6. mai 2024 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Kägu 6. mai 2024 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Kägu 6. mai 2024 Ida-Viru
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Kägu 9. mai 2024 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 2-3 Kägu 10. mai 2024 Saare
Ruhnu Põhikool 2-9 Kägu 10. mai 2024 Saare
Muhu Põhikool 5 Kägu 10. mai 2024 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Kägu 11. mai 2024 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Kägu 11. mai 2024 Harju
Valga Põhikool 2a Kägu 12. mai 2024 Valga
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kägu 12. mai 2024 Viljandi
Palivere Põhikool 3 Kägu 13. mai 2024 Lääne
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Kägu 13. mai 2024 Saare
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Kägu 13. mai 2024 Harju
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Kägu 13. mai 2024 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Kägu 14. mai 2024 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Kägu 14. mai 2024 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Kägu 15. mai 2024 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kägu 15. mai 2024 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kägu 19. mai 2024 Pärnu
Kuressaare Hariduse Kool 2d Kägu 20. mai 2024 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kägu 20. mai 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde