Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valga Põhikool 2c Ööbik 29. aprill 2024 Valga
Värska Gümnaasium 3 Ööbik 29. aprill 2024 Võru
Metsküla Algkool 4-6 Ööbik 30. aprill 2024 Pärnu
Alavere Põhikool 2 Ööbik 30. aprill 2024 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Ööbik 30. aprill 2024 Tartu
Viluste Põhikool 1 Ööbik 30. aprill 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 1c Ööbik 30. aprill 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Ööbik 30. aprill 2024 Ida-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Ööbik 30. aprill 2024 Harju
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Ööbik 1. mai 2024 Saare
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ööbik 1. mai 2024 Pärnu
Kuldre Kool 5-6 Ööbik 1. mai 2024 Võru
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Ööbik 1. mai 2024 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ööbik 2. mai 2024 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Ööbik 2. mai 2024 Tartu
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Ööbik 2. mai 2024 Saare
Värska Gümnaasium 2 Ööbik 2. mai 2024 Võru
Põhja-Järva Kool Ööbik 2. mai 2024 Järva
Palivere Põhikool 3 Ööbik 2. mai 2024 Lääne
Puhja Kool 3 Ööbik 3. mai 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Ööbik 3. mai 2024 Põlva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Ööbik 3. mai 2024 Pärnu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Ööbik 3. mai 2024 Harju
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht" Ööbik 3. mai 2024 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Ööbik 3. mai 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2a Ööbik 3. mai 2024 Valga
Krootuse Põhikool 2 Ööbik 4. mai 2024 Põlva
Risti Põhikool 1 Ööbik 4. mai 2024 Lääne
Tarvastu Gümnaasium 3b Ööbik 4. mai 2024 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Ööbik 4. mai 2024 Ida-Viru
Kõo Lasteaed "Tähed" Ööbik 5. mai 2024 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Ööbik 5. mai 2024 Pärnu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Ööbik 6. mai 2024 Põlva
Metsküla Algkool 1-2 Ööbik 7. mai 2024 Pärnu
Emmaste Põhikool 2 Ööbik 7. mai 2024 Hiiu
Laekvere Põhikool 2 Ööbik 8. mai 2024 Lääne-Viru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Ööbik 9. mai 2024 Järva
Muraste Looduskool Ööbik 9. mai 2024 Harju
Kuressaare Hariduse Kool 2d Ööbik 9. mai 2024 Saare
Kiigemetsa Kool Ööbik 10. mai 2024 Jõgeva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Ööbik 10. mai 2024 Harju
Muhu Põhikool 5 Ööbik 10. mai 2024 Saare
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Ööbik 10. mai 2024 Jõgeva
Alavere Põhikool 3 Ööbik 10. mai 2024 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Ööbik 10. mai 2024 Viljandi
Rakvere Vabaduse Kool 5c Ööbik 11. mai 2024 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Ööbik 11. mai 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Ööbik 11. mai 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Ööbik 11. mai 2024 Jõgeva
Haanja Kool 23 Ööbik 11. mai 2024 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Ööbik 11. mai 2024 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Ööbik 12. mai 2024 Võru
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Ööbik 12. mai 2024 Jõgeva
Valga Priimetsa Kool Ööbik 12. mai 2024 Valga
Tõrva Gümnaasium 2a Ööbik 12. mai 2024 Valga
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Ööbik 13. mai 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ööbik 14. mai 2024 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Ööbik 14. mai 2024 Harju
Rakke Kool 5 Ööbik 14. mai 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Ööbik 15. mai 2024 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Ööbik 15. mai 2024 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 2 Ööbik 15. mai 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 2 Ööbik 15. mai 2024 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ööbik 16. mai 2024 Pärnu
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Ööbik 16. mai 2024 Pärnu
Risti Kool 5-9 Ööbik 16. mai 2024 Harju
Hargla Kool 13 Ööbik 18. mai 2024 Valga
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Ööbik 22. mai 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde