Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Mahlapuu"

Kevadjoonistus:

"Paju"
Carolyn Lisandra Põldmann
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 19: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Puuseen"
Lepatriinurüm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Mänd"
Lepatriinurühm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Nartsissipeenar"
Lille Liblik
Jüri Gümnaasium 1c
"Oravaonu"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
"Must-kärbsenäpp"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
"Kevadlilled meie lasteaias "
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
""Kuldnokk""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Nartsissid"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Sipelgad"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Kohtumine siiliga"
Mark Stepanov
Valga Põhikool 1a
"Rohukonn"
Karlos Klimenko
Raasiku Põhikool 1
"Priimulad"
Mari-Ann Kaurson
Raasiku Põhikool 1
"Kärnkonn"
Elizabeth Zaika, Rühm "Pilveke" Tallinna Arbu La
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
"Vaher"
Anna Angilova Rühm "Pilveke" Tallinna Arbu Lasteae
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
""Bergenia""
Jana Veksler Rühm "Pilveke" Tallinna Arbu Lasteae
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
"Võilill"
Ats Veenpere
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud"
"Kullerkupp-päikesenupp"
Tenmar Müürsepp
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik
"Päikseratas"
Sofia-Miia Eenpuu
Risti Kool 6-9
"Otsi mesilast"
Diandra Värv
Konguta Kool 6
"Toomingas õitseb"
Geity Käro
Valga Põhikool 1a
"Võilill"
Sten Mattias Burmagin
Valga Põhikool 1a
"Kuldnokk"
Lisandra Laas
Konguta Kool 1
"Iludus"
Lisandra Laas
Konguta Kool 1
"Kollased tulbid"
Lisandra Laas
Konguta Kool 1
"Toomingas"
Diandra Värv
Konguta Kool 6
"Minu kotil"
Isabel Lauren Valdmets
Metsküla Algkool 1-2
"Siil"
Greteliis Õispuu
Rakke Kool 1
"Vaadake, kui armsad me oleme"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Ka meie kuulutame kevadet"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"OLEME PÄIKESE VÄRVI"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Nartisiss murus"
Haljala Kool 1.b
Haljala Kool 1b
"Mailaste sees maikuus"
Miloone Aurelia Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
""Ülane""
Mõmmikud ja õpetaja Liina
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
""Paiseleht""
Mõmmikud ja õpetaja Liina
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
""Sinilill""
Mõmmikud ja õpetaja Liina
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
"Kollased kaunitarid"
Els Hedvig Sonntak
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
"Varesejalad"
Els Hedvig Sonntak
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
"Üksik üritaja"
Els Hedvig Sonntak
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c
"Kured"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
" Roosa hüatsint"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 56
""Võilillevaip""
Lasteaed Tuvike "Rukkilille rühm"
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike "Rukkilille rühm"
"Head emadepäeva"
Lasteaed Tuvike "Rukkilille rühm"
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike "Rukkilille rühm"
"Kullerkupud"
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Kevad aias"
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Tulbid emale"
Hugo Siruli
Nõo Põhikool 1b
"Konnake rohus"
Emily Saarepuu
Nõo Põhikool 1b
"Võilill ja mesimumm"
Merilin Avalo
Nõo Põhikool 1b
"Konn"
Valentina Sulimova
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Imeilusad varsakabjad"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
"Kirsid õitsemas"
Egor Surnin
Paldiski Ühisgümnaasium 6