Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Üleujutus Muraste looduskaitse alal"

Kevadjoonistus:

"Kuldnokk"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 12: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Märtsikellukesed"
Rando Roos
Risti Kool 6-9
"Koos on tore särada ja kasvada!"
Siidisaba rühm
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Tupp-villapea õitsemas."
Siidisaba rühm
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Esimene lepatriinu!"
Siidisaba rühm
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Lumikellukesed"
Margret Tops
Tamsalu Gümnaasium 1
"Kevad käes!"
Liisa Veske Audru Kool 1. b
Audru Kool 1b
"Tere Kevad!"
Põlva lasteaed Mesimumm/Sinilill
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill"
"Juba piiluvad lumehangest"
Janeli Viira
Rakvere Vabaduse Kool 4c
"Lumikelluke"
Miron Remizov
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Kevad Pärnu jõe ääres"
Kevin Sauber 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Pungad puhkevad"
Karl Joonas Paulus 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhik
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Kevad koduaias"
Õpetaja Marje Vaan 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhik
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Varajased üllatajad"
Ketli Markus
Kuldre Kool 6
"Esimesed kevad lilled"
Rühm "Miksikesed"
Tallinna Ümera Lasteaed "Miksikesed"
"Märtsikellukesed õitsevad"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
""Lumikellukesed minu maapinnal""
Carola Annama
Mäetaguse Põhikool 2
"Esimene ärkaja - lepatriinu"
Elisabeth
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid"
"Esimene ärkaja - punalutikas"
Elisabeth
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid"
"Kevadveed Sindi kärestikul"
Pärnu Kuninga Tn Põhikool Is
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
"Esimesed karikseened."
Pärnu Kuninga Tn Põhikool Is
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
"Usinad sipelgad juba liikvel"
Mattias Pullisaar
Imavere Põhikool 3
"Mesilane ja päike :)"
Mattias Pullisaar
Imavere Põhikool 3
"Lumikellukesed kevadvetes"
Robin Tseier
Lüllemäe Põhikool 1
"Kevadised veed"
Robin Tseier
Lüllemäe Põhikool 1
"Kaunis lumeroos"
Mia Lorena Marmor
Imavere Põhikool 3
"Paju"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
""Laeva saatmine""
Paevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"lumikellukesed"
Teno Slugen
Ruhnu Põhikool 14
"Valge-toonekurg pesas"
Maris Arulepp
Lüllemäe Põhikool 1
"Kevad"
Sander 3.klass
Mäetaguse Põhikool 3
"Esimene lumikelluke"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 6-9
"Esimesed kevadlilled"
Kaja.L
Paldiski lasteaed Sipsik "6 rühm Kirsike"
"Lumikellukesed"
Kermo Merisalu
Rapla Vesiroosi Kool 3b
"Kevadfoto:"Sarapuu""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Tihane"
Paevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Kevad"
Isabel
Laitse lasteaed "Õiekesed"
"Sinililled tärkamas"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu"
"Karikseened"
Külli Uustal
Ruhnu Põhikool 14
"Kevad on käes!"
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"
"Lumikellukesed"
Sander Podens
Valga Põhikool 1a
"Lumikellukesed"
Elise Marii Nõgel
Valga Põhikool 1a
"Lumikellukesed"
Annaliis Pallo
Rakvere Eragümnaasium 5
"Pesakast ootab omanikke"
Greteliis Õispuu
Rakke Kool 1
"Karikseened"
Evert Haug
Rakke Kool 1
"Krookused"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Märtsikellukesed"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Lumikellukesed"
Andre Võikar Nurme Kool 6. klass
Nurme Kool 6
"Kevadkaruslane jalutamas"
Grupp1
Konguta Kool 1
"Unimüts"
Evelinda
Jüri Gümnaasium 4e
"Rändlinnud"
Jennifer
Jüri Gümnaasium 4e
"Märtsikellukesed"
May Britt
Jüri Gümnaasium 4e
"Kaks rõõmsat sõpra"
Paul Patrik Schumann
Kohila Gümnaasium 2
"Karikseen"
Ken Merten Lulla 7.a
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud"
"Sugulased"
Sipsikute rühm Sõmerult
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud"
"Jõudsin vist varem, ootan Sind!"
Sõmeru Sipsikute rühm
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud"
""Lumikellukesed" "
Roven Aasmaa
Mäetaguse Põhikool 2
"Laululuik"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
""Pajukiisud""
Maribel Kruusen
Mäetaguse Põhikool 2
"Päevapaabusilm sirutab tiibu"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 1a
"Lumikellukesed pärast pesu"
Kertu Killing
Audru Kool 1a
"Puhkus padjal"
Luise Lindström
Audru Kool 1a
"Pajud"
Mirjam
Kohila Mõisakool 4
"Head aega, talv!"
Liis Kangur
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3
"Oh, kevad on saabunud!"
Iti Aasmäe
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3
"Kevadkaruslane"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
"Karikseen"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
"Pungad"
Delisa- Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
"Esimesed õiekesed"
Anne Liis Seil
Risti Põhikool 1
"Lumikellukesed "
Rico Roosfeld
Risti Põhikool 4
"Toonekured on tagasi"
Egert Humal Padise Põhikool 4.klass
Padise Põhikool 4
"Lumikellukesed"
Evelin Ojavere
Rakvere Eragümnaasium 5
"Lumikellukesed"
Jakov
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid"
"Karikseened"
Elisabeth Krusta
Ääsmäe Põhikool 56
"Jää muster"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 56
"Lumikellukesed"
Eliise Liias
Oru lasteaed Mesimumm "Summid"
""Kohe keeran ennast lahti""
Mõmmikud ja õpetaja Liina
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
"Lumikellukesed öös"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
"Esimene paisleht"
Egert Humal
Padise Põhikool 4
"Kloostri jõgi"
Egert Humal
Padise Põhikool 4
"Pungad juba pakatavad"
Alexander Rootsmaa
Nõo Põhikool 1b
"Lumikellukesed"
Alexander Rootsmaa
Nõo Põhikool 1b
"Esimesed krookused"
Alexander Rootsmaa
Nõo Põhikool 1b
"Lumikellukesed kase all"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 3-5
"Kaunitarid"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 3-5
"Olen peidus!"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 3-5
"Märtsikelluke"
Heli Aunap
Tallinna Lastesõim Mõmmik (LA) "Lepatriinude rühm
"Tärkamine"
Heli Aunap
Tallinna Lastesõim Mõmmik (LA) "Lepatriinude rühm