Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Märtsikellukesed"

Kevadjoonistus:

"Esimesed lumikellukesed."
Kait Sadam
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 18: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Idüll järvel"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 2
"Värvide mäng kevadtaevas"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 2
"Päikeseloojang järvel"
Martin Mattis
Parksepa Keskkool 2
"Kevad käes"
Fredy Mandel
Valga Põhikool 1a
"Kevadine päike"
Kätlin Raudla
Risti Kool 6-9
"Ülane"
Evelin Ojavere
Rakvere Eragümnaasium 5
"Pääsküla rabamatk"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Toomingas"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Pärast vihma"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Nurmenukud"
Elli-Loreta Kadak
Risti Põhikool 1
"Karikseen"
Anita Astrid Erlach
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Lumikellukesed helisemas"
Anita Astrid Erlach
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Kollased ülased"
Ronja Kask
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Üksik Kanakoole"
Riio Tähve
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 4a
"Pardiema kõht on tühi"
Airiin Lisett Saar
Tori Põhikool 3
"Pardiema läks sööma"
Airiin Lisett Saar
Tori Põhikool 3
"Jänesekapsad"
Markus Sepp
Jüri Gümnaasium 1c
"Taevavõtmed"
Oskar Aia
Konguta Kool 1
"Võilill"
Oskar Aia
Konguta Kool 1
"Kabjad vees"
Delisa Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
"Ootan õnne"
Delisa Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
""Enne tormi""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
""Sakura""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Inimene ja loodus"
Marko Rulli
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
"Kevadine rähni sepikoda"
Mirke Fuks
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
"Kevadine kompositsioon"
Mirelle Pilvar
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
"Kevadlilled"
Frank O
Tartu Tamme Kool 1c
"Nurmenukk"
Elisabet K
Tartu Tamme Kool 1c
"Orav"
L.Stepanenko
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Ilus"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Vestlus"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Varsakabi"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Ohtlik teekond"
Mirjam
Kohila Mõisakool 4
"Sinililled"
Jaan Daniel Mäe
Risti Kool 6-9
"Võilille nuusutamas"
Mirjam Müürsepp
Konguta Kool 6
"Siniliiliad"
Mirjam Müürsepp
Konguta Kool 6
""Koerliblikas""
Miroslava Pravdjukova Rühm "Pilveke" Tallinna Arb
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
""Sirel""
Aliia Ushakova Rühm "Pilveke" Tallinna Arbu Laste
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
""Harilik siniliilia""
Vladislav Jerjomin Rühm "Pilveke" Tallinna Arbu L
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
"Võilill"
Fredy Mandel
Valga Põhikool 1a
"Ülane"
Katarina Akbirova
Valga Põhikool 1a
"KA MINA KUULUTAN KEVADET"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"KA SIIN ELAB KEEGI"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"OLEN VÄGA ILUS"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Konnade koosolek"
Rasmus Lendre
Risti Kool
"Varsakabjad"
Ott Leinasaaar
Rakke Kool 1
"Maandun siin!"
Evert Haug
Rakke Kool 1
"Nurmenukk"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
"Aiatööd, projekt: Näpud mulda!"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
""Paju õitseb""
Meri-Ly Kuslap
Sadala Põhikool 3-4
""Tere, Kevad!""
Oliver Kuuskmann
Sadala Põhikool 3-4
"Kohe õis avanemas"
Tenmar Müürsepp
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik
"Toonekurg"
Alex Kuuse 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Kõik tärkab"
Kevin Sauber 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Oleme tagasi"
Kevin Sauber 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Kevad Tartus"
Georgi Panchenko
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Formicarium."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasikas."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Домик для божьих коровок."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasikas."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Akvarium"
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasikas."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Toomingas hakkab õitsema"
Tenmar Müürsepp
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik
"Kevadõied"
Markus Toom
Paldiski Ühisgümnaasium 8
"Suitsupääsuke"
Kristiina Kannuluik
Lüllemäe Põhikool 1
"Varsakabi"
Hanna Rätsepp
Lüllemäe Põhikool 1
"Kevadkogrits"
Hanna Rätsepp
Lüllemäe Põhikool 1
"Päike"
Merilin Avalo
Nõo Põhikool 1b
"Vapper tigu"
Roland Tellisaar
Nõo Põhikool 1b
"Suured silmad"
Lukas Liira
Nõo Põhikool 1b
"Soe koht kasvamiseks!"
Liis Kangur
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3
"Kevadekollane"
Liis Kangur
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3
"Nartsissid"
Liis Kangur
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3
"Kurepaar jalutuskäigul"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 6-9
" Värvid meie ümber"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 56
"Kevadine rohelus"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 56
"Õhtune paju"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
"Violetne lill"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 2b