Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Koerliblikas"

Kevadjoonistus:

"Väike-lehelind"
Zelda
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 17: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Võililled"
Lisandra Afanasjeva
Valga Põhikool 1a
""Nartsiss""
Loore Ottenson
Sadala Põhikool 3-4
"Kärnkonnad"
Matvei Alekseev
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Priimula õitseb"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Päikesele vastu"
Keron Lillepea
Tamsalu Gümnaasium 1
""Orav""
L.Stepanenko "Päevalille lasteaed"
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Orav"
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
""Sinitihane""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Kevad õiteilus"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Krookuse vaip"
Miron Remizov
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Värske hommik"
Miron Remizov
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Suvi on varsti käes"
Miron Remizov
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Väike päike"
Sofia-Miia Eenpuu
Risti Kool 6-9
"Lapsuliblikas"
Janete-Kristell Allikmaa
Risti Kool 6-9
"Sinililled"
Kätlyn Tähe
Risti Kool 6-9
"Koerliblikas"
Ott Leinasaaar
Rakke Kool 1
"Linavästrik"
Airiin Lisett Saar
Tori Põhikool 3
"Ülased"
Airiin Lisett Saar
Tori Põhikool 3
"Varsakabi"
Kennerth Hüüs
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad"
"Näsiniin"
Randar Roos
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad"
"Püvilill"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Ohtlik ilu"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Varsakabi"
Hanna
Kohila Mõisakool 4
"Puhev Kiisukäpp"
Saskia Matjus
Metsküla Algkool 1-2
"Kahekesi"
Markus Veskimäe
Metsküla Algkool 1-2
"Nii ilus!"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 1-2
"Kask urbades ja õrnalt rohelises leherüüs."
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Tuhatjalgne"
Tanel Leesik
Valga Põhikool 1a
"Sinililled"
Eliise Heleen Kablukov
Valga Põhikool 1a
"Konnad ja kevad"
Renee Serdjukov
Rakvere Vabaduse Kool 4c
"Konnakudu"
Robi Aart
Konguta Kool 1
"Arusisalik"
Robi Aart
Konguta Kool 1
"Paiselehed"
Oskar Aia
Konguta Kool 1
"Nartsiss"
Lasnamäe Põhikool 2.B
Lasnamäe Põhikool 2b
"Formicarium."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasias."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Akvarium"
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasias."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Домик для божьих коровок."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasias."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Punalutikas mutimullahunnikus"
Mirt Lii Heinaru
Kohila Gümnaasium 1
"Võilillepäike"
1h klass
Kohila Gümnaasium 1
"Lõhnav kannike "
1h klass
Kohila Gümnaasium 1
"Madu (nastik)"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Lilled"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Sinililled"
May Britt
Jüri Gümnaasium 4e
"Röövik"
Darja
Jüri Gümnaasium 4e
"Metsvint"
Darja
Jüri Gümnaasium 4e
"Nastik"
Robin Tseier
Lüllemäe Põhikool 1
"Varsakabi"
Kristiina ja Richard Kannuluik
Lüllemäe Põhikool 1
"Lepiklill"
Joonas Õunapuu
Lüllemäe Põhikool 1
"Ülasekimp"
Mart Rätsep
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud"
"Tehis ja päris."
Mart Rätsep 7.a
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud"
"Lilled"
Lasteaed Tuvike
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike "Rukkilille rühm"
"Konn, konn, ütle kus su reied on?"
Kaspar Savi Audru Kool 1. b
Audru Kool 1b
"Linavästrik"
Marius Tiits Audru Kool 1. b
Audru Kool 1b
"Robin ja võilill"
Robin Põder
Audru Kool 1b
"Linavästrik ja minu ratas"
Maria Artel
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Kobarhüatsint."
Markel Gnatjuk
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
"TERE, MINA SIIN"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"VAATA, MIS MA LEIDSIN"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"UHKES ÜKSINDUSES"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Konn"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
"Varsakabjad"
Evert Haug
Rakke Kool 1
"Nurmenukk"
Andero Zeinet
Kohila Gümnaasium 2
"Kimbuke kuldvõtmeid"
Sirel Eesmaa
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Tibud"
Sirel Eesmaa
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Üksik ülane"
Johan Björn Laas Fiuza
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Tuvil on kiire"
Emily Saarepuu
Nõo Põhikool 1b
"Kelle juuksed?"
Kirke Noorkõiv
Nõo Põhikool 1b
"Suur silm"
Kirke Noorkõiv
Nõo Põhikool 1b
"Kirjurähn"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 56
"Nurmenukud"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
"Mägisibulad"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 56