Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Märtsikellukesed"

Kevadjoonistus:

"Linnurahva kevad"
Mirke ja Nora
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 16: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Esimene"
Mia- Sofia Heinsalu
Tamsalu Gümnaasium 1
""Valge-toonekurg""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
""Valge- toonekurg""
Loore Ottenson
Sadala Põhikool 3-4
"Konnakunst"
Delisa Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
"Krookused"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 6-9
"Rõõm kevadest"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 6-9
"Sookurg"
Helin Valge, Audru Kool
Audru Kool 1b
"Varsakabjad"
Marius Tiits Audru Kool
Audru Kool 1b
"Arusisalik"
Even Jartsev, Audru Kool
Audru Kool 1b
"Toonekured kevadel"
Viktoria Viira
Tartu Emajõe Kool 12
"Kevad Helmes"
Viktoria Viira
Tartu Emajõe Kool 12
"Rästik"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Liblikas"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
""
Veranika Belikova
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Kahe peaga madu"
Madli Mikkus
Metsküla Algkool 1-2
"Roheline oaas"
Markus Veskimäe
Metsküla Algkool 1-2
"Peaproov - rivid sirgeks"
Romek Lepik
Metsküla Algkool 1-2
"Kuldtäht õitsemas "
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Sinilill"
Aleks Taar
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Orav"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Hellus"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Lilleilu koduaias"
Martin Mattis
Parksepa Keskkool 2
"Lapsuliblikas"
Kätlin Raudla
Risti Kool 6-9
""Sarapuu""
Jaagup Zabara
Sadala Põhikool 3-4
""Lapsuliblikas""
Loore Ottenson
Sadala Põhikool 3-4
"Kevadine sumiseja"
Markus Toom
Paldiski Ühisgümnaasium 8
"Võilill"
Katre Vester
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened"
"Esimesed võililled"
Naksitrallid
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid"
"Lõokannus"
Pirita Kose Lasteaed
Pirita Kose Lasteaed "Pihlamard"
"Nartsissid"
Silver
Tartu Kroonuaia Kool 35
"Kevadkogrits"
Rosabella
Tartu Kroonuaia Kool 35
"Kimalane vaatab aknast välja"
Korp Saarna
Lüllemäe Põhikool 1
"Õitsev näsiniin"
Kristiina ja Richard Kannuluik
Lüllemäe Põhikool 1
"Koerliblikas"
Joonas Õunapuu
Lüllemäe Põhikool 1
"Lepiklill"
Elise Marii Nõgel
Valga Põhikool 1a
"Lillemeri"
Selena Kikkas
Valga Põhikool 1a
"Paiselehed"
Fredy Mandel
Valga Põhikool 1a
"Kohtumine"
Alex Kuuse 3.v klass Pärnu Vanalinna Põhikool
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
""Haned""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Pasknääri tiivasulg"
Pirita Kose Lasteaed
Pirita Kose Lasteaed "Pihlamard"
"Karikseen"
Pirita Kose Lasteaed
Pirita Kose Lasteaed "Pihlamard"
"SÕBRALIK KOHTUMINE"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"RÕÕMSAT KEVADET KÕIGILE"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"KA MEIE OLEME ILUSAD"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Kevadlilled."
2.L
Lasnamäe Põhikool 2
"Lilled."
2.L
Lasnamäe Põhikool 2
"Linnud."
2.L
Lasnamäe Põhikool 2
"Siniliiliad"
Anell Värv
Konguta Kool 1
"Aed aknalaual."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasias."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Aed aknalaual."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasias."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Aed aknalaual."
Paldiski L/a Sipsik rühm " Maasias."
Paldiski lasteaed Sipsik
"Luiged"
Karlos Klimenko
Raasiku Põhikool 1
"Peegeldus"
Ermo Kelt
Raasiku Põhikool 1
"Nartsissid"
Mari-Ann Kaurson
Raasiku Põhikool 1
"Kevadlilled Palalinnas Lähtel"
Marge Paluoja
Lähte Ühisgümnaasium 1b
"Konnad järves mõnulemas Lähtel"
Marge Paluoja
Lähte Ühisgümnaasium 1b
""Särav võilill""
Pärnu Kuninga Tn Põhikool Is
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
"Paju õitseb"
Mirjam
Kohila Mõisakool 4
"Ülased"
Loviise
Kohila Mõisakool 4
"Paju õitseb"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
"Näsiniin õiteilus"
Ott Leinasaaar
Rakke Kool 1
"Kollased ülased"
Ott Leinasaaar
Rakke Kool 1
"Muinasjutumaal"
Samantha Muuli
Rakvere Vabaduse Kool 4c
"Mesimumm võtab päikest"
Lepatriinu rühm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Margareta"
Lepatriinu rühm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Sinetus"
Henri Venski
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Pesatoorik"
Pauliine Amanda Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Ülased"
Siidisabad
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Kuldtäht"
Siidisabad
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Sinilill"
Timmu Tintso
Haanja Kool 3
"Krookused"
Timmu Tintso
Haanja Kool 3
"Olen ilus!"
Sten Parm
Tori Põhikool 3
"Nastik"
Heli Mitt
Tori Põhikool 3
""Kaksikud" (kärnkonn)"
Mia-Eliis
Lagedi lasteaed "Mesimummud"
"Siil"
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Lepatriinu"
Jarek Viktor
Konguta Kool 1
"Kollane liblikas"
Jarek Viktor
Konguta Kool 1
"Krookused meie aias"
Sofia Arktük
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Siniliilia"
Sofia Bazura
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Kevadised õitsejad"
MIRA-ALEKSANDRA TUHKASAARI
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Lillemeri"
Delisa Laurell Loos
Tõrva Gümnaasium 1a
"Sõbrannaga väljas"
Lenna Purgats
Tõrva Gümnaasium 1a
"Võililled"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Sarapuu õis ja tilk vett"
Roberto Antonio Teesalu
Ääsmäe Põhikool 56
"Näsiniine sära, vaata,ära puudu!"
8C
Kehra Gümnaasium 8c
"Lilleke uinumas"
8C
Kehra Gümnaasium 8c
"Unele, sinililled"
8C
Kehra Gümnaasium 8c
"Nurmenukk juba piilub"
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Nagu väike päike"
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Päevapaabusilm"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 56
"Metsvint"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 56
"Paju õitsemas "
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Linnukeste laulukoor"
Merilin Avalo
Nõo Põhikool 1b
"Kus on konn?"
Kirke Noorkõiv
Nõo Põhikool 1b
"Sõbrad einestamas"
Kirke Noorkõiv
Nõo Põhikool 1b