Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Esimene lumikelluke"

Kevadfoto:

"Krookused tärkavad"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Nastik kevadel"
Helen Hänni
Audru Kool 1a
"Esimesed suplused"
Luise Lindström
Audru Kool 1a
"Sisalik kaotas saba"
Ruudi Kandelin
Audru Kool 1a
"Sinililled"
Rando Roos
Risti Kool 6-9
"Sinav sinilill"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
"Naudin kevade algust"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 2
"Kevad rannas"
Martin Mattis
Parksepa Keskkool 2
""Kevadine mets""
L.Stepanenko
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Esimene kartuli saak. ( Maakartul/pirn)"
Lepatriinu rühm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Sinilill"
Lepatriinu rühm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
""Paiseleht""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"margaretad"
Lepatriinu rühm
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Kevadõhtu"
Virtsu Kool 1
Virtsu Kool 1
"Lilled"
3a Lasnamäe Põhikool
Lasnamäe Põhikool 3a
"Siniliiliad"
Alessandra Aruvälja, Audru Kool
Audru Kool 1b
"Jääminek Peipsil"
Tallinna Lastesõim Mõmmik
Tallinna Lastesõim Mõmmik (LA) "Lepatriinude rühm
"Mee meister"
Pauliine Amanda Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Kevade ime"
Johan Björn Laas Fjuza
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Ärataja"
Isabel Lauren Valdmets
Metsküla Algkool 1-2
"Päikese poole"
Taavi Laos
Metsküla Algkool 1-2
"Lilled ja meie"
Johannes Raud
Metsküla Algkool 1-2
"Mahlapuu"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 3-5
"Ülased"
Liisa Veske Audru Kool 1. b
Audru Kool 1b
"Oi, liblikas"
Liisa Veske Audru Kool 1. b
Audru Kool 1b
"Väikesed päikesed"
1h klass
Kohila Gümnaasium 1
"Kirju suve kuulutaja"
1h klass
Kohila Gümnaasium 1
"Kevadine peitus"
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Värviline kevad aias"
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Koerliblikas"
Mark Morozov
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Lumikelluke"
Mark Morozov
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Krookused"
Franka
Tallinna Kesklinna Põhikool
"Krookused"
Ermo Kelt
Raasiku Põhikool 1
"Joondu, valvel paiselehed! "
4.klass õpekäik
Tõrva Gümnaasium 45
""Võilill""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Lumikellukesed"
Aksel Ruus
Haanja Kool 3
"Krookused"
Hanna
Kohila Mõisakool 4
"Esimesed ülased"
Eliise Kurg
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Kevade lilled"
3a Lasnamäe Põhikool
Lasnamäe Põhikool 3a
"Karikseen"
Maarja Slugen
Ruhnu Põhikool 14
""Märtsikellukesed""
Agnes Välk
Sadala Põhikool 3-4
"Lihavõtted kodus"
Marijete Kadaja
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1
"Karu jälg"
Elisabet K
Tartu Tamme Kool 1c
"Karikseen"
Tormi M
Tartu Tamme Kool 1c
"Lapsuliblikas"
Kadri P
Tartu Tamme Kool 1c
"Kevadvärvid"
Markus Toom
Paldiski Ühisgümnaasium 8
"Nartsissid "
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Krookused "
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Kevadine pidu"
Konrad Kotkas
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
"Sipelgas ärkas"
Luisa Anett Artel
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Liblikas ja lill"
Markus Artel
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
""Märtsikellukesed""
Nelli Lisanne Liidlein
Sadala Põhikool 3-4
""Karikseen""
Žoriana Rybak
Sadala Põhikool 3-4
"Üleujutus Muraste looduskaitse alal"
Heli Aunap
Tallinna Lastesõim Mõmmik (LA) "Lepatriinude rühm
"Lapsuliblikas tuli külla"
Kristiina ja Richard Kannuluik
Lüllemäe Põhikool 1
"Kuldnokapaar"
Hanna Rätsepp
Lüllemäe Põhikool 1
"Rohukonn"
Simmo Kaska
Lüllemäe Põhikool 1
"Näsiniin õitseb 13.04.2023"
4.klassi õppekäik
Tõrva Gümnaasium 45
""Ülased metsa all""
Pärnu Kuninga Tn Põhikool Is
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
"Lapsuliblikas kevadõitel"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
"Lumivalged õied"
Greteliis Õispuu
Rakke Kool 1
"Veesein"
Greteliis Õispuu
Rakke Kool 1
"kevade lilled"
3a Lasnamäe Põhikool
Lasnamäe Põhikool 3a
"Koerliblikas ja paiseleht"
Helery Rammo
Põlva Kool 2a
"Üksik"
Marta Sarapuu
Põlva Kool 2a
"Ämblik"
Oskar
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
"Lepatriinu"
Joosep
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
"Pajuurvad"
Platon Muriv
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Lepatriinu käe peal "
MARIAM ALIJEVA
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Lõbus konn"
SOFIA BAŽURA
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Toonekured vahipostil"
Rico Roosfeld
Risti Põhikool 4
"Lepatriinu"
Kermo Väljaots
Risti Põhikool 4
"Kaunid õied minu aias"
Linda Kusmin
Risti Põhikool 4
"Silmiktriinu"
Kerli Kesa
Ääsmäe Põhikool 56
"Vaatame tõtt"
Kiara Sims
Ääsmäe Põhikool 56
"Sipelgad päikest nautimas. "
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"
"Musträstas"
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"
"Koerliblikas õiel"
Mirtel Vesiallik
Kohila Gümnaasium 2
"Väike, aga ilus"
Riko Sunni
Kohila Gümnaasium 2
"Jänespüks?"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
"Sinilill"
5.klass õppekäik
Tõrva Gümnaasium 45
"Kevadet otsimas."
1h klass
Kohila Gümnaasium 1
"ÜLASED"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"KAKS KONNA-LONNIT"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"MEIL ON AEG ÕITSEDA"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Kevad, kevad ...."
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
""Liblikas""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Kevad"
Veranika Belikova
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Pajutibud"
Glen Poolak
Raasiku Põhikool 1
"Kärnkonn"
Karlos Klimenko
Raasiku Põhikool 1
"Kaunitar"
Emily Saarepuu
Nõo Põhikool 1b
"Head isu!"
Emily Saarepuu
Nõo Põhikool 1b
"Meenutus lumest"
Meeri Sikk
Nõo Põhikool 1b
"Tõeline prints"
Rasmus Roosvalt
Rapla Vesiroosi Kool 1a
"Grupitöö"
Kaspar Riim
Rapla Vesiroosi Kool 1a
"pajutibud"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
"Paiseleht"
Marianna Fomina
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Luik"
Marianna Fomina
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Liblikas"
Marianna Fomina
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Sagiv pesa"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 3-5
"Kaks kanget"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 3-5