Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Krookused"

Kevadfoto:

"Sinililled"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

""Kasemahl""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Tantsupidu"
Romek Lepik
Metsküla Algkool 1-2
""Ficaria""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Metsvint"
Helin Valge, Audru Kool
Audru Kool 1b
"Sinililled sinised"
Even Jartsev, Audru Kool
Audru Kool 1b
"Kevadine suurvesi"
Melinda Kübar
Nõo Põhikool 1a
"Ohtlik jää"
Rannar Kõllamõts
Nõo Põhikool 1a
"Mis on musta koti sees?"
Claudia-Marie Kivirähk
Konguta Kool 1
"Kevadhommikune piisake"
Even-Andre Loos
Nõo Põhikool 1a
"Karikseened"
Oskar Aia
Konguta Kool 1
"Kevad Laagris"
Laura Raudnagel
Tallinna Lastesõim Mõmmik (LA) "Lepatriinude rühm
"Kevademärgid Pääsküla jõel"
Laura Raudnagel
Tallinna Lastesõim Mõmmik (LA) "Lepatriinude rühm
"Talv on üle elatud. Tere, Kevad!"
Martin Mattis
Parksepa Keskkool 2
"Lepiklill"
Kristiina ja Richard Kannuluik
Lüllemäe Põhikool 1
"Kasemahla võtmine"
Robin Tseier
Lüllemäe Põhikool 1
"Kirikakar"
Jasmin Kuntu
Lüllemäe Põhikool 1
"Krookused õitsevad"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Tere Kevad!"
Põlva lasteaed Mesimumm/Sinilill
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill"
"Lumikellukesed"
Kregor Mikk Epner
Risti Kool 6-9
"Paiseleht on ootel"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 6-9
""Kuldnokk""
Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"SIRUTUS"
KEITLYN JOHANNA PÕLDMANN
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Kaks puud"
CAROLYN JOHANNA PÕLDMANN
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Viimane jälg lumele."
Dominic Raska
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Esimesed kevadõied"
Sten Mattias Burmagin
Valga Põhikool 1a
"Karikseened"
Isabel Mägi
Valga Põhikool 1a
"Jääjänest nägime ujulast tulles"
Aleks Taar
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Lumikellukesed lumemaalt"
Aleks Taar
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Peegelpilt Emajõel"
Silver
Tartu Kroonuaia Kool 35
"Kevadine suurvesi"
Silver
Tartu Kroonuaia Kool 35
"Lumikellukesed"
Lorena
Kohila Mõisakool 4
"Karikseened"
Lorena
Kohila Mõisakool 4
"Kevad kooliaknast 5.04.23"
5.klass loodusõpetuse tunnis.
Tõrva Gümnaasium 45
"Kevadine rõõm"
Klen Romet Keeroja
Kohila Gümnaasium 2
""Näe, sarapuu õis!""
Nelly Albert
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Lumikellukesed"
Kertu Oja
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
"Kevadekuulutaja"
Miloone Aurelia Martin
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
"Vares"
Arina Malõsheva
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Lõbusad varblased"
Arina Malõsheva
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Krookused pargis"
POLINA FJODOROVA
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Sarapuu õis"
Mirke
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
"Märtsikelluke"
Marii
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
""Külalised tulevad varsti""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Peipsi järv"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"""Peipsi järv" ""
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Lumikellukesed"
Avor Järve
Valga Põhikool 1a
"Märtsikellukesed"
Marcus Siion
Raasiku Põhikool 1
"Krookused tulevad"
Marcus Siion
Raasiku Põhikool 1
"Sarapuu urvad"
Ermo Kelt
Raasiku Põhikool 1
"Esimene iiris lillepeenras"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Kevadel"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Kevadine lilleilu"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Kevade on tulnud ju!"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Märtsikelluke"
Maria Lizbeth Mäe Padise Põhikool 4.klass
Padise Põhikool 4
"Esimene sinilill"
Siidisabad
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Lepiklilleke"
Mairiin Truu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
" Varsakabja esimene õieke"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Kuldsed kuldtähed"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Mesimumm õielt õiele"
Keana Uussaar Padise Põhikool 4.klasd
Padise Põhikool 4
"Ootan sooja"
Melian Luhtoja
Rapla Vesiroosi Kool 3b
""Kevadised leiud""
Karmo Jõudna
Rapla Vesiroosi Kool 1a
""Tagasi kodus""
Kaspar Riim
Rapla Vesiroosi Kool 1a
"Lumikellukesed"
Annabel Zaikina
Tori Põhikool 3
"Tibud"
Annabel Zaikina
Tori Põhikool 3
"Kasemahl on tervislik!"
Annabel Zaikina
Tori Põhikool 3
"Päikesekiired aias"
Lenna Purgats
Tõrva Gümnaasium 1a
"Päikese poole"
Lenna Purgats
Tõrva Gümnaasium 1a
"Linavästrik oksal"
Ott Leinasaaar
Rakke Kool 1
"Paiselehed siniliiliatega."
Elli Sool Pärnu Kuninga Tn Põhikool I s
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
""Liblikas lilleaasal""
Pärnu Kuninga Tn Põhikool Is
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
"Esimesed kellukesed"
Karel Vaher
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"Krookuste väli Tornide väljakul"
Hanna Põlluäär
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a
"C vitamiin"
Skaidrit Kiik
Suure-Jaani Kool 1a
"Uus algus"
Skaidrit Kiik
Suure-Jaani Kool 1a
"Kevadtigu ja sõbrad"
Skaidrit Kiik
Suure-Jaani Kool 1a
"Sipelgate söömaaeg"
Kiara Sims
Ääsmäe Põhikool 56
"Valge toonekurg jalutamas"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 56
"Üheskoos"
Hendrik Värva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 4a
"Mis sa vaatad?"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 56
"Pardike"
Emily Saarepuu
Nõo Põhikool 1b
"Mesilane toimetab"
Kenneth Kallingo
Nõo Põhikool 1b
"Lepatriinu"
Hugo Siruli
Nõo Põhikool 1b
"Oi, liblikas"
Liisa Veske Audru Kool 1. b
Audru Kool 1b
"Mesilane õiel"
Aoife Rynne
Risti Põhikool 1
"Mesilane õie sees"
Aoife Rynne
Risti Põhikool 1
"Sipelgad puu peal"
Aoife Rynne
Risti Põhikool 1
"Kahekesi on turvalisem"
Martin Mattis
Parksepa Keskkool 2
"Kuldnokk"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
"Imeline"
Lisete
Metsküla Algkool 3-5