Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Kevadfoto:

"Kevadel"

Kevadjoonistus:

"Sinilill"
Luise Maria Perend
Haanja Kool 3
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 13: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Lill nagu lumehelves"
Triin Vaher
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud"
"Lumikellukesed"
Karl Andres Sats
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud"
"Märtsitaevas"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 6-9
"Sarapuul on kevad"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 6-9
"Lumikellukesed"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 6-9
"Valge-toonekured pesal"
Mattias Pullisaar
Imavere Põhikool 3
"Krookused"
Getter Männiste
Imavere Põhikool 3
"Kevade lilled"
3a Lasnamäe Põhikool
Lasnamäe Põhikool 3a
"Esimesed ärkajad"
Eliise Rumask
Viluste Põhikool 4
"Helistame õiekella kevadele"
Hanz raudsaar
Viluste Põhikool 4
"Lumikellukesed"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Kevad"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Sookured"
Loore Ottenson
Sadala Põhikool 3-4
"Päikeseloojang"
Aleks Taar
Sillamäe Vanalinna Kool 2b
"Siniliilia ehk silla"
Kevadfoto. Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Märtsikellukesed"
Jaagup Jätsa
Risti Põhikool 1
"Lumikellukesed "
Jaagup Jätsa
Risti Põhikool 1
"Tuhala nõiakaev"
Kermo Väljaots
Risti Põhikool 4
""Krookused""
Kevadfoto. Päevalille lasteaed
Tallinna Päevalille Lasteaed
"Murupea"
Gerd-Kristjan Trei
Risti Põhikool 1
"Tibud"
Benjamin
Puhja Kool 2
"Kollased krookused"
Lisette
Kohila Mõisakool 4
"Karikseen"
Margareta
Kohila Mõisakool 4
"Krookused"
Simmo Kaska
Lüllemäe Põhikool 1
"Saabuvad haned"
Richard Kannuluik
Lüllemäe Põhikool 1
"Kevadine allikas päikeseloojangul"
Aliise Alev
Roosna-Alliku Põhikool 1
"Igal puul on oma nägu"
Martin Mattis
Parksepa Keskkool 2
"Kevade märgid"
Andry Guff
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Kollased krookused"
Ragne Rohilaan
Raasiku Põhikool 1
"Juba saab maiustada"
Mirjam Müürsepp
Konguta Kool 6
"Röövik"
Laurali Tirman
Konguta Kool 6
"Tagasilend"
Sander Podens
Valga Põhikool 1a
"Kevad aias"
Cenneth Tõnisson
Valga Põhikool 1a
"Kopraonu einelaud :)"
Signe Mitt
Imavere Põhikool 3
"Punarind"
Helin Valge
Audru Kool 1b
"Meil vaid klassis õitseb sarapuu ja paju"
5.klassi õppekäik
Tõrva Gümnaasium 45
"Kurepesa"
Kevin Kriiva
Osula Põhikool
"Karikseen"
Chris Valdi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Kännul on nina"
Karel Rea
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Märtsikellukesed"
Eliise Kurg
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
"Imeline kevad"
Albert Maru Post
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1
"Väike päike"
Ühistöö
Tartu Kroonuaia Kool
"Lumikellukesed"
Elenora
Järveküla Kool 1a
"Pajuoks"
Hanna Marii
Järveküla Kool 1a
"Lumikellukesed"
Britta
Järveküla Kool 1a
""Karikseen""
Ken-Hendrik Ostra
Sadala Põhikool 3-4
"Kus kõik mu sõbrad on?"
Reti Arumets
Viluste Põhikool 4
""Peipsi järv" "
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Pardid"
Lenna Lehtoja
Rapla Vesiroosi Kool 3b
"Kevadine maapind"
Elly-Estelle Peterson
Rakke Kool 1
"Üksik sinilill"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
"Unine konn"
Rosabella
Tartu Kroonuaia Kool 35
"Lumekupud Tartu Botaanika aias"
Silver
Tartu Kroonuaia Kool 35
"Kevadine vikerkaar"
Karl-Oskar Liiv
Parksepa Keskkool 2
"Talv on sunnitud taganema"
Robin Niilo
Parksepa Keskkool 2
"Tere, kevad!"
Siidisaba rühm
Põltsamaa Valla Lasteaed "Siidisaba rühm"
"Kevadtaevas"
Kalakese rühm
Tallinna Allika Lasteaed "Kalake"
"Kevadkaruslane"
Marili
Jüri Gümnaasium 4e
"Karikseen"
Carmen
Jüri Gümnaasium 4e
"Sinilille tervitus"
Kasper Tomson
Audru Kool 1a
"Pajud"
Mariam Alijeva
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Esimesed tärkajad"
Platon Murov
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm"
"Imeline õis"
Andro Köster
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Lumes peidus"
Jarek Viktor
Konguta Kool 1
"Märtsikellukesed"
Jarek Viktor
Konguta Kool 1
"Jääminek"
Marten Vaard
Konguta Kool 6
"Esimene kevad"
Pauliine Amanda Martim
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Sõbrannad"
Säsi Lee Kadak
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3
"Sarapuu"
Robin L.
Oru Põhikool 2
"Sarapuu"
Robin L.
Oru Põhikool 2
"Lumikellukesed"
Robin L.
Oru Põhikool 2
"Märtsikellukesed"
Kaarel Kivi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
"Kausike"
Kertu Oja
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
"Lumikellukeste kool"
Konrad Kotkas
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6
"Peegeldus vees"
Loore Treiberk
Kohila Gümnaasium 2
"Rõõmus kohtumine"
Karolina Polozova
Kohila Gümnaasium 2
""Toonekured""
Rihard Nano
Mäetaguse Põhikool 2
""Lumikellukesed""
Annabel ja Maribel Kruusen
Mäetaguse Põhikool 2
""Pungad""
Marten Lehtlaan
Mäetaguse Põhikool 2
"Lumi jälle läinud."
Helina Hanson
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Tiik"
Ramon Sillaots
Pärnu Vanalinna Põhikool 34
"Kaunid kevadõied"
Linda Kusmin
Risti Põhikool 4
"Krookused"
Linda Kusmin
Risti Põhikool 4
"Tee ja vesi"
Kristofer Linnu
Suure-Jaani Kool 1a
"Kevadet otsimas"
Pert Sild
Suure-Jaani Kool 1a
"Kalale"
Pert Sild
Suure-Jaani Kool 1a
"Aknal"
Isabel Lauren Valdmets
Metsküla Algkool 1-2
"Märtsikellukesed"
Artjom Venediktov
Valga Põhikool 5b
"Lumikellukesed"
Vladislav Dovgi
Valga Põhikool 5b
"Päike upub"
Indrek Lepik
Metsküla Algkool 3-5
"Mahlapurikad"
Indrek Lepik
Metsküla Algkool 3-5
"Esimene"
Isabel Lauren Valdmets
Metsküla Algkool 1-2
"Arva ära, võilill või paiseleht"
Ruud Laos
Metsküla Algkool 3-5
"Kehra lumeroosid"
8C
Kehra Gümnaasium 8c
"Kellukad"
8C
Kehra Gümnaasium 8c
"Nagu väike päike"
Keidy Mihkelson
Ääsmäe Põhikool 56
"Juba vulisevad veed"
Kiara Sims
Ääsmäe Põhikool 56
"Uhkes üksinduses"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Rohelist kevadesse"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Kõigil rõõmu kevadest"
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Õunake
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju "Õunake"
"Esimesed õied rabas"
Liisa Avi
Nõo Põhikool 1b
"Lumi ja kelluke"
Annabel Kivak
Nõo Põhikool 1b
"Krookused tärkavad"
Roland Tellissaar
Nõo Põhikool 1b
"Koerliblikas"
Iti Aasmäe
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3
"Lumikellukesed"
Tanel Leesik
Valga Põhikool 1a
"kevade värvid"
Nele Tulver
Ääsmäe Põhikool 56
"Märtsikellukesed"
Heleene-Lisete
Oru lasteaed Mesimumm "Summid"
"Kuldnokk"
JANAR
Oru lasteaed Mesimumm "Summid"