"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Kehra Gümnaasium 8c

Tere, kirjutan oma klassist.
Minu klass on sõbralik, naljakas ja abivalmis. Mulle meeldib minu klassis sõbralikud klassikaaslased ja toetav klassijuhataja. Mulle meeldib, et klassis ei ole solvumist ja kõik austavad üksteist.
Lugupidamisega!
Alina

Minu klass
Meie klass on väga sõbralik ja hea, mulle väga meeldib meie klass, sest keegi ei solvu ja kui keegi vajab abi klass aitab
Lugupidamisega:
David

Meie klassis on 14 õpilast. Kõik on sõbralikud üksteisega ja aitavad, kui midagi juhtub. Koolist väljas tüdrukud peamiselt suhtlevad enda kambas ja poisid enda omas, aga koolis oleme koos. Kõik tunnevad ennast hästi.
Mulle meeldib meie klass!
Lugupidamisega
Violetta

Kas te olete kunagi mõelnud milline on sinu klass?
Meie klass on abivalmis, lahke, tore, sõbralik, naljakas ning huvitav. Kõik õpetajad, kes annavad meile tunde ütlevad, et nad ei sooviksid olla meie klassis, kuid nad ei tea missugune meie klass päriselt on.
Koolis suhtleme omavahel väga hästi ja lahkelt!
Tervitustega
Stella

Meie klass on tore, naljakas, sõbralik, abivalmis. Me klassiga palju reisime, käime kinos, teatris, muuseumis, spaas, iga suve teeme pikniku. Mulle meeldib meil klass, ta väga tore!
Kõike head!
Julia

Meil on väike klass. Meil on väga sõbralik ja abivalmis klass. Meie klass on aktiivne ja väga tark. Oma klassis ma võin rääkida emakeeles. Klassis on tore veeta aega!
Artjom
Meie klass on väga sõbralik ja tore, abivalmis, tark ja võimukas. Meie klass aitab palju kui keegi vajab abi.
Lugupidamisega Sofija.

Mulle meeldib, et meie klass saab hästi läbi üksteisega.
Mulle meeldib, et meie klass on hästi kasvatatud.
Alvar

Minu klass on kõige parem klass kus ma olen olnud. Minu klass on väga sõbralik, abivalmis ja toetav. Kui on paha tuju terve klass kuulab su ära ja lohutab. Minu klass töötab koos ja lahendab probleeme edukalt.
Lugupidamisega Dmitri

Meie klass on alati abivalmis ja valmis koostööks. Meie klass on täis erinevaid inimesi, aga meid ühendab see, et oleme sõbralikud ja toredad inimesed. Klassis teeme palju rühmategevusi, suhtleme ja jutustame. Lisaks õppimisele me sõidame teatrisse, muuseumitesse ja linna. Meie klassis on alati sõbralik ja tuttav õhkkond. Me oleme kõik abivalmid ja alati hea meelega aitame üksteist!
Lugupidamisega,
Angela