Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Karikseened"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohila Mõisakool 4 Metsvint 18. märts 2023 Rapla
Loksa Gümnaasium 2-3 Metsvint 18. märts 2023 Harju
Tori Põhikool 3 Metsvint 22. märts 2023 Pärnu
Põlva Kool 2a Metsvint 22. märts 2023 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Metsvint 23. märts 2023 Ida-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Metsvint 24. märts 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Metsvint 24. märts 2023 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Metsvint 24. märts 2023 Pärnu
Muraste Looduskool Metsvint 24. märts 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Metsvint 24. märts 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Metsvint 25. märts 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Metsvint 25. märts 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Metsvint 26. märts 2023 Valga
Vana-Vigala Põhikool 1 Metsvint 27. märts 2023 Rapla
Riidaja Põhikool 6-9 Metsvint 27. märts 2023 Valga
Lümanda Põhikool 1-2 Metsvint 27. märts 2023 Saare
Audru Kool 1b Metsvint 27. märts 2023 Pärnu
Audru Kool 1a Metsvint 27. märts 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Metsvint 27. märts 2023 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Metsvint 27. märts 2023 Jõgeva
Are Kool Metsvint 28. märts 2023 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Metsvint 28. märts 2023 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Metsvint 28. märts 2023 Rapla
Laupa Põhikool 3 Metsvint 28. märts 2023 Järva
Krootuse Põhikool 3 Metsvint 28. märts 2023 Põlva
Vasta Kool 2 Metsvint 29. märts 2023 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Metsvint 29. märts 2023 Põlva
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed" Metsvint 30. märts 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Metsvint 30. märts 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Metsvint 30. märts 2023 Harju
Mooste Mõisakool Metsvint 30. märts 2023 Põlva
Alavere Põhikool 1 Metsvint 31. märts 2023 Harju
Kadrina Keskkool 6c Metsvint 31. märts 2023 Lääne-Viru
Albu Põhikool 1-3 Metsvint 31. märts 2023 Järva
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 1. aprill 2023 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Metsvint 2. aprill 2023 Järva
Suure-Jaani Kool 2b Metsvint 2. aprill 2023 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Metsvint 2. aprill 2023 Harju
Rakvere Põhikool 1a Metsvint 2. aprill 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Metsvint 3. aprill 2023 Tartu
Lümanda Põhikool 3 Metsvint 3. aprill 2023 Saare
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Metsvint 3. aprill 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Metsvint 4. aprill 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 1 Metsvint 4. aprill 2023 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Metsvint 4. aprill 2023 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 5. aprill 2023 Tartu
Konguta Kool 1 Metsvint 5. aprill 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Metsvint 5. aprill 2023 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Metsvint 5. aprill 2023 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 4e Metsvint 6. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Metsvint 6. aprill 2023 Jõgeva
Hummuli Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2023 Valga
Alavere Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2023 Harju
Osula Põhikool 2 Metsvint 6. aprill 2023 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 3d Metsvint 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Virtsu Kool 2-4 Metsvint 6. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Metsvint 7. aprill 2023 Pärnu
Kuldre Kool 6 Metsvint 7. aprill 2023 Võru
Kadrina Keskkool 6abd Metsvint 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Merivälja Lasteaed "Korallid" Metsvint 7. aprill 2023 Harju
Savikoja Metsvint 7. aprill 2023 Tartu
Laitse lasteaed "Õiekesed" Metsvint 7. aprill 2023 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Metsvint 8. aprill 2023 Valga
Loksa Gümnaasium 1 Metsvint 8. aprill 2023 Harju
Lümanda Põhikool 4 Metsvint 8. aprill 2023 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Metsvint 8. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 4a Metsvint 8. aprill 2023 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1 Metsvint 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Koigi Kool 2 Metsvint 8. aprill 2023 Järva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Metsvint 8. aprill 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Metsvint 9. aprill 2023 Järva
Risti Kool 6-9 Metsvint 9. aprill 2023 Harju
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Metsvint 9. aprill 2023 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Metsvint 9. aprill 2023 Saare
Rakke Kool 1 Metsvint 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Haanja Kool 3 Metsvint 9. aprill 2023 Võru
Suure-Jaani Kool 1a Metsvint 9. aprill 2023 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Metsvint 10. aprill 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 7b Metsvint 10. aprill 2023 Rapla
Sadala Põhikool 6 Metsvint 10. aprill 2023 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 3b Metsvint 10. aprill 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4c Metsvint 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 6d Metsvint 10. aprill 2023 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Metsvint 10. aprill 2023 Pärnu
Sõmeru Põhikool 1a Metsvint 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Oru Põhikool 2 Metsvint 10. aprill 2023 Harju
Peetri Kool 4b Metsvint 10. aprill 2023 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Metsvint 11. aprill 2023 Hiiu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Metsvint 11. aprill 2023 Tartu
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Metsvint 11. aprill 2023 Saare
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Metsvint 11. aprill 2023 Harju
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Metsvint 11. aprill 2023 Võru
Pihtla Lasteaed "Soobik" Metsvint 11. aprill 2023 Saare
Tabivere Põhikool 2 Metsvint 11. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1c Metsvint 11. aprill 2023 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Metsvint 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Metsvint 11. aprill 2023 Hiiu
Rakke Kool 7 Metsvint 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool Metsvint 11. aprill 2023 Põlva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Metsvint 11. aprill 2023 Viljandi
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Metsvint 11. aprill 2023 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Metsvint 12. aprill 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Metsvint 12. aprill 2023 Lääne
Kadrina Keskkool 1a Metsvint 12. aprill 2023 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Metsvint 12. aprill 2023 Pärnu
Nõo Põhikool 1b Metsvint 12. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Metsvint 13. aprill 2023 Viljandi
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Metsvint 13. aprill 2023 Järva
Tõrva Gümnaasium 45 Metsvint 14. aprill 2023 Valga
Kõrveküla Põhikool 3c Metsvint 14. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Metsvint 14. aprill 2023 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool Metsvint 16. aprill 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Metsvint 17. aprill 2023 Saare
Haljala Kool 2 Metsvint 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Metsvint 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Metsvint 18. aprill 2023 Järva
Valga Jaanikese Kool 1-4 Metsvint 19. aprill 2023 Valga
Nõo Põhikool 1a Metsvint 20. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 7b Metsvint 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Metsvint 21. aprill 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 1c Metsvint 22. aprill 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Metsvint 23. aprill 2023 Valga
Tallinna Päevalille Lasteaed Metsvint 24. aprill 2023 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Metsvint 24. aprill 2023 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Metsvint 24. aprill 2023 Harju
Tartu Veeriku Kool 2a Metsvint 25. aprill 2023 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 5 Metsvint 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Metsvint 26. aprill 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 3 Metsvint 26. aprill 2023 Rapla
Kuressaare Nooruse Kool 1b Metsvint 2. mai 2023 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Metsvint 3. mai 2023 Harju
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 4. mai 2023 Võru
Haanja Kool 12 Metsvint 9. mai 2023 Võru

Tagasi tulemuste juurde