"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Suitsupääsuke 2. mai 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Suitsupääsuke 6. mai 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 7. mai 2023 Järva
Are Kool Suitsupääsuke 6. mai 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Suitsupääsuke 17. mai 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Suitsupääsuke 21. aprill 2023 Tartu
Haanja Kool 12 Suitsupääsuke 30. aprill 2023 Võru
Hargla Kool 23 Suitsupääsuke 13. mai 2023 Valga
Kääpa Põhikool Suitsupääsuke 11. mai 2023 Võru
Kadrina Keskkool 7a Suitsupääsuke 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7b Suitsupääsuke 15. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7c Suitsupääsuke 8. mai 2023 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Suitsupääsuke 9. mai 2023 Rapla
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Suitsupääsuke 10. mai 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 13. mai 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Suitsupääsuke 6. mai 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Suitsupääsuke 14. mai 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 17. mai 2023 Rapla
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Suitsupääsuke 18. aprill 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Suitsupääsuke 24. aprill 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Suitsupääsuke 21. aprill 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Suitsupääsuke 15. mai 2023 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Suitsupääsuke 3. mai 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Suitsupääsuke 25. aprill 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Suitsupääsuke 10. mai 2023 Tartu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Suitsupääsuke 22. aprill 2023 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Suitsupääsuke 7. mai 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Suitsupääsuke 14. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 14. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Suitsupääsuke 1. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Suitsupääsuke 24. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Suitsupääsuke 1. mai 2023 Harju
Krootuse Põhikool Suitsupääsuke 6. mai 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Suitsupääsuke 1. mai 2023 Põlva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Suitsupääsuke 11. mai 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 2. mai 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 14. mai 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Suitsupääsuke 3. mai 2023 Valga
Lümanda Põhikool 1-2 Suitsupääsuke 30. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Suitsupääsuke 19. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Suitsupääsuke 8. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Suitsupääsuke 10. mai 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Suitsupääsuke 14. aprill 2023 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Suitsupääsuke 12. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Suitsupääsuke 9. mai 2023 Pärnu
Mooste Mõisakool Suitsupääsuke 6. mai 2023 Põlva
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 15. mai 2023 Saare
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 8. mai 2023 Harju
Nõva Kool 1-6 Suitsupääsuke 30. aprill 2023 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Suitsupääsuke 13. mai 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 8. mai 2023 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Suitsupääsuke 11. mai 2023 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Suitsupääsuke 3. mai 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Suitsupääsuke 19. mai 2023 Järva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Suitsupääsuke 29. aprill 2023 Saare
Põlva Kool 2a Suitsupääsuke 4. mai 2023 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Suitsupääsuke 5. mai 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Suitsupääsuke 6. mai 2023 Tartu
Rakke Kool 1 Suitsupääsuke 11. mai 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Suitsupääsuke 12. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Suitsupääsuke 3. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Suitsupääsuke 15. mai 2023 Lääne-Viru
Risti Kool Suitsupääsuke 25. aprill 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Suitsupääsuke 3. mai 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Suitsupääsuke 20. mai 2023 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 1 Suitsupääsuke 10. mai 2023 Järva
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Suitsupääsuke 10. mai 2023 Saare
Sadala Põhikool 6 Suitsupääsuke 9. mai 2023 Jõgeva
Savikoja Suitsupääsuke 6. mai 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Suitsupääsuke 23. aprill 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Suitsupääsuke 7. mai 2023 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3b Suitsupääsuke 6. mai 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Suitsupääsuke 4. mai 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Suitsupääsuke 29. aprill 2023 Hiiu
Tabivere Põhikool 2 Suitsupääsuke 30. mai 2023 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool Suitsupääsuke 20. mai 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Suitsupääsuke 25. aprill 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Suitsupääsuke 12. mai 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 7. mai 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Suitsupääsuke 19. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 6. mai 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2023 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 19. mai 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Suitsupääsuke 22. mai 2023 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Suitsupääsuke 10. mai 2023 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-4 Suitsupääsuke 18. mai 2023 Valga
Vana-Vigala Põhikool 1 Suitsupääsuke 7. mai 2023 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 26. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 3. mai 2023 Võru
Virtsu Kool 2-4 Suitsupääsuke 13. mai 2023 Pärnu
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Suitsupääsuke 8. mai 2023 Võru

Tagasi tulemuste juurde