Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Sinililled"
Aoife Rynne
Risti Põhikool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Pajud 21. aprill 2011 Järva
Alavere Põhikool 4 Pajud 19. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Pajud 21. aprill 2011 Järva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Pajud 18. aprill 2011 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 3 Pajud 10. aprill 2011 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 5a Pajud 21. aprill 2011 Jõgeva
Are Põhikool 2 Pajud 19. aprill 2011 Pärnu
Are Põhikooli loodusring Pajud 18. aprill 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 20. aprill 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 17. aprill 2011 Harju
Aste Põhikool 2 Pajud 22. aprill 2011 Saare
Aste Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2011 Saare
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Pajud 17. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Pajud 19. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Pajud 16. aprill 2011 Rapla
Elva Gümnaasium 2c Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Esku-Kamari Kool 2 Pajud 15. aprill 2011 Jõgeva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Pajud 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Pajud 1. mai 2011 Harju
Haljala Gümnaasium 1a Pajud 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Pajud 18. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 2-4 Pajud 17. aprill 2011 Valga
Hargla Kool 8 Pajud 13. aprill 2011 Valga
Harku Lasteaed Pajud 18. aprill 2011 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Pajud 18. aprill 2011 Valga
Holstre Kool Pajud 13. aprill 2011 Viljandi
Illuka Kool 2 Pajud 24. aprill 2011 Ida-Viru
Illuka Kool 3 Pajud 22. aprill 2011 Ida-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Pajud 11. aprill 2011 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Pajud 28. aprill 2011 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Pajud 30. aprill 2011 Harju
Jäneda Kool 2 Pajud 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 5 Pajud 21. aprill 2011 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Pajud 23. aprill 2011 Ida-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Pajud 24. aprill 2011 Pärnu
Kaagvere Erikool 7-9c Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 2 Pajud 14. aprill 2011 Võru
Kääpa Põhikool 4 Pajud 17. aprill 2011 Võru
Kadrina Keskkool 2b Pajud 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4a Pajud 17. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Pajud 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Kambja Lasteaed Mesimumm Pajud 18. aprill 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 22. aprill 2011 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Pajud 15. aprill 2011 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed Pajud 25. aprill 2011 Viljandi
Kärstna Kool 7 Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Kernu Põhikool Pajud 12. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Pajud 18. aprill 2011 Harju
Kildu Põhikool 2 Pajud 21. aprill 2011 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Pajud 15. aprill 2011 Pärnu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Pajud 20. aprill 2011 Ida-Viru
Koeru Keskkool 3 Pajud 21. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 2b Pajud 17. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 3b Pajud 19. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 4c Pajud 22. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 8c Pajud 21. aprill 2011 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Pajud 21. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Pajud 16. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Pajud 14. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Pajud 16. aprill 2011 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Pajud 17. aprill 2011 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 19. aprill 2011 Lääne
Konguta Kool Pajud 18. aprill 2011 Tartu
Konguta Kool 3-4 Pajud 19. aprill 2011 Tartu
Koonga Põhikool 4 Pajud 16. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Pajud 21. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Pajud 12. aprill 2011 Pärnu
Kõpu Põhikool Pajud 19. aprill 2011 Viljandi
Kose Gümnaasium 2b Pajud 23. aprill 2011 Harju
Kose Gümnaasium 3b Pajud 21. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Pajud 18. aprill 2011 Harju
Krabi Põhikool 5 Pajud 24. aprill 2011 Võru
Krootuse Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2011 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 26. aprill 2011 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 21. aprill 2011 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Pajud 21. aprill 2011 Harju
Laagri Lasteaed Pajud 23. aprill 2011 Harju
Lehtse Kool 1-2 Pajud 20. aprill 2011 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 5 Pajud 17. aprill 2011 Lääne
Lohkva Lasteaed Pajud 14. aprill 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed Pajud 20. aprill 2011 Järva
Loo Keskkool 3b Pajud 28. aprill 2011 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Pajud 22. aprill 2011 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 2-3 Pajud 21. aprill 2011 Valga
Luunja Keskkool 6 Pajud 15. aprill 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Pajud 26. aprill 2011 Tartu
Meremäe Kool 5 Pajud 21. aprill 2011 Võru
Metsapoole Põhikool 5-9 Pajud 11. aprill 2011 Pärnu
Metsküla Algkool 1-4 Pajud 25. aprill 2011 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 7b Pajud 6. mai 2011 Tartu
Mooste Põhikool 1-3 Pajud 18. aprill 2011 Põlva
Muhu Põhikool 5 Pajud 15. aprill 2011 Saare
Muraste Looduskool Pajud 18. aprill 2011 Harju
Nõo Põhikool 4c Pajud 11. aprill 2011 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Pajud 23. aprill 2011 Lääne
Nõva Põhikool 4-7 Pajud 25. aprill 2011 Lääne
Õie Lasteaed Pajud 16. aprill 2011 Harju
Orissaare Gümnaasium 1 Pajud 24. aprill 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 17. aprill 2011 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Pajud 25. aprill 2011 Harju
Oru Põhikool 6 Pajud 17. aprill 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Pajud 17. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Pajud 17. aprill 2011 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Pajud 16. aprill 2011 Võru
Osula Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2011 Võru
Otepää looduskeskus Pajud 24. aprill 2011 Valga
Paikuse Põhikool 3b Pajud 15. aprill 2011 Pärnu
Paistu Kool 2-3 Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 5 Pajud 20. aprill 2011 Harju
Palivere Põhikool 3-4 Pajud 20. aprill 2011 Lääne
Palupera Põhikool 7 Pajud 21. aprill 2011 Valga
Parksepa Keskkool 3b Pajud 15. aprill 2011 Võru
Pärnu Koidula Gümnaasium 3b Pajud 20. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Pajud 10. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Pajud 21. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Pajud 21. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Pajud 20. aprill 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Pajud 17. aprill 2011 Pärnu
Peetri Põhikool 3-4 Pajud 22. aprill 2011 Järva
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Pajud 26. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Pajud 18. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Pajud 15. aprill 2011 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Pajud 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Pajud 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlva Ühisgümnaasium 7b Pajud 15. aprill 2011 Põlva
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Raasiku Põhikool 3 Pajud 20. aprill 2011 Harju
Rakke Gümnaasium 8 Pajud 21. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Pajud 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Pajud 18. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1-2 Pajud 19. aprill 2011 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Pajud 19. aprill 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Pajud 21. aprill 2011 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 2b Pajud 21. aprill 2011 Rapla
Raudna Põhikool 8 Pajud 17. aprill 2011 Viljandi
Risti Põhikool 2-4 Pajud 18. aprill 2011 Lääne
Rocca al Mare Kool 1a Pajud 28. aprill 2011 Harju
Rocca al Mare Kool 3b Pajud 24. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Pajud 19. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2011 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Pajud 22. aprill 2011 Järva
Ruhnu Põhikool 4-9 Pajud 14. aprill 2011 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Pajud 20. aprill 2011 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Pajud 18. aprill 2011 Saare
Saarepeedi Kool 4 Pajud 16. aprill 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Pajud 14. aprill 2011 Viljandi
Sadala Põhikool 1-3 Pajud 19. aprill 2011 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Pajud 17. aprill 2011 Saare
Savikoja Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 3 Pajud 24. aprill 2011 Võru
Sõmeru Põhikool 1 Pajud 24. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Pajud 18. aprill 2011 Ida-Viru
Sonda Põhikool 5-6 Pajud 23. aprill 2011 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 24. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Pajud 20. aprill 2011 Viljandi
Surju Põhikool 5 Pajud 10. aprill 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Pajud 19. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Pajud 11. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Pajud 25. aprill 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2-5 Pajud 25. aprill 2011 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-8 Pajud 18. aprill 2011 Viljandi
Taebla Gümnaasium Pajud 17. aprill 2011 Lääne
Tali Põhikool 5-9 Pajud 15. aprill 2011 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 1a Pajud 7. mai 2011 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 8 Pajud 22. aprill 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Pajud 13. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 3. mai 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Pajud 28. aprill 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Pajud 20. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Pajud 25. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Pajud 26. aprill 2011 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 7a Pajud 24. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Pajud 19. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Pajud 19. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Pajud 20. aprill 2011 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Pajud 25. aprill 2011 Tartu
Tartu Erakool 1a Pajud 20. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Pajud 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Pajud 18. aprill 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Pajud 26. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Loodusmaja Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Pajud 25. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4b Pajud 2. mai 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 5 Pajud 12. aprill 2011 Põlva
Tilsi Põhikool 6 Pajud 10. aprill 2011 Põlva
Tornimäe Põhikool 1-4 Pajud 25. aprill 2011 Saare
Tornimäe Põhikool 5-9 Pajud 16. aprill 2011 Saare
Tudu Põhikool 1-2 Pajud 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Pajud 12. aprill 2011 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 16. aprill 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Pajud 24. aprill 2011 Lääne
Uulu Lasteaed Pajud 18. aprill 2011 Pärnu
Uulu Põhikool 6 Pajud 19. aprill 2011 Pärnu
Vääna Mõisakool Pajud 18. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 1 Pajud 12. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 2 Pajud 18. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 3 Pajud 23. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Pajud 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Pajud 23. aprill 2011 Lääne-Viru
Väimela Lasteaed Rukkilill Pajud 18. aprill 2011 Võru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Pajud 20. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5a Pajud 18. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5b Pajud 18. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 6a Pajud 19. aprill 2011 Valga
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Pajud 17. aprill 2011 Valga
Vambola Lasteaed Pajud 21. aprill 2011 Viljandi
Vambola Lasteaed 2 Pajud 25. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Pajud 17. aprill 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Pajud 18. aprill 2011 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Pajud 16. aprill 2011 Põlva
Varstu Keskkool 7 Pajud 15. aprill 2011 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2 Pajud 20. aprill 2011 Võru
Veskitammi Lasteaed 2 Pajud 18. aprill 2011 Harju
Viljandi Maagümnaasium 3a Pajud 16. aprill 2011 Viljandi
Viluste Põhikool 5 Pajud 14. aprill 2011 Põlva
Virtsu Kool Pajud 24. aprill 2011 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Pajud 22. aprill 2011 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Pajud 22. aprill 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 16. aprill 2011 Lääne

Tagasi tulemuste juurde