Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Alavere Põhikool 1 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Harju |
Alavere Põhikool 2 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Harju |
Albu Põhikool 1-3 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Järva |
Aravete Keskkool 3 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Järva |
Are Kool | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Pärnu |
Are Kool 3 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Pärnu |
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Harju |
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Harju |
Audru Kool 1a | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Pärnu |
Audru Kool 1b | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Pärnu |
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Tartu |
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Põlva |
Haanja Kool 12 | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Võru |
Haanja Kool 3 | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Võru |
Haljala Kool 2 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" | Paiseleht | 4. aprill 2023 | Harju |
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Harju |
Jõgeva Põhikool 3a | Paiseleht | 5. aprill 2023 | Jõgeva |
Jüri Gümnaasium 4e | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Harju |
Kääpa Põhikool | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Võru |
Kadrina Keskkool 1a | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 6abd | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 7a | Paiseleht | 21. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 7b | Paiseleht | 24. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Rapla |
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Harju |
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Pärnu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a | Paiseleht | 23. aprill 2023 | Pärnu |
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Viljandi |
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Viljandi |
Koeru Keskkool | Paiseleht | 21. märts 2023 | Järva |
Kohila Gümnaasium 1 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 2 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 3 | Paiseleht | 16. aprill 2023 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 7b | Paiseleht | 3. aprill 2023 | Rapla |
Kohila Mõisakool 4 | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Rapla |
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" | Paiseleht | 14. aprill 2023 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" | Paiseleht | 16. aprill 2023 | Ida-Viru |
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" | Paiseleht | 5. aprill 2023 | Järva |
Koigi Kool 2 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Järva |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Pärnu |
Konguta Kool 1 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Tartu |
Konguta Kool 6 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Tartu |
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" | Paiseleht | 21. aprill 2023 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 3c | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Tartu |
Kõrveküla Põhikool 4c | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Tartu |
Kose Gümnaasium 1a | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Harju |
Kose Gümnaasium 1c | Paiseleht | 3. aprill 2023 | Harju |
Kose Gümnaasium 2b | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" | Paiseleht | 4. aprill 2023 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Harju |
Krootuse Põhikool 3 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Põlva |
Kuldre Kool 6 | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Võru |
Kuressaare Nooruse Kool 1b | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Saare |
Lagedi lasteaed "Mesimummud" | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Harju |
Laitse lasteaed "Õiekesed" | Paiseleht | 23. märts 2023 | Harju |
Laupa Põhikool 3 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Järva |
Lindi Lasteaed-Algkool 13 | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Pärnu |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Pärnu |
Loksa Gümnaasium 1 | Paiseleht | 17. aprill 2023 | Harju |
Loksa Gümnaasium 2-3 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Harju |
Lüllemäe Põhikool 1 | Paiseleht | 26. märts 2023 | Valga |
Lümanda Põhikool 1-2 | Paiseleht | 29. märts 2023 | Saare |
Lümanda Põhikool 3 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Saare |
Lümanda Põhikool 4 | Paiseleht | 29. märts 2023 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" | Paiseleht | 16. aprill 2023 | Tartu |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" | Paiseleht | 15. aprill 2023 | Tartu |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Tartu |
Mäetaguse Põhikool 2 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Ida-Viru |
Mooste Mõisakool | Paiseleht | 4. aprill 2023 | Põlva |
Muhu Põhikool 5 | Paiseleht | 14. aprill 2023 | Saare |
Muraste Looduskool | Paiseleht | 14. aprill 2023 | Harju |
Nõo Põhikool 1a | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Tartu |
Nõo Põhikool 1c | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Tartu |
Nurme Kool 6 | Paiseleht | 23. aprill 2023 | Järva |
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" | Paiseleht | 25. aprill 2023 | Saare |
Oru Põhikool 2 | Paiseleht | 28. märts 2023 | Harju |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Jõgeva |
Osula Põhikool 2 | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Võru |
Paide Hammerbecki Põhikool 4a | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 6d | Paiseleht | 10. mai 2023 | Järva |
Parksepa Keskkool 2 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Võru |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Paiseleht | 6. aprill 2023 | Pärnu |
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Pärnu |
Peetri Kool 4b | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Järva |
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Harju |
Pihtla Lasteaed "Soobik" | Paiseleht | 25. märts 2023 | Saare |
Pirita Majandusgümnaasium 3b | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Harju |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Jõgeva |
Põlva Kool 2a | Paiseleht | 17. aprill 2023 | Põlva |
Põlva Kool 3b | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Põlva |
Põlva Kool 6d | Paiseleht | 16. aprill 2023 | Põlva |
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Põlva |
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Tartu |
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" | Paiseleht | 18. aprill 2023 | Tartu |
Raasiku Põhikool 1 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Harju |
Rakke Kool 1 | Paiseleht | 17. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 7 | Paiseleht | 14. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Eragümnaasium 5 | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Põhikool 1a | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Vabaduse Kool 3d | Paiseleht | 17. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Vabaduse Kool 4c | Paiseleht | 21. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rapla Vesiroosi Kool 3b | Paiseleht | 6. aprill 2023 | Rapla |
Risti Kool 6-9 | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Harju |
Risti Põhikool 2 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Lääne |
Roosna-Alliku Põhikool 1 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Järva |
Roosna-Alliku Põhikool 2 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Järva |
Sadala Põhikool 6 | Paiseleht | 20. aprill 2023 | Jõgeva |
Saverna Põhikool 2 | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Põlva |
Saverna Põhikool 4 | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Põlva |
Savikoja | Paiseleht | 14. aprill 2023 | Tartu |
Sillamäe Vanalinna Kool 2b | Paiseleht | 9. aprill 2023 | Ida-Viru |
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" | Paiseleht | 1. aprill 2023 | Rapla |
Sõmeru Põhikool 1a | Paiseleht | 15. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Rapla |
Suure-Jaani Kool 2b | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Viljandi |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Hiiu |
Tabivere Põhikool 2 | Paiseleht | 16. aprill 2023 | Tartu |
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Harju |
Tallinna Päevalille Lasteaed | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 1 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" | Paiseleht | 27. märts 2023 | Tartu |
Tartu Loodusmaja 1 | Paiseleht | 2. aprill 2023 | Tartu |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" | Paiseleht | 26. aprill 2023 | Tartu |
Tartu Tamme Kool 1c | Paiseleht | 23. aprill 2023 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Viljandi |
Tori Põhikool 3 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Pärnu |
Tõrva Gümnaasium 1a | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 45 | Paiseleht | 11. aprill 2023 | Valga |
Unipiha Algkool 1-4 | Paiseleht | 20. aprill 2023 | Tartu |
Väike-Maarja Gümnaasium 2a | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Paiseleht | 15. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Valga Jaanikese Kool 1-4 | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Valga |
Valga Põhikool 1a | Paiseleht | 17. aprill 2023 | Valga |
Valga Priimetsa Kool | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Valga |
Valgu Põhikool (LA) "Valgu lasteaed" | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Rapla |
Varbla Kool 13 | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Pärnu |
Värska Gümnaasium 1 | Paiseleht | 10. aprill 2023 | Võru |
Värska Gümnaasium 3 | Paiseleht | 12. aprill 2023 | Võru |
Vasta Kool 2 | Paiseleht | 8. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Viluste Põhikool 4 | Paiseleht | 22. märts 2023 | Põlva |
Virtsu Kool 1 | Paiseleht | 17. aprill 2023 | Pärnu |
Virtsu Kool 2-4 | Paiseleht | 4. aprill 2023 | Pärnu |
Voore Põhikool (LA) "Siilike" | Paiseleht | 7. aprill 2023 | Jõgeva |