Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Tulp"
Mari-Ann Kaurson
Raasiku Põhikool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Laulurästas 30. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Laulurästas 12. aprill 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Laulurästas 8. aprill 2023 Järva
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Laulurästas 1. mai 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Laulurästas 8. aprill 2023 Põlva
Haanja Kool 12 Laulurästas 17. mai 2023 Võru
Haanja Kool 3 Laulurästas 4. mai 2023 Võru
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Laulurästas 12. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Laulurästas 12. aprill 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Laulurästas 19. aprill 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Laulurästas 14. aprill 2023 Viljandi
Kohila Mõisakool 4 Laulurästas 4. mai 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Laulurästas 13. aprill 2023 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 1c Laulurästas 7. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Laulurästas 19. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Laulurästas 16. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Laulurästas 6. aprill 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Laulurästas 18. aprill 2023 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Laulurästas 20. aprill 2023 Pärnu
Lümanda Põhikool 1-2 Laulurästas 13. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Laulurästas 4. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Laulurästas 11. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Laulurästas 26. aprill 2023 Tartu
Muraste Looduskool Laulurästas 10. aprill 2023 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Laulurästas 22. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 2a Laulurästas 30. aprill 2023 Põlva
Rakvere Vabaduse Kool 4c Laulurästas 25. aprill 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Laulurästas 8. aprill 2023 Valga
Risti Kool 6-9 Laulurästas 27. märts 2023 Harju
Sadala Põhikool 6 Laulurästas 20. aprill 2023 Jõgeva
Savikoja Laulurästas 2. mai 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Laulurästas 15. aprill 2023 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Laulurästas 28. aprill 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Laulurästas 25. aprill 2023 Hiiu
Tallinna Päevalille Lasteaed Laulurästas 6. aprill 2023 Harju
Tartu Loodusmaja 1 Laulurästas 26. märts 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Laulurästas 7. aprill 2023 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 1a Laulurästas 11. aprill 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Laulurästas 10. aprill 2023 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Laulurästas 22. aprill 2023 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Laulurästas 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Laulurästas 16. aprill 2023 Valga
Valga Priimetsa Kool Laulurästas 8. aprill 2023 Valga
Vasta Kool 2 Laulurästas 8. aprill 2023 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde