Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kuldnokk"
Maarja Ojanurm
Rakke Kool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Rapla Vesiroosi Kool 3a Varsakabi 30. märts 2023 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Varsakabi 3. aprill 2023 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 6. aprill 2023 Saare
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Varsakabi 6. aprill 2023 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Varsakabi 6. aprill 2023 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Varsakabi 7. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 2 Varsakabi 9. aprill 2023 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Varsakabi 9. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Varsakabi 9. aprill 2023 Pärnu
Jõgeva Põhikool 3a Varsakabi 9. aprill 2023 Jõgeva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Varsakabi 12. aprill 2023 Viljandi
Tallinna Päevalille Lasteaed Varsakabi 12. aprill 2023 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Varsakabi 13. aprill 2023 Viljandi
Kadrina Keskkool 6abd Varsakabi 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 15. aprill 2023 Saare
Risti Kool Varsakabi 16. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 1 Varsakabi 16. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Varsakabi 16. aprill 2023 Viljandi
Pihtla Lasteaed "Soobik" Varsakabi 16. aprill 2023 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Varsakabi 17. aprill 2023 Harju
Tori Põhikool 3 Varsakabi 17. aprill 2023 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1 Varsakabi 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Varsakabi 18. aprill 2023 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Varsakabi 18. aprill 2023 Hiiu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Varsakabi 19. aprill 2023 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 19. aprill 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 1c Varsakabi 19. aprill 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Varsakabi 19. aprill 2023 Pärnu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Varsakabi 19. aprill 2023 Viljandi
Lümanda Põhikool 4 Varsakabi 19. aprill 2023 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Varsakabi 19. aprill 2023 Harju
Laupa Põhikool 3 Varsakabi 19. aprill 2023 Järva
Kohila Mõisakool 4 Varsakabi 19. aprill 2023 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Varsakabi 20. aprill 2023 Jõgeva
Risti Põhikool 2 Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Varsakabi 20. aprill 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Varsakabi 20. aprill 2023 Hiiu
Rakvere Põhikool 1a Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Varsakabi 21. aprill 2023 Rapla
Are Kool Varsakabi 21. aprill 2023 Pärnu
Nurme Kool 6 Varsakabi 21. aprill 2023 Järva
Sadala Põhikool 6 Varsakabi 22. aprill 2023 Jõgeva
Nõva Kool 1-6 Varsakabi 22. aprill 2023 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Varsakabi 22. aprill 2023 Jõgeva
Kadrina Keskkool 7a Varsakabi 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1a Varsakabi 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7b Varsakabi 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Peetri Kool 4b Varsakabi 23. aprill 2023 Järva
Albu Põhikool 1-3 Varsakabi 23. aprill 2023 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Varsakabi 23. aprill 2023 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Varsakabi 23. aprill 2023 Pärnu
Rakvere Vabaduse Kool 4c Varsakabi 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Varsakabi 23. aprill 2023 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 1 Varsakabi 23. aprill 2023 Valga
Koigi Kool 2 Varsakabi 24. aprill 2023 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Varsakabi 24. aprill 2023 Harju
Sõmeru Põhikool 1a Varsakabi 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Varsakabi 24. aprill 2023 Järva
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 25. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 2a Varsakabi 25. aprill 2023 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 3b Varsakabi 25. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 1 Varsakabi 25. aprill 2023 Harju
Savikoja Varsakabi 25. aprill 2023 Tartu
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Varsakabi 25. aprill 2023 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 25. aprill 2023 Võru
Tõrva Gümnaasium 1a Varsakabi 26. aprill 2023 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Varsakabi 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 26. aprill 2023 Saare
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 26. aprill 2023 Harju
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Varsakabi 26. aprill 2023 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 26. aprill 2023 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Varsakabi 26. aprill 2023 Harju
Tartu Veeriku Kool 2a Varsakabi 26. aprill 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Varsakabi 26. aprill 2023 Põlva
Rakke Kool 7 Varsakabi 27. aprill 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Varsakabi 27. aprill 2023 Tartu
Osula Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2023 Võru
Pärnu Rääma Põhikool 4a Varsakabi 27. aprill 2023 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Varsakabi 28. aprill 2023 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Varsakabi 28. aprill 2023 Järva
Krootuse Põhikool 3 Varsakabi 28. aprill 2023 Põlva
Rakke Kool 1 Varsakabi 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Haanja Kool 12 Varsakabi 29. aprill 2023 Võru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Varsakabi 29. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Varsakabi 29. aprill 2023 Pärnu
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Varsakabi 29. aprill 2023 Järva
Haanja Kool 3 Varsakabi 30. aprill 2023 Võru
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Varsakabi 30. aprill 2023 Harju
Muraste Looduskool Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1a Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Põlva Kool 6d Varsakabi 1. mai 2023 Põlva
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Varsakabi 1. mai 2023 Tartu
Risti Kool 6-9 Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Varsakabi 1. mai 2023 Valga
Riidaja Põhikool 6-9 Varsakabi 1. mai 2023 Valga
Metsküla Algkool 3-5 Varsakabi 2. mai 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7b Varsakabi 3. mai 2023 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Varsakabi 3. mai 2023 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Varsakabi 4. mai 2023 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Varsakabi 4. mai 2023 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Varsakabi 4. mai 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 3 Varsakabi 5. mai 2023 Rapla
Konguta Kool 1 Varsakabi 6. mai 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Varsakabi 6. mai 2023 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool Varsakabi 7. mai 2023 Harju
Krootuse Põhikool Varsakabi 7. mai 2023 Põlva
Tõrva Gümnaasium 45 Varsakabi 8. mai 2023 Valga
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Varsakabi 10. mai 2023 Harju
Nõo Põhikool 1b Varsakabi 10. mai 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Varsakabi 11. mai 2023 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Varsakabi 16. mai 2023 Tartu
Kääpa Põhikool Varsakabi 19. mai 2023 Võru

Tagasi tulemuste juurde