Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

""Tibu munadega""
Hubert Pinsel Pärnu Kuninga Tn Põhikool I s
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Toomingas 27. aprill 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Toomingas 30. aprill 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Toomingas 1. mai 2023 Valga
Põlva Kool 2a Toomingas 1. mai 2023 Põlva
Are Kool Toomingas 1. mai 2023 Pärnu
Tartu Loodusmaja 1 Toomingas 2. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Toomingas 2. mai 2023 Tartu
Valga Põhikool 1a Toomingas 2. mai 2023 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 Toomingas 2. mai 2023 Viljandi
Jõgeva Põhikool 3a Toomingas 3. mai 2023 Jõgeva
Lüllemäe Põhikool 1 Toomingas 3. mai 2023 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Toomingas 3. mai 2023 Rapla
Krootuse Põhikool 3 Toomingas 4. mai 2023 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Toomingas 4. mai 2023 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Toomingas 5. mai 2023 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Toomingas 5. mai 2023 Tartu
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Toomingas 5. mai 2023 Viljandi
Nõo Põhikool 1a Toomingas 5. mai 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Toomingas 6. mai 2023 Viljandi
Kohila Mõisakool 4 Toomingas 7. mai 2023 Rapla
Savikoja Toomingas 7. mai 2023 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Toomingas 7. mai 2023 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Toomingas 7. mai 2023 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Toomingas 7. mai 2023 Põlva
Osula Põhikool 2 Toomingas 7. mai 2023 Võru
Hargla Kool 23 Toomingas 7. mai 2023 Valga
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Toomingas 8. mai 2023 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Toomingas 9. mai 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Toomingas 9. mai 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Toomingas 9. mai 2023 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Toomingas 9. mai 2023 Lääne-Viru
Konguta Kool 1 Toomingas 9. mai 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Toomingas 9. mai 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Toomingas 9. mai 2023 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Toomingas 9. mai 2023 Pärnu
Tabivere Põhikool 2 Toomingas 9. mai 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 7a Toomingas 9. mai 2023 Lääne-Viru
Virtsu Kool 2-4 Toomingas 9. mai 2023 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Toomingas 9. mai 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Toomingas 10. mai 2023 Tartu
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Toomingas 10. mai 2023 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Toomingas 10. mai 2023 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Toomingas 10. mai 2023 Harju
Rakke Kool 7 Toomingas 10. mai 2023 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 1 Toomingas 10. mai 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Toomingas 10. mai 2023 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Toomingas 10. mai 2023 Järva
Kõrveküla Põhikool 3c Toomingas 10. mai 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 6abd Toomingas 10. mai 2023 Lääne-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Toomingas 10. mai 2023 Jõgeva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Toomingas 10. mai 2023 Põlva
Risti Põhikool 2 Toomingas 10. mai 2023 Lääne
Haanja Kool 12 Toomingas 10. mai 2023 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Toomingas 10. mai 2023 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Toomingas 10. mai 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Toomingas 11. mai 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Toomingas 11. mai 2023 Rapla
Haljala Kool 2 Toomingas 11. mai 2023 Lääne-Viru
Haanja Kool 3 Toomingas 11. mai 2023 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Toomingas 11. mai 2023 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Toomingas 11. mai 2023 Viljandi
Kadrina Keskkool 7b Toomingas 12. mai 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool Toomingas 12. mai 2023 Põlva
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Toomingas 12. mai 2023 Saare
Albu Põhikool 1-3 Toomingas 12. mai 2023 Järva
Lümanda Põhikool 1-2 Toomingas 12. mai 2023 Saare
Rakvere Põhikool 1a Toomingas 12. mai 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Toomingas 12. mai 2023 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Toomingas 12. mai 2023 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Toomingas 12. mai 2023 Pärnu
Tallinna Päevalille Lasteaed Toomingas 12. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Toomingas 12. mai 2023 Harju
Risti Kool Toomingas 12. mai 2023 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3b Toomingas 13. mai 2023 Harju
Rakvere Eragümnaasium 5 Toomingas 13. mai 2023 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Toomingas 13. mai 2023 Harju
Nõva Kool 1-6 Toomingas 13. mai 2023 Lääne
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Toomingas 13. mai 2023 Harju
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Toomingas 14. mai 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Toomingas 14. mai 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 1a Toomingas 14. mai 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Toomingas 14. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Toomingas 14. mai 2023 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Toomingas 15. mai 2023 Harju
Peetri Kool 4b Toomingas 15. mai 2023 Järva
Põlva Kool 6d Toomingas 15. mai 2023 Põlva
Muhu Põhikool 5 Toomingas 15. mai 2023 Saare
Risti Kool 6-9 Toomingas 16. mai 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Toomingas 16. mai 2023 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Toomingas 16. mai 2023 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Toomingas 17. mai 2023 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 1-4 Toomingas 18. mai 2023 Valga
Metsküla Algkool 3-5 Toomingas 19. mai 2023 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde