Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kaks puud"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sillamäe Vanalinna Kool 1a Sinilill 6. märts 2023 Ida-Viru
Pihtla Lasteaed "Soobik" Sinilill 17. märts 2023 Saare
Kadrina Keskkool 6c Sinilill 17. märts 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Sinilill 17. märts 2023 Valga
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Sinilill 18. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 1-2 Sinilill 19. märts 2023 Saare
Viluste Põhikool 4 Sinilill 20. märts 2023 Põlva
Riia Eesti Põhikool 3 Sinilill 20. märts 2023 Välismaa
Tartu Kroonuaia Kool 35 Sinilill 20. märts 2023 Tartu
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Sinilill 20. märts 2023 Saare
Kohila Gümnaasium 7b Sinilill 21. märts 2023 Rapla
Virtsu Kool 1 Sinilill 21. märts 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Sinilill 21. märts 2023 Pärnu
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Sinilill 21. märts 2023 Rapla
Risti Põhikool 2 Sinilill 22. märts 2023 Lääne
Rakvere Eragümnaasium 5 Sinilill 22. märts 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Sinilill 22. märts 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Sinilill 23. märts 2023 Viljandi
Kadrina Keskkool 1a Sinilill 23. märts 2023 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Sinilill 23. märts 2023 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sinilill 23. märts 2023 Jõgeva
Tartu Kroonuaia Kool Sinilill 23. märts 2023 Tartu
Virtsu Kool 2-4 Sinilill 24. märts 2023 Pärnu
Suure-Jaani Kool 2b Sinilill 24. märts 2023 Viljandi
Holstre Kool 1 Sinilill 24. märts 2023 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sinilill 24. märts 2023 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Sinilill 24. märts 2023 Põlva
Lüllemäe Põhikool 1 Sinilill 24. märts 2023 Valga
Osula Põhikool 3 Sinilill 25. märts 2023 Võru
Lümanda Põhikool 4 Sinilill 25. märts 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 25. märts 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Sinilill 25. märts 2023 Tartu
Muhu Põhikool 5 Sinilill 25. märts 2023 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Sinilill 25. märts 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Sinilill 25. märts 2023 Hiiu
Tartu Veeriku Kool 2a Sinilill 25. märts 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Sinilill 25. märts 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 25. märts 2023 Võru
Kohila Gümnaasium 2 Sinilill 25. märts 2023 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 Sinilill 25. märts 2023 Viljandi
Viljandi Paalalinna Kool 3a Sinilill 25. märts 2023 Viljandi
Kose Gümnaasium 2b Sinilill 26. märts 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 6b Sinilill 26. märts 2023 Rapla
Parksepa Keskkool 2 Sinilill 26. märts 2023 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sinilill 26. märts 2023 Järva
Kadrina Keskkool 7a Sinilill 27. märts 2023 Lääne-Viru
Audru Kool 1a Sinilill 27. märts 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Sinilill 27. märts 2023 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 1 Sinilill 27. märts 2023 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Sinilill 27. märts 2023 Tartu
Rakke Kool 1 Sinilill 27. märts 2023 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 7 Sinilill 28. märts 2023 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Sinilill 28. märts 2023 Rapla
Jõgeva Põhikool 3a Sinilill 28. märts 2023 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrihiired" Sinilill 28. märts 2023 Tartu
Rakvere Põhikool 1a Sinilill 29. märts 2023 Lääne-Viru
Konguta Kool 6 Sinilill 29. märts 2023 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sinilill 29. märts 2023 Jõgeva
Tori Põhikool 3 Sinilill 29. märts 2023 Pärnu
Aravete Keskkool 3 Sinilill 30. märts 2023 Järva
Loksa Gümnaasium 2-3 Sinilill 31. märts 2023 Harju
Nurme Kool 6 Sinilill 31. märts 2023 Järva
Rakke Kool 7 Sinilill 31. märts 2023 Lääne-Viru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Sinilill 31. märts 2023 Saare
Loksa Gümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2023 Harju
Haanja Kool 12 Sinilill 1. aprill 2023 Võru
Savikoja Sinilill 2. aprill 2023 Tartu
Risti Kool Sinilill 2. aprill 2023 Harju
Valga Priimetsa Kool Sinilill 2. aprill 2023 Valga
Kadrina Keskkool 1b Sinilill 2. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Sinilill 2. aprill 2023 Valga
Muraste Looduskool Sinilill 2. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Sinilill 3. aprill 2023 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Sinilill 3. aprill 2023 Pärnu
Aravete Keskkool 1-2b Sinilill 3. aprill 2023 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Sinilill 4. aprill 2023 Harju
Nõva Kool 1-6 Sinilill 4. aprill 2023 Lääne
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Sinilill 4. aprill 2023 Harju
Tartu Tamme Kool 1c Sinilill 5. aprill 2023 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 4c Sinilill 5. aprill 2023 Lääne-Viru
Kuressaare Nooruse Kool 1a Sinilill 5. aprill 2023 Saare
Kohila Mõisakool 4 Sinilill 6. aprill 2023 Rapla
Hummuli Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2023 Valga
Haanja Kool 3 Sinilill 6. aprill 2023 Võru
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Sinilill 6. aprill 2023 Tartu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Sinilill 6. aprill 2023 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sinilill 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2023 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Sinilill 7. aprill 2023 Harju
Koigi Kool 2 Sinilill 7. aprill 2023 Järva
Kääpa Põhikool Sinilill 7. aprill 2023 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Sinilill 7. aprill 2023 Järva
Laitse lasteaed "Õiekesed" Sinilill 7. aprill 2023 Harju
Sadala Põhikool 6 Sinilill 7. aprill 2023 Jõgeva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Sinilill 7. aprill 2023 Pärnu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sinilill 7. aprill 2023 Harju
Tartu Loodusmaja 1 Sinilill 7. aprill 2023 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sinilill 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sinilill 7. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Sinilill 7. aprill 2023 Põlva
Saverna Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2023 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sinilill 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7b Sinilill 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3c Sinilill 7. aprill 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 7. aprill 2023 Võru
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Sinilill 7. aprill 2023 Pärnu
Saverna Põhikool 4 Sinilill 7. aprill 2023 Põlva
Tõrva Gümnaasium 1a Sinilill 7. aprill 2023 Valga
Nõo Põhikool 1a Sinilill 8. aprill 2023 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sinilill 8. aprill 2023 Pärnu
Valgu Põhikool (LA) "Valgu lasteaed" Sinilill 8. aprill 2023 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sinilill 8. aprill 2023 Harju
Vasta Kool 2 Sinilill 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Sinilill 8. aprill 2023 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 8. aprill 2023 Saare
Oru Põhikool 2 Sinilill 8. aprill 2023 Harju
Are Kool Sinilill 8. aprill 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 8. aprill 2023 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Sinilill 8. aprill 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Sinilill 8. aprill 2023 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sinilill 9. aprill 2023 Harju
Haljala Kool 1b Sinilill 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Sinilill 9. aprill 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2023 Järva
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Sinilill 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Sinilill 9. aprill 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Sinilill 9. aprill 2023 Harju
Haljala Kool 2 Sinilill 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1a Sinilill 9. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Sinilill 9. aprill 2023 Rapla
Kuldre Kool 6 Sinilill 9. aprill 2023 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Sinilill 9. aprill 2023 Ida-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Sinilill 9. aprill 2023 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 3b Sinilill 9. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 2a Sinilill 10. aprill 2023 Põlva
Tallinna Päevalille Lasteaed Sinilill 10. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 6d Sinilill 10. aprill 2023 Põlva
Puhja Kool 2 Sinilill 10. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1b Sinilill 10. aprill 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Sinilill 10. aprill 2023 Ida-Viru
Laupa Põhikool 3 Sinilill 10. aprill 2023 Järva
Metsküla Algkool 1-2 Sinilill 10. aprill 2023 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Sinilill 10. aprill 2023 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 10. aprill 2023 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Sinilill 10. aprill 2023 Pärnu
Are Kool 3 Sinilill 10. aprill 2023 Pärnu
Kuressaare Nooruse Kool 1b Sinilill 10. aprill 2023 Saare
Sõmeru Põhikool 1a Sinilill 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 3b Sinilill 10. aprill 2023 Põlva
Rapla Vesiroosi Kool 3b Sinilill 10. aprill 2023 Rapla
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Sinilill 10. aprill 2023 Viljandi
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Sinilill 11. aprill 2023 Harju
Tabivere Põhikool 2 Sinilill 11. aprill 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 3 Sinilill 11. aprill 2023 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sinilill 11. aprill 2023 Tartu
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Sinilill 11. aprill 2023 Järva
Nõo Põhikool 1c Sinilill 11. aprill 2023 Tartu
Risti Kool 1 Sinilill 11. aprill 2023 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Sinilill 11. aprill 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Sinilill 12. aprill 2023 Harju
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Sinilill 12. aprill 2023 Järva
Peetri Kool 4b Sinilill 12. aprill 2023 Järva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Sinilill 12. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Sinilill 12. aprill 2023 Harju
Valga Priimetsa Kool 4-8 Sinilill 12. aprill 2023 Valga
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Sinilill 12. aprill 2023 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" Sinilill 13. aprill 2023 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Sinilill 13. aprill 2023 Harju
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Sinilill 14. aprill 2023 Harju
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 14. aprill 2023 Võru
Albu Põhikool 1-3 Sinilill 14. aprill 2023 Järva
Tõrva Gümnaasium 45 Sinilill 14. aprill 2023 Valga
Merivälja Lasteaed "Korallid" Sinilill 15. aprill 2023 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 4a Sinilill 16. aprill 2023 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Sinilill 16. aprill 2023 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool Sinilill 17. aprill 2023 Harju
Jüri Gümnaasium 4e Sinilill 17. aprill 2023 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Sinilill 18. aprill 2023 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sinilill 19. aprill 2023 Rapla
Alavere Põhikool 3 Sinilill 19. aprill 2023 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Sinilill 19. aprill 2023 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Sinilill 24. aprill 2023 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde