"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tori Põhikool 3 Rohukonn 27. märts 2023 Pärnu
Suure-Jaani Kool 2b Rohukonn 2. aprill 2023 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Rohukonn 2. aprill 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Rohukonn 6. aprill 2023 Rapla
Audru Kool 1a Rohukonn 7. aprill 2023 Pärnu
Kuldre Kool 6 Rohukonn 8. aprill 2023 Võru
Põlva Kool 6d Rohukonn 8. aprill 2023 Põlva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Rohukonn 8. aprill 2023 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Rohukonn 8. aprill 2023 Harju
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Rohukonn 8. aprill 2023 Pärnu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Rohukonn 9. aprill 2023 Põlva
Tartu Kroonuaia Kool 35 Rohukonn 9. aprill 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Rohukonn 9. aprill 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Rohukonn 9. aprill 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 6b Rohukonn 9. aprill 2023 Rapla
Haanja Kool 12 Rohukonn 9. aprill 2023 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Rohukonn 9. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 9. aprill 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Rohukonn 9. aprill 2023 Tartu
Kohila Mõisakool 4 Rohukonn 9. aprill 2023 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 10. aprill 2023 Pärnu
Saverna Põhikool 4 Rohukonn 10. aprill 2023 Põlva
Lüllemäe Põhikool 1 Rohukonn 11. aprill 2023 Valga
Alavere Põhikool 1 Rohukonn 11. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Rohukonn 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Rohukonn 11. aprill 2023 Põlva
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Rohukonn 11. aprill 2023 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Rohukonn 11. aprill 2023 Tartu
Albu Põhikool 1-3 Rohukonn 12. aprill 2023 Järva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Rohukonn 12. aprill 2023 Viljandi
Riidaja Põhikool 6-9 Rohukonn 12. aprill 2023 Valga
Krootuse Põhikool Rohukonn 12. aprill 2023 Põlva
Raasiku Põhikool 1 Rohukonn 13. aprill 2023 Harju
Nõo Põhikool 1b Rohukonn 13. aprill 2023 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Rohukonn 14. aprill 2023 Harju
Tabivere Põhikool 2 Rohukonn 15. aprill 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 15. aprill 2023 Võru
Tallinna Kesklinna Põhikool Rohukonn 16. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Rohukonn 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Rohukonn 16. aprill 2023 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Rohukonn 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Rohukonn 17. aprill 2023 Valga
Loksa Gümnaasium 2-3 Rohukonn 17. aprill 2023 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Rohukonn 18. aprill 2023 Pärnu
Osula Põhikool 2 Rohukonn 19. aprill 2023 Võru
Sadala Põhikool 6 Rohukonn 20. aprill 2023 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Rohukonn 20. aprill 2023 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Rohukonn 20. aprill 2023 Järva
Loksa Gümnaasium 1 Rohukonn 20. aprill 2023 Harju
Osula Põhikool 3 Rohukonn 20. aprill 2023 Võru
Põlva Kool 2a Rohukonn 20. aprill 2023 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Rohukonn 22. aprill 2023 Jõgeva
Valga Põhikool 1a Rohukonn 22. aprill 2023 Valga
Muraste Looduskool Rohukonn 23. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Rohukonn 23. aprill 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Rohukonn 24. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Rohukonn 24. aprill 2023 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Rohukonn 24. aprill 2023 Tartu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Rohukonn 25. aprill 2023 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Rohukonn 25. aprill 2023 Jõgeva
Rakke Kool 7 Rohukonn 25. aprill 2023 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Rohukonn 25. aprill 2023 Viljandi
Kose Gümnaasium 2b Rohukonn 26. aprill 2023 Harju
Rakvere Põhikool 1a Rohukonn 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Rohukonn 26. aprill 2023 Pärnu
Rakke Kool 1 Rohukonn 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Mäetaguse Põhikool 2 Rohukonn 28. aprill 2023 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Rohukonn 4. mai 2023 Pärnu
Nõva Kool 1-6 Rohukonn 9. mai 2023 Lääne
Konguta Kool 1 Rohukonn 10. mai 2023 Tartu
Suure-Jaani Kool 3b Rohukonn 12. mai 2023 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Rohukonn 12. mai 2023 Võru
Kõrveküla Põhikool 4c Rohukonn 14. mai 2023 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 5 Rohukonn 21. mai 2023 Lääne-Viru
Tallinna Päevalille Lasteaed Rohukonn 21. mai 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Rohukonn 22. mai 2023 Hiiu

Tagasi tulemuste juurde