Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lapsuliblikas"
Markus Järvsalu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlva Kool 2a Punarind 20. märts 2023 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Punarind 21. märts 2023 Harju
Suure-Jaani Kool 1a Punarind 21. märts 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 3 Punarind 22. märts 2023 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Punarind 24. märts 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Punarind 24. märts 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Punarind 25. märts 2023 Valga
Are Kool Punarind 25. märts 2023 Pärnu
Tartu Loodusmaja 1 Punarind 26. märts 2023 Tartu
Lümanda Põhikool 4 Punarind 26. märts 2023 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Punarind 26. märts 2023 Lääne-Viru
Albu Põhikool 1-3 Punarind 27. märts 2023 Järva
Audru Kool 1b Punarind 27. märts 2023 Pärnu
Audru Kool 1a Punarind 28. märts 2023 Pärnu
Krootuse Põhikool Punarind 28. märts 2023 Põlva
Rakvere Põhikool 1a Punarind 29. märts 2023 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Punarind 30. märts 2023 Põlva
Pärnu Rääma Põhikool 4a Punarind 31. märts 2023 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Punarind 1. aprill 2023 Rapla
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Punarind 2. aprill 2023 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Punarind 2. aprill 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Punarind 2. aprill 2023 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Punarind 2. aprill 2023 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Punarind 2. aprill 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Punarind 2. aprill 2023 Hiiu
Risti Kool 6-9 Punarind 3. aprill 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Punarind 5. aprill 2023 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Punarind 5. aprill 2023 Tartu
Virtsu Kool 2-4 Punarind 6. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 3 Punarind 6. aprill 2023 Võru
Tori Põhikool 3 Punarind 6. aprill 2023 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Punarind 6. aprill 2023 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Punarind 6. aprill 2023 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Punarind 7. aprill 2023 Harju
Muraste Looduskool Punarind 7. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Punarind 8. aprill 2023 Põlva
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Punarind 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Punarind 8. aprill 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Punarind 8. aprill 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Punarind 10. aprill 2023 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Punarind 10. aprill 2023 Harju
Nõva Kool 1-6 Punarind 10. aprill 2023 Lääne
Riidaja Põhikool 6-9 Punarind 10. aprill 2023 Valga
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Punarind 10. aprill 2023 Pärnu
Koigi Kool 2 Punarind 11. aprill 2023 Järva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Punarind 12. aprill 2023 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Punarind 12. aprill 2023 Viljandi
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Punarind 12. aprill 2023 Põlva
Tallinna Päevalille Lasteaed Punarind 13. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Punarind 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 56 Punarind 13. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Punarind 14. aprill 2023 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Punarind 14. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Punarind 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 3d Punarind 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Punarind 16. aprill 2023 Järva
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Punarind 17. aprill 2023 Järva
Kadrina Keskkool 1a Punarind 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3b Punarind 19. aprill 2023 Harju
Peetri Kool 4b Punarind 20. aprill 2023 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 Punarind 20. aprill 2023 Viljandi
Mooste Mõisakool Punarind 20. aprill 2023 Põlva
Rakke Kool 7 Punarind 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Punarind 21. aprill 2023 Pärnu
Jüri Gümnaasium 4e Punarind 22. aprill 2023 Harju
Haljala Kool 2 Punarind 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Punarind 26. aprill 2023 Tartu
Haanja Kool 12 Punarind 27. aprill 2023 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Punarind 29. aprill 2023 Pärnu
Kadrina Keskkool 7a Punarind 2. mai 2023 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 2a Punarind 14. mai 2023 Tartu

Tagasi tulemuste juurde