Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Mesilane ja päike :)"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Koeru Keskkool Paiseleht 21. märts 2023 Järva
Kadrina Keskkool 7a Paiseleht 21. märts 2023 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 4 Paiseleht 22. märts 2023 Põlva
Laitse lasteaed "Õiekesed" Paiseleht 23. märts 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Paiseleht 25. märts 2023 Saare
Lüllemäe Põhikool 1 Paiseleht 26. märts 2023 Valga
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Paiseleht 27. märts 2023 Tartu
Oru Põhikool 2 Paiseleht 28. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 4 Paiseleht 29. märts 2023 Saare
Lümanda Põhikool 1-2 Paiseleht 29. märts 2023 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Paiseleht 1. aprill 2023 Rapla
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Paiseleht 2. aprill 2023 Tartu
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Paiseleht 2. aprill 2023 Rapla
Tartu Loodusmaja 1 Paiseleht 2. aprill 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Paiseleht 2. aprill 2023 Pärnu
Osula Põhikool 2 Paiseleht 2. aprill 2023 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Paiseleht 2. aprill 2023 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Paiseleht 2. aprill 2023 Harju
Kääpa Põhikool Paiseleht 2. aprill 2023 Võru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Paiseleht 2. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Paiseleht 3. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Paiseleht 3. aprill 2023 Rapla
Virtsu Kool 2-4 Paiseleht 4. aprill 2023 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Paiseleht 4. aprill 2023 Harju
Mooste Mõisakool Paiseleht 4. aprill 2023 Põlva
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Paiseleht 4. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Paiseleht 5. aprill 2023 Jõgeva
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Paiseleht 5. aprill 2023 Järva
Rapla Vesiroosi Kool 3b Paiseleht 6. aprill 2023 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Paiseleht 6. aprill 2023 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Paiseleht 7. aprill 2023 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2023 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Paiseleht 7. aprill 2023 Harju
Parksepa Keskkool 2 Paiseleht 7. aprill 2023 Võru
Tori Põhikool 3 Paiseleht 7. aprill 2023 Pärnu
Aravete Keskkool 3 Paiseleht 7. aprill 2023 Järva
Alavere Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2023 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Paiseleht 7. aprill 2023 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Paiseleht 7. aprill 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Paiseleht 7. aprill 2023 Valga
Kohila Gümnaasium 2 Paiseleht 7. aprill 2023 Rapla
Risti Põhikool 2 Paiseleht 7. aprill 2023 Lääne
Varbla Kool 13 Paiseleht 7. aprill 2023 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Paiseleht 7. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Paiseleht 7. aprill 2023 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Paiseleht 7. aprill 2023 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 4a Paiseleht 8. aprill 2023 Järva
Audru Kool 1b Paiseleht 8. aprill 2023 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 3b Paiseleht 8. aprill 2023 Harju
Suure-Jaani Kool 2b Paiseleht 8. aprill 2023 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Paiseleht 8. aprill 2023 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Paiseleht 8. aprill 2023 Harju
Valga Priimetsa Kool Paiseleht 8. aprill 2023 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Paiseleht 8. aprill 2023 Harju
Saverna Põhikool 2 Paiseleht 8. aprill 2023 Põlva
Saverna Põhikool 4 Paiseleht 8. aprill 2023 Põlva
Vasta Kool 2 Paiseleht 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Valgu Põhikool (LA) "Valgu lasteaed" Paiseleht 8. aprill 2023 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Paiseleht 8. aprill 2023 Harju
Kõrveküla Põhikool 3c Paiseleht 8. aprill 2023 Tartu
Haanja Kool 12 Paiseleht 8. aprill 2023 Võru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Paiseleht 9. aprill 2023 Põlva
Rakvere Põhikool 1a Paiseleht 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Konguta Kool 1 Paiseleht 9. aprill 2023 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Paiseleht 9. aprill 2023 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Paiseleht 9. aprill 2023 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Paiseleht 9. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 3b Paiseleht 9. aprill 2023 Põlva
Konguta Kool 6 Paiseleht 9. aprill 2023 Tartu
Risti Kool 6-9 Paiseleht 9. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Paiseleht 9. aprill 2023 Rapla
Are Kool 3 Paiseleht 9. aprill 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 1a Paiseleht 9. aprill 2023 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Paiseleht 9. aprill 2023 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Paiseleht 9. aprill 2023 Viljandi
Kose Gümnaasium 2b Paiseleht 9. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Paiseleht 10. aprill 2023 Viljandi
Tallinna Päevalille Lasteaed Paiseleht 10. aprill 2023 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Paiseleht 10. aprill 2023 Põlva
Mäetaguse Põhikool 2 Paiseleht 10. aprill 2023 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Paiseleht 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Paiseleht 10. aprill 2023 Pärnu
Are Kool Paiseleht 10. aprill 2023 Pärnu
Albu Põhikool 1-3 Paiseleht 10. aprill 2023 Järva
Haljala Kool 2 Paiseleht 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 1 Paiseleht 10. aprill 2023 Harju
Lümanda Põhikool 3 Paiseleht 10. aprill 2023 Saare
Värska Gümnaasium 1 Paiseleht 10. aprill 2023 Võru
Audru Kool 1a Paiseleht 10. aprill 2023 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Paiseleht 11. aprill 2023 Tartu
Kuressaare Nooruse Kool 1b Paiseleht 11. aprill 2023 Saare
Tõrva Gümnaasium 45 Paiseleht 11. aprill 2023 Valga
Laupa Põhikool 3 Paiseleht 11. aprill 2023 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Paiseleht 11. aprill 2023 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 1 Paiseleht 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Koigi Kool 2 Paiseleht 11. aprill 2023 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Paiseleht 11. aprill 2023 Tartu
Loksa Gümnaasium 2-3 Paiseleht 11. aprill 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Paiseleht 11. aprill 2023 Hiiu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Paiseleht 11. aprill 2023 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Paiseleht 11. aprill 2023 Hiiu
Kõrveküla Põhikool 4c Paiseleht 11. aprill 2023 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Paiseleht 12. aprill 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Paiseleht 12. aprill 2023 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium 5 Paiseleht 12. aprill 2023 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Paiseleht 12. aprill 2023 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Paiseleht 12. aprill 2023 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 1-4 Paiseleht 12. aprill 2023 Valga
Kuldre Kool 6 Paiseleht 12. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 3 Paiseleht 12. aprill 2023 Võru
Nõo Põhikool 1c Paiseleht 12. aprill 2023 Tartu
Kohila Mõisakool 4 Paiseleht 12. aprill 2023 Rapla
Nõo Põhikool 1a Paiseleht 12. aprill 2023 Tartu
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Paiseleht 14. aprill 2023 Ida-Viru
Savikoja Paiseleht 14. aprill 2023 Tartu
Rakke Kool 7 Paiseleht 14. aprill 2023 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Paiseleht 14. aprill 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Paiseleht 14. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Paiseleht 15. aprill 2023 Tartu
Sõmeru Põhikool 1a Paiseleht 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Paiseleht 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Paiseleht 16. aprill 2023 Tartu
Põlva Kool 6d Paiseleht 16. aprill 2023 Põlva
Kohila Gümnaasium 3 Paiseleht 16. aprill 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Paiseleht 16. aprill 2023 Ida-Viru
Tabivere Põhikool 2 Paiseleht 16. aprill 2023 Tartu
Rakke Kool 1 Paiseleht 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Paiseleht 17. aprill 2023 Valga
Virtsu Kool 1 Paiseleht 17. aprill 2023 Pärnu
Rakvere Vabaduse Kool 3d Paiseleht 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Paiseleht 17. aprill 2023 Põlva
Loksa Gümnaasium 1 Paiseleht 17. aprill 2023 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" Paiseleht 18. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 1a Paiseleht 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Paiseleht 18. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 3 Paiseleht 18. aprill 2023 Võru
Peetri Kool 4b Paiseleht 18. aprill 2023 Järva
Kadrina Keskkool 6abd Paiseleht 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Jüri Gümnaasium 4e Paiseleht 18. aprill 2023 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Paiseleht 20. aprill 2023 Tartu
Sadala Põhikool 6 Paiseleht 20. aprill 2023 Jõgeva
Rakvere Vabaduse Kool 4c Paiseleht 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Paiseleht 21. aprill 2023 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Paiseleht 23. aprill 2023 Pärnu
Tartu Tamme Kool 1c Paiseleht 23. aprill 2023 Tartu
Nurme Kool 6 Paiseleht 23. aprill 2023 Järva
Kadrina Keskkool 7b Paiseleht 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Paiseleht 25. aprill 2023 Saare
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Paiseleht 26. aprill 2023 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Paiseleht 10. mai 2023 Järva

Tagasi tulemuste juurde