Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Nurmenukk"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja 1 Laulurästas 26. märts 2023 Tartu
Risti Kool 6-9 Laulurästas 27. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 3 Laulurästas 4. aprill 2023 Saare
Tallinna Päevalille Lasteaed Laulurästas 6. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Laulurästas 6. aprill 2023 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Laulurästas 7. aprill 2023 Viljandi
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Laulurästas 8. aprill 2023 Põlva
Albu Põhikool 1-3 Laulurästas 8. aprill 2023 Järva
Riidaja Põhikool 6-9 Laulurästas 8. aprill 2023 Valga
Valga Priimetsa Kool Laulurästas 8. aprill 2023 Valga
Vasta Kool 2 Laulurästas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 45 Laulurästas 10. aprill 2023 Valga
Muraste Looduskool Laulurästas 10. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Laulurästas 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 4 Laulurästas 11. aprill 2023 Saare
Tõrva Gümnaasium 1a Laulurästas 11. aprill 2023 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Laulurästas 12. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Laulurästas 12. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Laulurästas 12. aprill 2023 Pärnu
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Laulurästas 13. aprill 2023 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1-2 Laulurästas 13. aprill 2023 Saare
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Laulurästas 14. aprill 2023 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Laulurästas 15. aprill 2023 Rapla
Valga Põhikool 1a Laulurästas 16. aprill 2023 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Laulurästas 16. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Laulurästas 18. aprill 2023 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Laulurästas 19. aprill 2023 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Laulurästas 19. aprill 2023 Viljandi
Sadala Põhikool 6 Laulurästas 20. aprill 2023 Jõgeva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Laulurästas 20. aprill 2023 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Laulurästas 22. aprill 2023 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Laulurästas 22. aprill 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Laulurästas 25. aprill 2023 Hiiu
Rakvere Vabaduse Kool 4c Laulurästas 25. aprill 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Laulurästas 26. aprill 2023 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Laulurästas 28. aprill 2023 Hiiu
Põlva Kool 2a Laulurästas 30. aprill 2023 Põlva
Alavere Põhikool 1 Laulurästas 30. aprill 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Laulurästas 1. mai 2023 Tartu
Savikoja Laulurästas 2. mai 2023 Tartu
Haanja Kool 3 Laulurästas 4. mai 2023 Võru
Kohila Mõisakool 4 Laulurästas 4. mai 2023 Rapla
Kose Gümnaasium 1c Laulurästas 7. mai 2023 Harju
Haanja Kool 12 Laulurästas 17. mai 2023 Võru

Tagasi tulemuste juurde