Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Krookused meie aias"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Koerliblikas 9. märts 2023 Rapla
Lümanda Põhikool 1-2 Koerliblikas 14. märts 2023 Saare
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Koerliblikas 17. märts 2023 Viljandi
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Koerliblikas 17. märts 2023 Viljandi
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Koerliblikas 19. märts 2023 Saare
Pihtla Lasteaed "Soobik" Koerliblikas 19. märts 2023 Saare
Valga Priimetsa Kool 5b Koerliblikas 20. märts 2023 Valga
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Koerliblikas 20. märts 2023 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Koerliblikas 20. märts 2023 Rapla
Valga Jaanikese Kool 1-4 Koerliblikas 20. märts 2023 Valga
Viluste Põhikool 4 Koerliblikas 20. märts 2023 Põlva
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Koerliblikas 20. märts 2023 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Koerliblikas 21. märts 2023 Pärnu
Suure-Jaani Kool 2b Koerliblikas 21. märts 2023 Viljandi
Kohila Mõisakool 4 Koerliblikas 22. märts 2023 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Koerliblikas 24. märts 2023 Võru
Krootuse Põhikool 3 Koerliblikas 24. märts 2023 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Koerliblikas 24. märts 2023 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 1 Koerliblikas 24. märts 2023 Valga
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Koerliblikas 24. märts 2023 Saare
Osula Põhikool 3 Koerliblikas 24. märts 2023 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Koerliblikas 24. märts 2023 Järva
Valga Põhikool 1a Koerliblikas 24. märts 2023 Valga
Virtsu Kool 2-4 Koerliblikas 24. märts 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Koerliblikas 25. märts 2023 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3c Koerliblikas 25. märts 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Koerliblikas 25. märts 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Koerliblikas 26. märts 2023 Tartu
Kääpa Põhikool Koerliblikas 26. märts 2023 Võru
Hargla Kool 23 Koerliblikas 28. märts 2023 Valga
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Koerliblikas 29. märts 2023 Põlva
Albu Põhikool 1-3 Koerliblikas 29. märts 2023 Järva
Nõo Põhikool 1b Koerliblikas 1. aprill 2023 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Koerliblikas 1. aprill 2023 Hiiu
Lümanda Põhikool 4 Koerliblikas 1. aprill 2023 Saare
Kohila Gümnaasium 2 Koerliblikas 1. aprill 2023 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Koerliblikas 1. aprill 2023 Hiiu
Kadrina Keskkool 7c Koerliblikas 1. aprill 2023 Lääne-Viru
Halliste Põhikool Koerliblikas 1. aprill 2023 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Koerliblikas 2. aprill 2023 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Koerliblikas 2. aprill 2023 Harju
Lümanda Põhikool 3 Koerliblikas 2. aprill 2023 Saare
Rakvere Põhikool 1a Koerliblikas 2. aprill 2023 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 2b Koerliblikas 2. aprill 2023 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Koerliblikas 2. aprill 2023 Harju
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Koerliblikas 3. aprill 2023 Tartu
Kehra Gümnaasium 8c Koerliblikas 4. aprill 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Koerliblikas 4. aprill 2023 Pärnu
Kuressaare Nooruse Kool 1a Koerliblikas 4. aprill 2023 Saare
Jüri Gümnaasium 4e Koerliblikas 5. aprill 2023 Harju
Näpi Kool 5 Koerliblikas 5. aprill 2023 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Koerliblikas 5. aprill 2023 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Koerliblikas 5. aprill 2023 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 1 Koerliblikas 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Koerliblikas 6. aprill 2023 Võru
Tartu Loodusmaja 1 Koerliblikas 6. aprill 2023 Tartu
Oru Põhikool 2 Koerliblikas 6. aprill 2023 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Koerliblikas 6. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 7a Koerliblikas 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Haanja Kool 12 Koerliblikas 7. aprill 2023 Võru
Loksa Gümnaasium 1 Koerliblikas 7. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Koerliblikas 7. aprill 2023 Harju
Haljala Kool 2 Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Raasiku Põhikool 1 Koerliblikas 7. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7b Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Koerliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Koerliblikas 7. aprill 2023 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 4a Koerliblikas 7. aprill 2023 Järva
Haanja Kool 3 Koerliblikas 7. aprill 2023 Võru
Audru Kool 1b Koerliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Koerliblikas 7. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Koerliblikas 7. aprill 2023 Viljandi
Kuldre Kool 6 Koerliblikas 7. aprill 2023 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Audru Kool 1a Koerliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Suure-Jaani Kool 1a Koerliblikas 7. aprill 2023 Viljandi
Mooste Mõisakool Koerliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Nõva Kool 1-6 Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne
Rakvere Eragümnaasium 5 Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Koerliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Rakke Kool 7 Koerliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Koerliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Are Kool Koerliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Põlva Kool 3b Koerliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Koerliblikas 7. aprill 2023 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Koerliblikas 7. aprill 2023 Valga
Muhu Põhikool 5 Koerliblikas 7. aprill 2023 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Koerliblikas 7. aprill 2023 Harju
Risti Kool Koerliblikas 7. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Nõo Põhikool 1a Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Tartu Tamme Kool 1c Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Koerliblikas 8. aprill 2023 Järva
Hummuli Põhikool 2 Koerliblikas 8. aprill 2023 Valga
Rakvere Vabaduse Kool 3d Koerliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Koerliblikas 8. aprill 2023 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Koerliblikas 8. aprill 2023 Saare
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Vasta Kool 2 Koerliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3 Koerliblikas 8. aprill 2023 Rapla
Saverna Põhikool 2 Koerliblikas 8. aprill 2023 Põlva
Kadrina Keskkool 6abd Koerliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Konguta Kool 6 Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Muraste Looduskool Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Valga Priimetsa Kool Koerliblikas 8. aprill 2023 Valga
Savikoja Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Alavere Põhikool 1 Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Koerliblikas 8. aprill 2023 Jõgeva
Tabivere Põhikool 2 Koerliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Haljala Kool 1b Koerliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 4a Koerliblikas 8. aprill 2023 Pärnu
Tori Põhikool 3 Koerliblikas 8. aprill 2023 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Koerliblikas 8. aprill 2023 Harju
Saverna Põhikool 4 Koerliblikas 8. aprill 2023 Põlva
Sadala Põhikool 6 Koerliblikas 9. aprill 2023 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool 2 Koerliblikas 9. aprill 2023 Ida-Viru
Põlva Kool 2a Koerliblikas 9. aprill 2023 Põlva
Risti Kool 6-9 Koerliblikas 9. aprill 2023 Harju
Kõrveküla Põhikool 4c Koerliblikas 9. aprill 2023 Tartu
Aravete Keskkool 3 Koerliblikas 9. aprill 2023 Järva
Peetri Kool 4b Koerliblikas 9. aprill 2023 Järva
Koigi Kool 2 Koerliblikas 9. aprill 2023 Järva
Rakvere Vabaduse Kool 4c Koerliblikas 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1a Koerliblikas 9. aprill 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Koerliblikas 9. aprill 2023 Järva
Konguta Kool 1 Koerliblikas 9. aprill 2023 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Koerliblikas 9. aprill 2023 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Koerliblikas 10. aprill 2023 Tartu
Sõmeru Põhikool 1a Koerliblikas 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Koerliblikas 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 6d Koerliblikas 10. aprill 2023 Põlva
Varbla Kool 13 Koerliblikas 10. aprill 2023 Pärnu
Tallinna Päevalille Lasteaed Koerliblikas 10. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Koerliblikas 10. aprill 2023 Põlva
Tallinna Kesklinna Põhikool Koerliblikas 11. aprill 2023 Harju
Kuressaare Nooruse Kool 1b Koerliblikas 11. aprill 2023 Saare
Tõrva Gümnaasium 45 Koerliblikas 11. aprill 2023 Valga
Tartu Kroonuaia Kool 35 Koerliblikas 12. aprill 2023 Tartu
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Koerliblikas 12. aprill 2023 Ida-Viru
Nõo Põhikool 1c Koerliblikas 12. aprill 2023 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Koerliblikas 12. aprill 2023 Pärnu
Osula Põhikool 2 Koerliblikas 12. aprill 2023 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Koerliblikas 12. aprill 2023 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Koerliblikas 14. aprill 2023 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 3b Koerliblikas 17. aprill 2023 Harju
Virtsu Kool 1 Koerliblikas 17. aprill 2023 Pärnu
Rakke Kool 1 Koerliblikas 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Koerliblikas 17. aprill 2023 Harju
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Koerliblikas 18. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 6c Koerliblikas 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Koerliblikas 18. aprill 2023 Rapla
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Koerliblikas 19. aprill 2023 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Koerliblikas 1. mai 2023 Tartu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Koerliblikas 3. mai 2023 Harju
Are Kool 3 Koerliblikas 13. mai 2023 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde