Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"kevade värvid"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Kiivitaja 4. märts 2023 Võru
Vana-Vigala Põhikool 1 Kiivitaja 6. märts 2023 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kiivitaja 14. märts 2023 Rapla
Jüri Gümnaasium 4e Kiivitaja 14. märts 2023 Harju
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Kiivitaja 14. märts 2023 Järva
Vasta Kool 2 Kiivitaja 14. märts 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Kiivitaja 14. märts 2023 Viljandi
Haapsalu Linna Algkool 2b Kiivitaja 15. märts 2023 Lääne
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 15. märts 2023 Pärnu
Risti Kool 6-9 Kiivitaja 15. märts 2023 Harju
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 16. märts 2023 Võru
Kadrina Keskkool 7a Kiivitaja 16. märts 2023 Lääne-Viru
Virtsu Kool 2-4 Kiivitaja 17. märts 2023 Pärnu
Albu Põhikool 1-3 Kiivitaja 17. märts 2023 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Kiivitaja 17. märts 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 1-2 Kiivitaja 17. märts 2023 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3b Kiivitaja 17. märts 2023 Rapla
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Kiivitaja 18. märts 2023 Harju
Mäetaguse Põhikool 3 Kiivitaja 18. märts 2023 Ida-Viru
Tamsalu Gümnaasium 1 Kiivitaja 18. märts 2023 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3c Kiivitaja 18. märts 2023 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kiivitaja 18. märts 2023 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kiivitaja 18. märts 2023 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Kiivitaja 18. märts 2023 Harju
Tartu Loodusmaja 1 Kiivitaja 18. märts 2023 Tartu
Saverna Põhikool 2 Kiivitaja 19. märts 2023 Põlva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Kiivitaja 19. märts 2023 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kiivitaja 19. märts 2023 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3 Kiivitaja 19. märts 2023 Viljandi
Halliste Põhikool Kiivitaja 19. märts 2023 Viljandi
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Kiivitaja 19. märts 2023 Harju
Mäetaguse Põhikool 2 Kiivitaja 19. märts 2023 Ida-Viru
Tori Põhikool 3 Kiivitaja 19. märts 2023 Pärnu
Imavere Põhikool 3 Kiivitaja 19. märts 2023 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Kiivitaja 20. märts 2023 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kiivitaja 20. märts 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Kiivitaja 20. märts 2023 Põlva
Nõo Põhikool 1a Kiivitaja 20. märts 2023 Tartu
Rakke Kool 1 Kiivitaja 20. märts 2023 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Kiivitaja 20. märts 2023 Valga
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Kiivitaja 21. märts 2023 Järva
Are Kool Kiivitaja 21. märts 2023 Pärnu
Rakke Kool 7 Kiivitaja 21. märts 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Kiivitaja 21. märts 2023 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Kiivitaja 21. märts 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Kiivitaja 21. märts 2023 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Kiivitaja 22. märts 2023 Viljandi
Haljala Kool 2 Kiivitaja 22. märts 2023 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kiivitaja 22. märts 2023 Viljandi
Mooste Mõisakool Kiivitaja 22. märts 2023 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Kiivitaja 23. märts 2023 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 23. märts 2023 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kiivitaja 23. märts 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Kiivitaja 23. märts 2023 Harju
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 24. märts 2023 Võru
Krootuse Põhikool Kiivitaja 24. märts 2023 Põlva
Risti Põhikool 2 Kiivitaja 24. märts 2023 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Kiivitaja 24. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 3 Kiivitaja 24. märts 2023 Saare
Kadrina Keskkool 6abd Kiivitaja 25. märts 2023 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Kiivitaja 25. märts 2023 Põlva
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Kiivitaja 25. märts 2023 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kiivitaja 25. märts 2023 Lääne-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kiivitaja 25. märts 2023 Jõgeva
Puhja Kool 2 Kiivitaja 25. märts 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Kiivitaja 26. märts 2023 Tartu
Põlva Kool 3b Kiivitaja 26. märts 2023 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Kiivitaja 26. märts 2023 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Kiivitaja 26. märts 2023 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kiivitaja 27. märts 2023 Järva
Lümanda Põhikool 1-2 Kiivitaja 27. märts 2023 Saare
Pärnu Rääma Põhikool 4a Kiivitaja 27. märts 2023 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kiivitaja 27. märts 2023 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6 Kiivitaja 28. märts 2023 Tartu
Sadala Põhikool 6 Kiivitaja 28. märts 2023 Jõgeva
Metsküla Algkool 3-5 Kiivitaja 28. märts 2023 Pärnu
Audru Kool 1a Kiivitaja 28. märts 2023 Pärnu
Haanja Kool 3 Kiivitaja 28. märts 2023 Võru
Oru Põhikool 2 Kiivitaja 29. märts 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 29. märts 2023 Saare
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Kiivitaja 29. märts 2023 Jõgeva
Näpi Kool 5 Kiivitaja 29. märts 2023 Lääne-Viru
Peetri Kool 4b Kiivitaja 30. märts 2023 Järva
Laitse lasteaed "Õiekesed" Kiivitaja 30. märts 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Kiivitaja 31. märts 2023 Hiiu
Valga Priimetsa Kool Kiivitaja 31. märts 2023 Valga
Nõva Kool 1-6 Kiivitaja 31. märts 2023 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Kiivitaja 31. märts 2023 Hiiu
Rakvere Vabaduse Kool 3d Kiivitaja 31. märts 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Kiivitaja 31. märts 2023 Järva
Loksa Gümnaasium 1 Kiivitaja 1. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Kiivitaja 1. aprill 2023 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kiivitaja 1. aprill 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4c Kiivitaja 1. aprill 2023 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Kiivitaja 1. aprill 2023 Võru
Kadrina Keskkool 7b Kiivitaja 1. aprill 2023 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Kiivitaja 1. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1b Kiivitaja 2. aprill 2023 Viljandi
Rakvere Põhikool 1a Kiivitaja 2. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Kiivitaja 2. aprill 2023 Ida-Viru
Haanja Kool 12 Kiivitaja 2. aprill 2023 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kiivitaja 3. aprill 2023 Harju
Suure-Jaani Kool 2b Kiivitaja 3. aprill 2023 Viljandi
Nõo Põhikool 1b Kiivitaja 4. aprill 2023 Tartu
Parksepa Keskkool 2 Kiivitaja 4. aprill 2023 Võru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Kiivitaja 4. aprill 2023 Harju
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Kiivitaja 4. aprill 2023 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Kiivitaja 5. aprill 2023 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Kiivitaja 5. aprill 2023 Tartu
Savikoja Kiivitaja 6. aprill 2023 Tartu
Põlva Kool 2a Kiivitaja 7. aprill 2023 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Kiivitaja 7. aprill 2023 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kiivitaja 7. aprill 2023 Tartu
Põlva Kool 6d Kiivitaja 8. aprill 2023 Põlva
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Kiivitaja 8. aprill 2023 Saare
Kõrveküla Põhikool 4c Kiivitaja 8. aprill 2023 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Kiivitaja 9. aprill 2023 Pärnu
Audru Kool 1b Kiivitaja 9. aprill 2023 Pärnu
Konguta Kool 6 Kiivitaja 9. aprill 2023 Tartu
Muraste Looduskool Kiivitaja 9. aprill 2023 Harju
Kuldre Kool 6 Kiivitaja 9. aprill 2023 Võru
Kohila Mõisakool 4 Kiivitaja 10. aprill 2023 Rapla
Haljala Kool 1b Kiivitaja 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Kiivitaja 11. aprill 2023 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Kiivitaja 11. aprill 2023 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Kiivitaja 12. aprill 2023 Saare
Valga Põhikool 1a Kiivitaja 12. aprill 2023 Valga
Rakvere Eragümnaasium 5 Kiivitaja 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 4 Kiivitaja 14. aprill 2023 Saare
Raasiku Põhikool 1 Kiivitaja 14. aprill 2023 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kiivitaja 14. aprill 2023 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Kiivitaja 18. aprill 2023 Põlva
Kadrina Keskkool 6c Kiivitaja 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 1a Kiivitaja 19. aprill 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Kiivitaja 20. aprill 2023 Tartu
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Kiivitaja 23. aprill 2023 Tartu
Tabivere Põhikool 2 Kiivitaja 24. aprill 2023 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kiivitaja 28. aprill 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 2b Kiivitaja 30. aprill 2023 Harju
Kääpa Põhikool Kiivitaja 1. mai 2023 Võru
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Kiivitaja 1. mai 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Kiivitaja 26. mai 2023 Harju

Tagasi tulemuste juurde