Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Elva Gümnaasium 1d | Ülane | 30. märts 2021 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 1 | Ülane | 31. märts 2021 | Viljandi |
Krootuse Põhikool 2 | Ülane | 1. aprill 2021 | Põlva |
Hargla Kool 13 | Ülane | 3. aprill 2021 | Valga |
Kõrveküla Põhikool 2c | Ülane | 3. aprill 2021 | Tartu |
Mäetaguse Põhikool 5-6 | Ülane | 5. aprill 2021 | Ida-Viru |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Ülane | 7. aprill 2021 | Tartu |
Kolga Kool 1 | Ülane | 8. aprill 2021 | Harju |
Pihtla Lasteaed | Ülane | 8. aprill 2021 | Saare |
Kose Gümnaasium 1b | Ülane | 10. aprill 2021 | Harju |
Suure-Jaani Kool 3a | Ülane | 11. aprill 2021 | Viljandi |
Orissaare Gümnaasium 1 | Ülane | 11. aprill 2021 | Saare |
Imavere Põhikool 2 | Ülane | 12. aprill 2021 | Järva |
Loksa Gümnaasium 4a | Ülane | 12. aprill 2021 | Harju |
Muhu Põhikool 5 | Ülane | 12. aprill 2021 | Saare |
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht | Ülane | 12. aprill 2021 | Hiiu |
Valga Põhikool 3d | Ülane | 12. aprill 2021 | Valga |
Virtsu Kool 15 | Ülane | 12. aprill 2021 | Pärnu |
Türi Põhikool 3b | Ülane | 13. aprill 2021 | Järva |
Osula Põhikool 4 | Ülane | 14. aprill 2021 | Võru |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b | Ülane | 14. aprill 2021 | Pärnu |
Parksepa Keskkool 4 | Ülane | 14. aprill 2021 | Võru |
Türi Põhikool 3a | Ülane | 14. aprill 2021 | Järva |
Ramsi Lasteaed | Ülane | 15. aprill 2021 | Viljandi |
Sipa-Laukna Lasteaed | Ülane | 15. aprill 2021 | Rapla |
Elva Gümnaasium 3b | Ülane | 15. aprill 2021 | Tartu |
Orissaare Gümnaasium 3 | Ülane | 15. aprill 2021 | Saare |
Osula Põhikool 1 | Ülane | 15. aprill 2021 | Võru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Ülane | 15. aprill 2021 | Harju |
Tarvastu Gümnaasium 1 2 | Ülane | 15. aprill 2021 | Viljandi |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Ülane | 15. aprill 2021 | Pärnu |
Oru Põhikool 4 | Ülane | 15. aprill 2021 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Ülane | 15. aprill 2021 | Põlva |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Ülane | 16. aprill 2021 | Harju |
Viiratsi Lasteaed Rüblik | Ülane | 16. aprill 2021 | Viljandi |
Koigi Kool | Ülane | 16. aprill 2021 | Järva |
Tarvastu Gümnaasium 2 | Ülane | 16. aprill 2021 | Viljandi |
Põlva Kool 4a | Ülane | 17. aprill 2021 | Põlva |
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 | Ülane | 17. aprill 2021 | Tartu |
Tartu Loodusmaja 2 | Ülane | 17. aprill 2021 | Tartu |
Kõrveküla Põhikool 1c | Ülane | 17. aprill 2021 | Tartu |
Tamsalu Gümnaasium 4b | Ülane | 17. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild | Ülane | 17. aprill 2021 | Viljandi |
Kõo Lasteaed | Ülane | 17. aprill 2021 | Viljandi |
Rakvere Põhikool 3a | Ülane | 17. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 1a | Ülane | 17. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Tartu Lasteaed Ristikhein | Ülane | 18. aprill 2021 | Tartu |
Võru Kreutzwaldi Kool 3a | Ülane | 18. aprill 2021 | Võru |
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike | Ülane | 18. aprill 2021 | Ida-Viru |
Osula Põhikool 3 | Ülane | 18. aprill 2021 | Võru |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 | Ülane | 18. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Tallinna Kullerkupu Lasteaed | Ülane | 18. aprill 2021 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju | Ülane | 18. aprill 2021 | Ida-Viru |
Paide Hammerbecki Põhikool 2a | Ülane | 18. aprill 2021 | Järva |
Narva Vanalinna Riigikool 1 | Ülane | 18. aprill 2021 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 1b | Ülane | 18. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 | Ülane | 19. aprill 2021 | Harju |
Kihlevere, Metsavahi | Ülane | 19. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Albu Põhikool 1-2 | Ülane | 19. aprill 2021 | Järva |
Saverna Põhikool 2 | Ülane | 19. aprill 2021 | Põlva |
Haanja Kool 1 | Ülane | 19. aprill 2021 | Võru |
Kanepi Gümnaasium 1 | Ülane | 19. aprill 2021 | Põlva |
Sadala Põhikool 1-4 | Ülane | 19. aprill 2021 | Jõgeva |
Kernu Põhikool, Männiriisikas | Ülane | 19. aprill 2021 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 | Ülane | 19. aprill 2021 | Harju |
Risti Kool 5-9 | Ülane | 19. aprill 2021 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Ülane | 19. aprill 2021 | Ida-Viru |
Risti Põhikool 3 2 | Ülane | 19. aprill 2021 | Lääne |
Haanja Kool 2-3 | Ülane | 19. aprill 2021 | Võru |
Pirita Majandusgümnaasium 1b | Ülane | 19. aprill 2021 | Harju |
Parksepa Keskkool 6 | Ülane | 19. aprill 2021 | Võru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Ülane | 19. aprill 2021 | Harju |
Jõhvi Põhikool 6 | Ülane | 20. aprill 2021 | Ida-Viru |
Tilsi Põhikool 4 | Ülane | 20. aprill 2021 | Põlva |
Lümanda Põhikool 2 | Ülane | 20. aprill 2021 | Saare |
Värska Gümnaasium 3 | Ülane | 20. aprill 2021 | Võru |
Muraste Looduskool | Ülane | 20. aprill 2021 | Harju |
Elva Lasteaed Murumuna | Ülane | 20. aprill 2021 | Tartu |
Rakke Kool 5 | Ülane | 20. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Tamsalu Gümnaasium 3a | Ülane | 20. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Ülane | 20. aprill 2021 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Ülane | 20. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 4a | Ülane | 20. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Haanja Kool 4 | Ülane | 20. aprill 2021 | Võru |
Sindi Gümnaasium 6b | Ülane | 21. aprill 2021 | Pärnu |
Puhja Lasteaed, Õnnelill | Ülane | 21. aprill 2021 | Tartu |
Harku Lasteaed | Ülane | 21. aprill 2021 | Harju |
Uulu Lasteaed | Ülane | 21. aprill 2021 | Pärnu |
Mäe | Ülane | 21. aprill 2021 | Tartu |
Türi Lokuta lasteaed | Ülane | 21. aprill 2021 | Järva |
Kose Gümnaasium 4b4 | Ülane | 21. aprill 2021 | Harju |
Tallinna Lasteaed Mooniõied | Ülane | 21. aprill 2021 | Harju |
Kadrina Keskkool 2c | Ülane | 21. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Nõo Põhikool 2b | Ülane | 22. aprill 2021 | Tartu |
Sonda Kool 1-3 | Ülane | 22. aprill 2021 | Ida-Viru |
Alavere Põhikool 2-3 | Ülane | 22. aprill 2021 | Harju |
Otepää Gümnaasium 7ab | Ülane | 23. aprill 2021 | Valga |
Tallinna Veerise Lasteaed | Ülane | 23. aprill 2021 | Harju |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Ülane | 23. aprill 2021 | Põlva |
Võru Lasteaed Sõleke | Ülane | 25. aprill 2021 | Võru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a | Ülane | 25. aprill 2021 | Ida-Viru |
Nurme Kool 5-8 | Ülane | 25. aprill 2021 | Järva |
Rapla Vesiroosi Kool 2a | Ülane | 25. aprill 2021 | Rapla |
Tamsalu Gümnaasium 3b | Ülane | 25. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 2c | Ülane | 26. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Sillaotsa Kool | Ülane | 26. aprill 2021 | Tartu |
Parksepa Keskkool 7.-9. | Ülane | 26. aprill 2021 | Võru |
Tamsalu Gümnaasium 4a | Ülane | 26. aprill 2021 | Lääne-Viru |
Kuressaare Gümnaasium 2b | Ülane | 27. aprill 2021 | Saare |
Kohtla-Järve Järve Kool 3a | Ülane | 30. aprill 2021 | Ida-Viru |
Konguta Kool 4 | Ülane | 30. aprill 2021 | Tartu |
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b | Ülane | 30. aprill 2021 | Ida-Viru |
Varbla Kool 24 | Ülane | 1. mai 2021 | Pärnu |
Unipiha Algkool 1-4 | Ülane | 1. mai 2021 | Tartu |
Suure-Jaani Kool 1a | Ülane | 1. mai 2021 | Viljandi |
Paide Hammerbecki Põhikool 4d | Ülane | 1. mai 2021 | Järva |
Metsküla Algkool 1-3 | Ülane | 3. mai 2021 | Pärnu |
Valga Jaanikese Kool 2b | Ülane | 3. mai 2021 | Valga |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed | Ülane | 3. mai 2021 | Tartu |
Konguta Kool 5 | Ülane | 5. mai 2021 | Tartu |