Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Sipa-Laukna Lasteaed | Räästapääsuke | 25. aprill 2019 | Rapla |
Pihtla Lasteaed | Räästapääsuke | 26. aprill 2019 | Saare |
Peetri Kool 4-5 | Räästapääsuke | 29. aprill 2019 | Järva |
Muhu Põhikool 5 | Räästapääsuke | 29. aprill 2019 | Saare |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Räästapääsuke | 29. aprill 2019 | Tartu |
Sadala Põhikool 2-3 | Räästapääsuke | 30. aprill 2019 | Jõgeva |
Oru lasteaed Mesimumm | Räästapääsuke | 30. aprill 2019 | Harju |
Sonda Kool 5-6 | Räästapääsuke | 30. aprill 2019 | Ida-Viru |
Varbla Kool 13 | Räästapääsuke | 1. mai 2019 | Pärnu |
Emmaste Põhikool 1-4 | Räästapääsuke | 5. mai 2019 | Hiiu |
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja | Räästapääsuke | 5. mai 2019 | Pärnu |
Varbla Kool 24 | Räästapääsuke | 5. mai 2019 | Pärnu |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Räästapääsuke | 6. mai 2019 | Pärnu |
Kohila Gümnaasium 7b | Räästapääsuke | 7. mai 2019 | Rapla |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Räästapääsuke | 7. mai 2019 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 3a | Räästapääsuke | 7. mai 2019 | Tartu |
Türi Põhikool 1a | Räästapääsuke | 8. mai 2019 | Järva |
Tamsalu Gümnaasium 1a6a | Räästapääsuke | 9. mai 2019 | Lääne-Viru |
Risti Põhikool 1 | Räästapääsuke | 10. mai 2019 | Lääne |
Krootuse Põhikool 3 | Räästapääsuke | 10. mai 2019 | Põlva |
Laitse lasteaed | Räästapääsuke | 11. mai 2019 | Harju |
Lümanda Põhikool 3 | Räästapääsuke | 11. mai 2019 | Saare |
Kõo Lasteaed | Räästapääsuke | 12. mai 2019 | Viljandi |
Esku-Kamari Kool 3-4 | Räästapääsuke | 13. mai 2019 | Jõgeva |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Räästapääsuke | 13. mai 2019 | Hiiu |
Haapsalu Linna Algkool 2b | Räästapääsuke | 14. mai 2019 | Lääne |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Räästapääsuke | 14. mai 2019 | Harju |
Värska Gümnaasium 1 | Räästapääsuke | 15. mai 2019 | Võru |
Tõrva Gümnaasium 4 | Räästapääsuke | 15. mai 2019 | Valga |
Lehtse Kool 1-4 | Räästapääsuke | 15. mai 2019 | Lääne-Viru |
Palupera Põhikool | Räästapääsuke | 15. mai 2019 | Valga |
Elva Gümnaasium 2d | Räästapääsuke | 16. mai 2019 | Tartu |
Muraste Looduskool | Räästapääsuke | 16. mai 2019 | Harju |
Risti Kool 5-9 | Räästapääsuke | 16. mai 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill | Räästapääsuke | 17. mai 2019 | Ida-Viru |
Voore Põhikool | Räästapääsuke | 17. mai 2019 | Jõgeva |
Rakvere Gümnaasium 5c | Räästapääsuke | 17. mai 2019 | Lääne-Viru |
Kanepi Gümnaasium 2 | Räästapääsuke | 18. mai 2019 | Põlva |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Räästapääsuke | 18. mai 2019 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad | Räästapääsuke | 20. mai 2019 | Ida-Viru |
Hummuli Põhikool 1-2 | Räästapääsuke | 20. mai 2019 | Valga |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Räästapääsuke | 20. mai 2019 | Harju |
Tartu Raatuse Kool 1a | Räästapääsuke | 20. mai 2019 | Tartu |
Värska Gümnaasium 3-4 | Räästapääsuke | 21. mai 2019 | Võru |
Kadrina Keskkool 6a | Räästapääsuke | 22. mai 2019 | Lääne-Viru |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Räästapääsuke | 22. mai 2019 | Jõgeva |