Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Riia Eesti Põhikool 2 | Ülane | 14. aprill 2018 | Välismaa |
Imavere Põhikool 2-4 | Ülane | 14. aprill 2018 | Järva |
Kabala Lasteaed-Põhikool | Ülane | 15. aprill 2018 | Rapla |
Suure-Jaani Kool 2a | Ülane | 15. aprill 2018 | Viljandi |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b | Ülane | 15. aprill 2018 | Pärnu |
Aste Põhikool 4 | Ülane | 15. aprill 2018 | Saare |
Pihtla Lasteaed | Ülane | 15. aprill 2018 | Saare |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 | Ülane | 16. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Valga Põhikool 4d | Ülane | 16. aprill 2018 | Valga |
Laupa Põhikool 2 | Ülane | 16. aprill 2018 | Järva |
Palupera Põhikool | Ülane | 16. aprill 2018 | Valga |
Koigi Kool | Ülane | 16. aprill 2018 | Järva |
Tarvastu Gümnaasium 2 | Ülane | 17. aprill 2018 | Viljandi |
Eerika lasteaed Laululind | Ülane | 17. aprill 2018 | Tartu |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Ülane | 17. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Ülane | 17. aprill 2018 | Hiiu |
Virtsu Kool 24 | Ülane | 17. aprill 2018 | Lääne |
Keeni Põhikool 3 | Ülane | 17. aprill 2018 | Valga |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Ülane | 17. aprill 2018 | Tartu |
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 | Ülane | 17. aprill 2018 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Ülane | 18. aprill 2018 | Viljandi |
Viljandi Paalalinna Kool 1a | Ülane | 18. aprill 2018 | Viljandi |
Riia Eesti Põhikool | Ülane | 18. aprill 2018 | Välismaa |
Kõrgessaare Lasteaed Vigri | Ülane | 18. aprill 2018 | Hiiu |
Kuuste Kool 3 | Ülane | 18. aprill 2018 | Tartu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Ülane | 18. aprill 2018 | Lääne |
Lahmuse Kool 1-9 | Ülane | 18. aprill 2018 | Viljandi |
Lümanda Põhikool 1-3 | Ülane | 18. aprill 2018 | Saare |
Kose Gümnaasium 1b | Ülane | 18. aprill 2018 | Harju |
Kõrveküla Põhikool 3c | Ülane | 19. aprill 2018 | Tartu |
Iisaku Gümnaasium 1 | Ülane | 19. aprill 2018 | Ida-Viru |
Risti Põhikool 3 | Ülane | 19. aprill 2018 | Lääne |
Kõrveküla Põhikool 2a | Ülane | 19. aprill 2018 | Tartu |
Põlula Kool 1-4 | Ülane | 19. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Aste Põhikool 1 | Ülane | 19. aprill 2018 | Saare |
Antsla Gümnaasium 6a | Ülane | 19. aprill 2018 | Võru |
Kohila Gümnaasium 4 | Ülane | 19. aprill 2018 | Rapla |
Muraste Looduskool | Ülane | 19. aprill 2018 | Harju |
Rakvere Eragümnaasium 3 | Ülane | 20. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Krootuse Põhikool 2 | Ülane | 20. aprill 2018 | Põlva |
Emmaste Põhikool 1-4 | Ülane | 20. aprill 2018 | Hiiu |
Sonda Kool 5 | Ülane | 20. aprill 2018 | Ida-Viru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 | Ülane | 20. aprill 2018 | Harju |
Elva Gümnaasium 1d | Ülane | 20. aprill 2018 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 2 2 | Ülane | 20. aprill 2018 | Viljandi |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 | Ülane | 20. aprill 2018 | Hiiu |
Alavere Põhikool 2 | Ülane | 20. aprill 2018 | Harju |
Riidaja Põhikool 5-9 | Ülane | 20. aprill 2018 | Valga |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Ülane | 20. aprill 2018 | Põlva |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Ülane | 20. aprill 2018 | Harju |
Parksepa Keskkool 1 | Ülane | 20. aprill 2018 | Võru |
Valga Põhikool 5d | Ülane | 20. aprill 2018 | Valga |
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a | Ülane | 20. aprill 2018 | Harju |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Ülane | 20. aprill 2018 | Tartu |
Risti Põhikool (Harju) 5-9 | Ülane | 20. aprill 2018 | Harju |
Viiratsi Lasteaed Rüblik | Ülane | 21. aprill 2018 | Viljandi |
Tarvastu Lasteaed | Ülane | 21. aprill 2018 | Viljandi |
Muhu Põhikool 5 | Ülane | 21. aprill 2018 | Saare |
Viluste Põhikool 3 | Ülane | 21. aprill 2018 | Põlva |
Pärnu Ülejõe Lasteaed | Ülane | 21. aprill 2018 | Pärnu |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 | Ülane | 22. aprill 2018 | Harju |
Tartu Forseliuse Kool 1a | Ülane | 22. aprill 2018 | Tartu |
Türi Kesklinna Lasteaed | Ülane | 22. aprill 2018 | Järva |
Kõrveküla Põhikool 3a | Ülane | 22. aprill 2018 | Tartu |
Värska Gümnaasium 2-3 | Ülane | 22. aprill 2018 | Võru |
Audentese Erakool 1c | Ülane | 22. aprill 2018 | Harju |
Hargla Kool 1-3 | Ülane | 22. aprill 2018 | Valga |
Kadrina Keskkool 6a | Ülane | 22. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Jõhvi Põhikool 6 | Ülane | 23. aprill 2018 | Ida-Viru |
Võru Kreutzwaldi Kool 3c | Ülane | 23. aprill 2018 | Võru |
Varbla Kool 13 | Ülane | 23. aprill 2018 | Pärnu |
Tamsalu Gümnaasium 4b | Ülane | 23. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Elva Gümnaasium 3b | Ülane | 23. aprill 2018 | Tartu |
Tallinna Lasteaed Kiikhobu | Ülane | 23. aprill 2018 | Harju |
Paikuse Põhikool 3b | Ülane | 23. aprill 2018 | Pärnu |
Gustav Adolfi Gümnaasium | Ülane | 23. aprill 2018 | Harju |
Tilsi Põhikool 1 | Ülane | 23. aprill 2018 | Põlva |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a | Ülane | 23. aprill 2018 | Ida-Viru |
Türi Lokuta lasteaed | Ülane | 23. aprill 2018 | Järva |
Nõva Kool 1-2 | Ülane | 23. aprill 2018 | Lääne |
Voore Põhikool | Ülane | 23. aprill 2018 | Jõgeva |
Lüganuse Keskkool 1 | Ülane | 23. aprill 2018 | Ida-Viru |
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht | Ülane | 24. aprill 2018 | Viljandi |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b | Ülane | 24. aprill 2018 | Ida-Viru |
Oru lasteaed Mesimumm | Ülane | 24. aprill 2018 | Harju |
Rocca al Mare Kool 1a | Ülane | 24. aprill 2018 | Harju |
Nõva Kool lasteaed | Ülane | 24. aprill 2018 | Lääne |
Lehtse Kool 1-4 | Ülane | 24. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Kanepi Gümnaasium 1 | Ülane | 24. aprill 2018 | Põlva |
Sipa-Laukna Lasteaed | Ülane | 24. aprill 2018 | Rapla |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Ülane | 24. aprill 2018 | Harju |
Kadrina Keskkool 1 | Ülane | 24. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Loksa Gümnaasium 4a | Ülane | 24. aprill 2018 | Harju |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Ülane | 24. aprill 2018 | Harju |
Tartu Loodusmaja | Ülane | 24. aprill 2018 | Tartu |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 | Ülane | 24. aprill 2018 | Tartu |
Ravila Lasteaed | Ülane | 25. aprill 2018 | Harju |
Võsukese Lasteaed | Ülane | 25. aprill 2018 | Harju |
Võsukese Lasteaed 2 | Ülane | 25. aprill 2018 | Harju |
Savikoja | Ülane | 25. aprill 2018 | Tartu |
Kohila Gümnaasium 7c | Ülane | 25. aprill 2018 | Rapla |
Räpina Ühisgümnaasium 1a | Ülane | 25. aprill 2018 | Põlva |
Alavere Põhikool 5 | Ülane | 25. aprill 2018 | Harju |
Põlva Kool 2a | Ülane | 26. aprill 2018 | Põlva |
Värska Gümnaasium 4 | Ülane | 26. aprill 2018 | Võru |
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll | Ülane | 26. aprill 2018 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 2a | Ülane | 26. aprill 2018 | Harju |
Tudulinna Põhikool 34 | Ülane | 27. aprill 2018 | Ida-Viru |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Ülane | 27. aprill 2018 | Harju |
Kohila Gümnaasium 1 | Ülane | 27. aprill 2018 | Rapla |
Haljala Lasteaed | Ülane | 27. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Peetri Kool | Ülane | 27. aprill 2018 | Järva |
Haljala Kool 3 | Ülane | 28. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Tudulinna Põhikool 89 | Ülane | 28. aprill 2018 | Ida-Viru |
Metsküla Algkool 46 | Ülane | 28. aprill 2018 | Lääne |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Ülane | 28. aprill 2018 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 4c | Ülane | 28. aprill 2018 | Lääne-Viru |
Laitse lasteaed 2 | Ülane | 28. aprill 2018 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Ülane | 28. aprill 2018 | Harju |
Orissaare Gümnaasium 1 | Ülane | 29. aprill 2018 | Saare |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 | Ülane | 29. aprill 2018 | Pärnu |
Viiratsi Kool 2 | Ülane | 29. aprill 2018 | Viljandi |
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a | Ülane | 29. aprill 2018 | Harju |
Tartu Hansa Kool 1b | Ülane | 29. aprill 2018 | Tartu |
Tartu Lasteaed Sass | Ülane | 30. aprill 2018 | Tartu |
Virtsu Kool 5-8 | Ülane | 30. aprill 2018 | Lääne |
Tartu Hansa Kool 2a | Ülane | 30. aprill 2018 | Tartu |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Ülane | 30. aprill 2018 | Jõgeva |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Ülane | 30. aprill 2018 | Viljandi |
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2 | Ülane | 1. mai 2018 | Tartu |
Unipiha Algkool 1-4 | Ülane | 1. mai 2018 | Tartu |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6 | Ülane | 1. mai 2018 | Pärnu |
Orissaare Gümnaasium 4 | Ülane | 2. mai 2018 | Saare |
Puhja Kool 1 | Ülane | 2. mai 2018 | Tartu |
Haanja Kool 1b2b | Ülane | 2. mai 2018 | Võru |
Nurme Kool | Ülane | 2. mai 2018 | Järva |
Alavere Põhikool 3 | Ülane | 2. mai 2018 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 3b | Ülane | 2. mai 2018 | Lääne-Viru |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool | Ülane | 2. mai 2018 | Pärnu |
Metsküla Algkool 1-3 | Ülane | 3. mai 2018 | Lääne |
Tamsalu Gümnaasium 5a | Ülane | 3. mai 2018 | Lääne-Viru |
Konguta Kool 2 | Ülane | 3. mai 2018 | Tartu |
Tabivere Põhikool 6-9 | Ülane | 3. mai 2018 | Jõgeva |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Ülane | 3. mai 2018 | Harju |
Laitse lasteaed | Ülane | 3. mai 2018 | Harju |
Uulu Lasteaed | Ülane | 3. mai 2018 | Pärnu |
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3 | Ülane | 4. mai 2018 | Jõgeva |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Ülane | 4. mai 2018 | Tartu |
Pärnu Rääma Põhikool 3c | Ülane | 4. mai 2018 | Pärnu |
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d | Ülane | 5. mai 2018 | Harju |
Laeva Põhikool 1-3 | Ülane | 5. mai 2018 | Tartu |
Põlva Kool 1a | Ülane | 5. mai 2018 | Põlva |
Pisisaare Algkool 2 | Ülane | 7. mai 2018 | Jõgeva |
Peetri Kool 4 | Ülane | 7. mai 2018 | Järva |
Paide Gümnaasium 6c | Ülane | 8. mai 2018 | Järva |
Esku-Kamari Kool 12 | Ülane | 10. mai 2018 | Jõgeva |
Tartu Hiie Kool 2bb | Ülane | 17. mai 2018 | Tartu |