Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Valguta Lasteaed-Algkool 24 | Rohukonn | 4. aprill 2016 | Tartu |
Kadrina Keskkool 6a | Rohukonn | 4. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Sipa-Laukna Lasteaed | Rohukonn | 4. aprill 2016 | Rapla |
Elva Lasteaed Õnneseen | Rohukonn | 4. aprill 2016 | Tartu |
Emmaste Põhikool 1-4 | Rohukonn | 5. aprill 2016 | Hiiu |
Rõngu Keskkool 6 | Rohukonn | 5. aprill 2016 | Tartu |
Elva Gümnaasium 1b | Rohukonn | 5. aprill 2016 | Tartu |
Otepää Gümnaasium 6a | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Valga |
Kolga Kool 2 | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Harju |
Laeva Põhikool 1 | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Tartu |
Tartu Mart Reiniku Kool 2d | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Tartu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Harju |
Alavere Põhikool 3 | Rohukonn | 6. aprill 2016 | Harju |
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 | Rohukonn | 7. aprill 2016 | Harju |
Tudulinna Põhikool 34 | Rohukonn | 7. aprill 2016 | Ida-Viru |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn | Rohukonn | 7. aprill 2016 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Rohukonn | 7. aprill 2016 | Harju |
Vastse-Kuuste Kool 6 | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Põlva |
Türi Põhikool 1a | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Järva |
TERA Peedu kool 2-3 | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Tartumaa |
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Tartu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Harju |
Laeva Põhikool 23 | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Tartu |
Valga Põhikool 2d | Rohukonn | 8. aprill 2016 | Valga |
Savikoja | Rohukonn | 9. aprill 2016 | Tartu |
Palupera Põhikool | Rohukonn | 10. aprill 2016 | Valga |
Tudulinna Põhikool 5-8 | Rohukonn | 10. aprill 2016 | Ida-Viru |
Põlula Kool | Rohukonn | 10. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Antsla Gümnaasium 6a | Rohukonn | 10. aprill 2016 | Võru |
Kõrveküla Põhikool 1a | Rohukonn | 11. aprill 2016 | Tartu |
Antsla Gümnaasium 4a | Rohukonn | 11. aprill 2016 | Võru |
Türi Põhikool 3b | Rohukonn | 11. aprill 2016 | Järva |
Uulu Lasteaed 2 | Rohukonn | 11. aprill 2016 | Pärnu |
Rakvere Eragümnaasium 3 | Rohukonn | 11. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Mooste Põhikool 3 | Rohukonn | 11. aprill 2016 | Põlva |
Loksa Gümnaasium 4a | Rohukonn | 12. aprill 2016 | Harju |
Loksa Gümnaasium 6a | Rohukonn | 12. aprill 2016 | Harju |
Tõrva Gümnaasium 5a | Rohukonn | 12. aprill 2016 | Valga |
Kanepi Gümnaasium 2 | Rohukonn | 12. aprill 2016 | Põlva |
Konguta Kool 6 | Rohukonn | 12. aprill 2016 | Tartu |
Värska Gümnaasium 2 | Rohukonn | 12. aprill 2016 | Põlva |
Sõmerpalu Põhikool 3 | Rohukonn | 13. aprill 2016 | Võru |
Muraste Looduskool | Rohukonn | 13. aprill 2016 | Harju |
Illuka Kool 6 | Rohukonn | 14. aprill 2016 | Ida-Viru |
Illuka Kool 5 | Rohukonn | 15. aprill 2016 | Ida-Viru |
Hargla Kool 4-5 | Rohukonn | 15. aprill 2016 | Valga |
Saare valla lasteaed Siilike | Rohukonn | 15. aprill 2016 | Jõgeva |
Tõrva Gümnaasium 7b | Rohukonn | 15. aprill 2016 | Valga |
Audentese Erakool 1a | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Harju |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Hiiu |
Valga Põhikool 5c | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Valga |
Varbla Põhikool 13 | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Pärnu |
Nurme Kool 8b | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Järva |
Ravila Lasteaed | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Harju |
Valga Põhikool 5a | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Valga |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Hiiu |
Tartu Hiie Kool 5b | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Tartu |
Kohila Gümnaasium 6a | Rohukonn | 16. aprill 2016 | Rapla |
Värska Lasteaed | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Põlva |
Kuuste Kool 4 | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Tartu |
Haiba Lasteaed Riisikas | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Harju |
Jäneda Kool 13 | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Salme Põhikool 6-9 | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Saare |
Viluste Põhikool 1 | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Põlva |
Mihkli Kool 56 | Rohukonn | 17. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Tamsalu Gümnaasium 3a | Rohukonn | 18. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Peetri Kool 4 | Rohukonn | 18. aprill 2016 | Järva |
Ruusa Põhikool 5-9 | Rohukonn | 19. aprill 2016 | Põlva |
Sadala Põhikool 3-4 | Rohukonn | 19. aprill 2016 | Jõgeva |
Tartu Descartes'i Kool 2a | Rohukonn | 19. aprill 2016 | Tartu |
Vääna-Jõesuu Kool 3 | Rohukonn | 20. aprill 2016 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 1b | Rohukonn | 20. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Tõrva Gümnaasium 4b | Rohukonn | 20. aprill 2016 | Valga |
Lüllemäe Põhikool 2 | Rohukonn | 21. aprill 2016 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 7a | Rohukonn | 21. aprill 2016 | Valga |
Peetri Kool 1 | Rohukonn | 21. aprill 2016 | Järva |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Rohukonn | 24. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a | Rohukonn | 25. aprill 2016 | Jõgeva |
Mäetaguse Põhikool 3 | Rohukonn | 25. aprill 2016 | Ida-Viru |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 | Rohukonn | 27. aprill 2016 | Pärnu |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6b | Rohukonn | 28. aprill 2016 | Jõgeva |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Rohukonn | 28. aprill 2016 | Ida-Viru |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Rohukonn | 28. aprill 2016 | Tartu |
Vastse-Kuuste Kool 5 | Rohukonn | 29. aprill 2016 | Põlva |
Värska Gümnaasium 1 | Rohukonn | 30. aprill 2016 | Põlva |
Haanja Kool 1b-2b- | Rohukonn | 30. aprill 2016 | Võru |
Tartu Raatuse Kool 4b | Rohukonn | 1. mai 2016 | Tartu |
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a | Rohukonn | 1. mai 2016 | Põlva |
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 | Rohukonn | 1. mai 2016 | Jõgeva |
Kohila Gümnaasium | Rohukonn | 2. mai 2016 | Rapla |
Mäetaguse Põhikool 6 | Rohukonn | 4. mai 2016 | Ida-Viru |
Orissaare Gümnaasium 2 | Rohukonn | 5. mai 2016 | Saare |
Kõo Lasteaed | Rohukonn | 7. mai 2016 | Viljandi |
Vääna-Jõesuu Kool 3a | Rohukonn | 8. mai 2016 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 2c | Rohukonn | 9. mai 2016 | Lääne-Viru |
Osula Põhikool 3 | Rohukonn | 9. mai 2016 | Võru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a | Rohukonn | 10. mai 2016 | Ida-Viru |
Hummuli Põhikool 3 | Rohukonn | 11. mai 2016 | Valga |
Imavere Põhikool 3-4 | Rohukonn | 15. mai 2016 | Järva |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Rohukonn | 16. mai 2016 | Jõgeva |
Viljandi Jakobsoni Kool 3c | Rohukonn | 17. mai 2016 | Viljandi |